Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Znamy go dobrze, przynajmniej Ci którzy są dłużej na forum i nie wydaje mi się, żeby próbował Cię przewalić. M yślę,że spokojnie sprawę załatwisz.

Tak a propos Fleya jest na jakimś zakręcie? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Może faktycznie ma jakieś problemy. Ja wiem, że tam gdzie jest kasa pojawiają się i spięcia, ale wydaje mi się że z Flyerem idzie dogadac się na spokojnie. Jeszcze nie słyszałem, żeby kogoś przewalił chocby na paczkę dropsów :wink4:

Zegary wysłał Ci pewnie kurierem z pracy bo pracuje w biurowcu więc żaden wykręt :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytuję kamil24pl : "i powiedział ze jedyny problem to może być taki ze może przekłamywać prędkościomierz ale nie musi." to by było na tyle..Twój elektryk w/g Ciebie się zna się dobrze na licznikach a ja widzę, że jest chyba średnio..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a propos Fleya jest na jakimś zakręcie? :decayed:

A bo Ja wiem.. :)

[br]Dopisany: 30 Październik 2011, 16:47_________________________________________________

cytuję kamil24pl : "i powiedział ze jedyny problem to może być taki ze może przekłamywać prędkościomierz ale nie musi." to by było na tyle..Twój elektryk w/g Ciebie się zna się dobrze na licznikach a ja widzę, że jest chyba średnio..

Będzie przekłamywać bo diesel jak jedzie 100km/h to tak naprawdę jedzie 120km/h..

Benzyna za to wtedy jedzie 80km/h :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do znających się fachowców to nie napisałem ze mam angola. ale poco to pisać skoro widzę ze nie którzy wiedzą lepiej albo najlepiej . Flyer sam powiedział ze kasę odda. po co szukać wymówek za gościa. kończmy i sorki za zamieszanie jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do znających się fachowców to nie napisałem ze mam angola. ale poco to pisać skoro widzę ze nie którzy wiedzą lepiej albo najlepiej . Flyer sam powiedział ze kasę odda. po co szukać wymówek za gościa. kończmy i sorki za zamieszanie jeszcze raz.

Nikt nie szuka wymówek, napisałeś tu posta w jakimś celu i dlatego temat został pociągnięty, nie tłumacze Flyera, ale znam go i wątpię żeby sprawa nie została rozwiązana w pokojowej atmosferze. :gicior:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do znających się fachowców to nie napisałem ze mam angola.

nikt z fachowców tak nie napisał :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to się nazywa fachowo czy przywłaszczenie pieniedzy czy złodziejstwo jedno i to samo wychodzi na koniec.

ja za to wiem jak to sie nazywa fachowo - na tym etapie to pomówienie..

Art. 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,

podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.

§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

[br]Dopisany: 30 Październik 2011, 20:48_________________________________________________

ciekawy jestem jakiego dymu można się spodziewać po podłączeniu zegarów do samochodu mógłbyś mi to wyjaśnić.

tutaj zacytuje Ciebie :cool1:

diagnoza licznik uwalony dla upewnienia zabrał go do domu rozebrał i powiedział ze jest przepalona płytka i jeden jakiś rezystorek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fly pewnie zajebał kase za licznik i spierdolił z polski , teraz siedzi pod palma i inwestuje w ropę . :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fly pewnie zajebał kase za licznik i spieprzył z polski , teraz siedzi pod palma i inwestuje w ropę . :polew:

:polew: :polew:

Czasem rozne sytuacje czlowieka dotykaja w zyciu ale pieniadze Ci kolego na pewno nie przepadna :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...