Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie no to już przesada, do koła to on się nie zmieści, jego dziewczyna ostatnio mi mówiła że przytył :polew: :polew:

Coś się wymyśli - upchamy jak trzeba będzie :polew:

warszawska gościna, na dowidzenia w zapas cię upchają :polew:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

warszawska gościna, na dowidzenia w zapas cię upchają :polew:

Niech się cieszy, bo i tak gościnnie go przyjęliśmy - inaczej nikt by go nie upychał do bagażnika tylko przyczepił do auta z tyłu i tak by wracał do tego Waszego Krakowa :polew:

Opublikowano

JEST WARSZAWA JEST ZABAWA:

spot.jpg

Flyer co Ty robisz tam Lukasrowi lewą ręką że taki zadowolony :polew:

Opublikowano

Flyer co Ty robisz tam Lukasrowi lewą ręką że taki zadowolony :polew:

Robi to co trzeba - czekałem kiedy ktoś to wychwyci, a Michałek tylko stracił równowagę, a Wy już o jednym :polew:

Opublikowano

warszawska gościna, na dowidzenia w zapas cię upchają :polew:

Niech się cieszy, bo i tak gościnnie go przyjęliśmy - inaczej nikt by go nie upychał do bagażnika tylko przyczepił do auta z tyłu i tak by wracał do tego Waszego Krakowa :polew:

ech, i potem się dziwicie jak na was krzywo patrzą :tongue4: :tongue4: :tongue4:
Opublikowano

ważne ze chłopak dojechał :P

pozdro :) jeszcze raz :) [br]Dopisany: 09 Kwiecień 2008, 09:07 _________________________________________________246b18bc108487ca.jpg

pierwszy od lewej najładniejszy :decayed:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2008, 12:46 _________________________________________________

warszawska gościna, na dowidzenia w zapas cię upchają :polew:

zawsze zapas lepszy niż Kabaty by najt :decayed:

Opublikowano

Kijowe macie te B6... zwyklaki, nic sie nie wyrozniaja :tongue4:

Opublikowano

Flyer co Ty robisz tam Lukasrowi lewą ręką że taki zadowolony

sprawdzał czy turbo pompuje :decayed:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2008, 12:49 _________________________________________________

Kijowe macie te B6... zwyklaki, nic sie nie wyrozniaja :tongue4:

ja wywaliłem skóre ze środka - wystarczająco duży zabieg stylistyczny :kox:

Opublikowano

ważne ze chłopak dojechał :P

pozdro :) jeszcze raz :) [br]Dopisany: 09 Kwiecień 2008, 09:07 _________________________________________________246b18bc108487ca.jpg

pierwszy od lewej najładniejszy :decayed:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2008, 12:46 _________________________________________________

warszawska gościna, na dowidzenia w zapas cię upchają :polew:

zawsze zapas lepszy niż Kabaty by najt :decayed:

raczej ten w środku :tongue4:

Opublikowano

Kurna Panowie pomocy .

Chciałem podłaczyć laptopa pod router ..na nim wszystko Ok. Ale na laptopie net nie działa :(

On tam ma jakieś 2 karty sieciowe i ani ani jedna nie czyt neta ani druga ... ani obie na raz :disgust:

Pomoze ktoś mi ustawić tego lapka ? :notworthy:

Opublikowano

Dawaj screeny z ustawień routra. Poza tym skąd masz internet?

Opublikowano

pewno nie masz włączonego DHCP.Czyli walisz brame, maske oraz IP na które router pozwala..i najlepiej DNS ten sam co bramka..i będzie banglało...

Opublikowano

pierwszy od lewej najładniejszy :decayed:

raczej ten w środku :tongue4:

I po co się wykłócacie jak wszystkie 3 to zwykłe, proste paździochy :polew:

Opublikowano

pierwszy od lewej najładniejszy :decayed:

raczej ten w środku :tongue4:

I po co się wykłócacie jak wszystkie 3 to zwykłe, proste paździochy :polew:

dokładnie tak :tongue4: paździoch do sześcianu :polew:

ps. zmieniłem avatarka bo niektórych cycuszki raziły po oczach :gwizdanie:

Opublikowano

Dawaj screeny z ustawień routra. Poza tym skąd masz internet?

:decayed: Net z Tarchomina :naughty:

pewno nie masz włączonego DHCP.Czyli walisz brame, maske oraz IP na które router pozwala..i najlepiej DNS ten sam co bramka..i będzie banglało...

stestuje to zaraz :notworthy:[br]Dopisany: Kwiecień 09, 2008, 09:15:41 _________________________________________________

ps. zmieniłem avatarka bo niektórych cycuszki raziły po oczach :gwizdanie

Za to ten jest w deche :kox::naughty:

Opublikowano

"Dobrze wyr*chana żona kwiatów nie wymaga."

:polew:

Uwielbiam krótkie dżołki z JoeMonstera

:D

P.S. Cyccki były lepsze :naughty:

Opublikowano

"Dobrze wyr*chana żona kwiatów nie wymaga."

:polew:

Uwielbiam krótkie dżołki z JoeMonstera

:D

P.S. Cyccki były lepsze :naughty:

skoro tak to jeszcze się zastanowię nad tym co ma zostać :mysli:

Opublikowano

z4886708Z.jpg

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

chętnie wpadłbym na wtorkowego spota, ale tam wszyscy min b6 :embarrassed: a ja w b5, będę mile widziany? :mysli:

Opublikowano

chętnie wpadłbym na wtorkowego spota, ale tam wszyscy min b6 :embarrassed: a ja w b5, będę mile widziany? :mysli:

Kolego wal śmiało :th: B5 troszkę jest :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.