Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
pieprze te motorki z radarkiem

gwarantuje ze on zrobi ci ta przyjemnosc pierwszy i nawet 2,8 biturbo nie da rady bo on ma 1,3 ale na dwoch koleczkach :razz:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam,

czy jutro bedzie spocik na torwarze?

pzdr

Opublikowano

tak jak zawsze :razz:

Opublikowano

Ja widziałem to cudo :mrgreen: naprawdę fajny motorek tylko widać go z daleka jak nie jedzie za szybko.

Opublikowano
Ja widziałem to cudo

Kicholku a nie możesz załątwić jakiegoś pokazu tego BMW na spociku :?: :oops:

pieprze te motorki z radarkiem...

tombój a ty ujarany czy co chłopie :roll: :mrgreen:

kto jutro będzie chłopki :?: :wink:

Opublikowano

ja być :)

i polecać :

http://www.fearhouse.pl/

Opublikowano

ciekawe oferta, wartałoby jutro pogadac o tym :cool:

Opublikowano

ja to się boje, że Tomboy jak to zobaczy to będzie od razu chciał jechać:)

a tak jutro sugeruje bilardzik:) mam telefon i moge śmialo rezerwować stoły

co wy na to??

Opublikowano

Będzie rzeź , Teksanska Masakra piłą motorową to przy tym pryszcz na d*pie :D

Ja nie wiem ile będe bo mam tabake

Opublikowano
Ja nie wiem ile będe bo mam tabake

ja rouzmiem u adamooo ale ono i ty sie robisz pracocholik :lol:

Opublikowano

no ja bede tylko niestety seatem bo jutro wyciagam turbinke i zobaczymy moze znajdzie sie k04 albo regenerowana seria

Opublikowano

ja jetem w robocie więc dzisiaj nie wpadam..Platinum a co z Twoją trubawką?Padła czy co ?

Ono ma tabake non stop :-) wisła praca wisła..itd itp.

Opublikowano

eh biedny ten ono zeby nam sie jeszcze gdzie tam nie utopil bo niebardzo radzi sobie w wodzie (patrz film z mazur) :lol:

Opublikowano

A estem najebawszy. Mogie przyjechac,czy niebałdzo??????? :mrgreen: może ktoś po mnie przyjadzie?????

Opublikowano

gdzie do piastowa to powiedz ile za kilometr :mrgreen:

Opublikowano

Estem u kolegi w Pruszkowie.Płace każde pieniendze :mrgreen: [/fade]

[ Dodano: 2006-09-26, 18:49 ]

No i nikt???

Opublikowano

NO i po spocie w sumie bylo troche ludu :

Tomboy

Poziek

Platiniumm

ono

T-zółw

Oizdog

Kunio

Kicholek

Czyli stała ekipa spotowa

Dzieki Kuniowi dzisiejszy spot nosi nazwe w.... gruchy :lol:

Opublikowano

Spocik super w... gruchy było.... :mrgreen:

Opublikowano

no wylewny masz szczęście:)

zaraz będe liczył:)

spocik był spoko, dobrze jest spotkać się z ziomami z klubu, co audi to audi:)

a co my zrobimy z panem Japą jak kupi inne auto ?? :):)

[ Dodano: 2006-09-27, 00:44 ]

no to pierwsze info z dekodera:) faktycznie czyta wszystkie kody:)

ale w morde!!:

2K1 = reinforced bumpers

4K4 = radio remote controlled central locking operated from inside and separate trunk release

5RU = outer right rear view mirror: convex (large viewing field)

1BA = standard suspension/shock absorption

standardowe zawieszenie i kolejne 800$ do wydania

f*ck :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.