Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nawzajem Dziadku :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wesołych Świąt

Smarkacze

:hi:

Wesołych i dla Ciebie sensei :hi::P

Opublikowano
395250_283601541686212_138050152908019_751707_1068952807_n.jpg
Opublikowano

Wszystkie te kommon rejle, lejn asisty, distroniki możecie sobie wsadzić ... (głęboko)

To jest prawdziwa kwintesencja motoryzacji: http://www.zlomnik.pl/index.php/2011/12/26/prawdziwe-zelazo-nie-umiera-nigdy-fiat-642-n/

:kox: :kox: :kox:

**uj, i po świętach :decayed:

Opublikowano
  • Autor

czołem pracy :naughty:

Opublikowano
:sick3:
Opublikowano
:sick3: :sick3: :sick3: :sick3:
Opublikowano

Chłopy od kiedy Wy pijecie, od miesiąca, macie po 17 lat,że po każdym łykaniu bełt wam podchodzi, czy to takie za***iste pochwalić się że było łykane??? :facepalm:

Opublikowano

Chłopy od kiedy Wy pijecie, od miesiąca, macie po 17 lat,że po każdym łykaniu bełt wam podchodzi, czy to takie za***iste pochwalić się że było łykane??? :facepalm:

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Opublikowano

siemanko Panowie :)

znajomy przymierza sie do kupienia a4 :D i znalazl takie cus http://otomoto.pl/audi-a4-audi-a4-s-line-kombi-82000km-C22183537.html

moze znacie autko przypadkiem ;) mam tez vin autka tylko nie mam gdzie sprawdzic :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Chłopy od kiedy Wy pijecie, od miesiąca, macie po 17 lat,że po każdym łykaniu bełt wam podchodzi, czy to takie za***iste pochwalić się że było łykane??? :facepalm:

raczej z nadmiaru jedzenia mam takie problemy, jakby bylo wiecej srodka do konserwacji to pewnie lepiej by bylo :wink4:
Opublikowano

Watroba chyba kilo wiecej po tych swiętach waży :kwasny:

Opublikowano

Chłopy od kiedy Wy pijecie, od miesiąca, macie po 17 lat,że po każdym łykaniu bełt wam podchodzi, czy to takie za***iste pochwalić się że było łykane??? :facepalm:

raczej z nadmiaru jedzenia mam takie problemy, jakby bylo wiecej srodka do konserwacji to pewnie lepiej by bylo :wink4:

:good:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 10:50_________________________________________________http://otomoto.pl/audi-a6-o-jejku-nie-ma-duzej-navi-C22192098.html
Opublikowano

:sick3: :sick3:

:bag::polew:

Hehhe, ale padło to 2,5tdi. :gwizdanie: I golas jak chu.. :decayed::naughty:

Opublikowano

Watroba chyba kilo wiecej po tych swiętach waży :kwasny:

to ze spuchła ,to nie znaczy ze jest cieższa :gwizdanie: :sick3:

Opublikowano

:hi: po świętach Ogry :naughty:

Ktoś się wybiera dzis na spota :mysli: czy wszyscy leczą kaca :przebiegly:

Opublikowano

na 99% bede

Opublikowano

na 99% bede

Dobra , to już jest nas dwóch ... a reszta :mysli:

Opublikowano

ja dzis odpuszczam, mam swiatecznego lenia :decayed:

Opublikowano

ja dzis odpuszczam, mam swiatecznego lenia :decayed:

Spoko Fly :> przynajmniej konkretna odpowiedź :good:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 16:04_________________________________________________No co jest Pany ..... pucować sie kto będzie :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.