Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

No stecik stary ziomale jakich malo dawaj we wtorek bo az nieladnie ze czlowiek z tego samego miasta nie przyjezdza na spoty :mrgreen:

Nie przyjezdzał bo dopiero od 2 tygodnim mam Audi.

Do wtorku.

--

stecik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Stecik to zatankuj fure do pełna..ja z Tomboyem Ci ją odmulimy..po naszej jeździe testowej poczujesz jabyś zrobił program :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i odrazu zabierz klocki hamulcowe to ci wymienimy bo po ich jezdzie to nic nie zostanie no chyba ze masz dobre gumiaki z podkowami do hamowania :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z Tomboyem Ci ją odmulimy..po naszej jeździe testowej poczujesz jabyś zrobił program

po takiej reklamie to ja na spota bym w życiu nie wpadł :mrgreen: :mrgreen:

acha powoli kończy się sezon na lody chłopki...ja dzisiaj podjeżdżampo 16 z karolajną bajkiem :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie najnowsze wiesci od Tomboya NIE KUPUJE samochodu cala kase ktora mial przeznaczyc na zakup przelal wczoraj Hugowi na rozwoj stronki A4 i za to dostal moda :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie najnowsze wiesci od Tomboya NIE KUPUJE samochodu cala kase ktora mial przeznaczyc na zakup przelal wczoraj Hugowi na rozwoj stronki A4 i za to dostal moda :shock:

bo zaraz dziku spkasuje Ci posta :mrgreen: wszystko bylo w pełni legalnie i fair. Moge złozyc oswiadczenie lustracyjne a fure kupie!!

[ Dodano: 2006-10-01, 17:33 ]

Stecik to zatankuj fure do pełna..ja z Tomboyem Ci ją odmulimy..po naszej jeździe testowej poczujesz jabyś zrobił program :mrgreen:

Polecam soft made in ADAMOO&TOMBOY®corp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z Tomboyem Ci ją odmulimy..po naszej jeździe testowej poczujesz jabyś zrobił program

po takiej reklamie to ja na spota bym w życiu nie wpadł :mrgreen: :mrgreen:

acha powoli kończy się sezon na lody chłopki...ja dzisiaj podjeżdżampo 16 z karolajną bajkiem :cool:

Dokładnie :) Ale ja jestem twardy :)

pozdrawiam

Mariusz Stec

[ Dodano: 2006-10-01, 18:59 ]

Panowie najnowsze wiesci od Tomboya NIE KUPUJE samochodu cala kase ktora mial przeznaczyc na zakup przelal wczoraj Hugowi na rozwoj stronki A4 i za to dostal moda :shock:

Jeśli chodzi o rozwój stronki A4 chętnie pomoge :)

Wczesniej smigłaem Alfą Romeo 156 i wykanałem całkowicie stronkę http://www.varsavia.cuoresportivo.pl wiec moge cos tam pomóc :)

--

MS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tor imola gdzie Was objeżdzałem na wstecznym

musiałbyś troszkę schuść brachu...tak jak i ja :oops:

inaczej te nasze szkieletory nas objeżdżają :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaaa.... chyba Cie lukas robił jak chcial

buhhhaaa Dobre Tomboy adamooo jak chcesz jeszcze raz dostac po d*pie to nie ma sprawy mozemy jechac na imole to teraz ja bede jezdzil na wsteku (kurna ale tam nie ma wsteka)

czuje ze na kulkach tez nie bedzie zle bo jak stane bokiem to mnie nikt nie zauwazy co innego Tomboy i Zółw :twisted: oj bedzie sie dzialo Poziek zalatwiles cos jutro jedziemy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja moege wpasc na spota?:) we wtorek? o ktorej sie spotykacie pod torwarem??

nie czy mozesz ale musisz kazdy nowy klubowicz ze 100licy musi sie pojawic na spocie inaczej nie jest klubowiczem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...