Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tomboy...nie fisiuj mi tutaj :P napijemy sie tylko "symbolicznie" :twisted:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
"symbolicznie" :twisted:

czyli nie bedziemy otwierac 3 butelki :roll: 0,7 na dwóch?????? :roll:

Opublikowano

no nie :roll: symboliczne 0,7 na glowe ;)

Opublikowano

wiec pierwszy dotarlem do domu, troszke przesadzilem przy wyjezdzie z shella i troche mnie obrucilo. zona chyba sie nie bedzie odzywala chyba sie obrazila i pozatym nie uwiezy ze MM - nie dla idiotów!!!!!!!!!!!

Opublikowano

drugi - moja zona juz spi.....

Opublikowano

Nie no spot to qr** był rewalacyjny hehe, ładnie dałeś platinium dobrze że tamte psy nie leciały :P Kto ma foty niech daje :P Dla tych co nie byli napisze że zostaliśmy zamknięci na parkingu podziemnym w Media Markt na 3 godziny , dopiero policja nas wyciągneła hehe ale jazda :D

Opublikowano
Nie no spot to qr** był rewalacyjny hehe, ładnie dałeś platinium dobrze że tamte psy nie leciały :P Kto ma foty niech daje :P Dla tych co nie byli napisze że zostaliśmy zamknięci na parkingu podziemnym w Media Markt na 3 godziny , dopiero policja nas wyciągneła hehe ale jazda :D

Ale frajer @!#$@$!@ ten kolo...pewnie cały czas widział ze nie mozemy wydostac sie...

Opublikowano

:mrgreen: jazda na maxa :mrgreen: ale z taką ekipą to za***iście być zamknietym...moja kobieta też już prawie śpi ale nie jest obrażona :razz:

[ Dodano: 2006-10-04, 00:43 ]

Ale frajer @!#$@$!@ ten kolo...pewnie cały czas widział ze nie mozemy wydostac sie...

ten kolo ma u mnie wpierdól :twisted:

Opublikowano
moja kobieta też już prawie śpi ale nie jest obrażona :razz:

moja tez nie jest obrazona

ten kole ma u mnie

trzeba by było chyba powtórzyc akcję by go dorwac...Cma !@#$@$@! zamiast spac to pracuje w nocy...

A platinium rozpierała energia!Jak to było???Cos z wyrokiem :grin: :razz:

Opublikowano

Jojo

ale powiedzcie czy byl juz kiedys tak ciekawy spot Media markt nie dla kierowcow A4 :lol:

Opublikowano

acha no i było 3 nowych :razz:

2 X B6 i B5...oj jazdy opróbne sie odbywałey w róznych konfiguracjach

nowych nie zamknięto w garażu :razz:

Opublikowano

male co nie co zdjecie roku :lol:

media019ov7.th.jpg

Opublikowano

to widzę że umknęła mi niezła imprezka :twisted: he he he

Opublikowano
male co nie co zdjecie roku

Kurde ładne jaja sie tam u was toczą :lol: ,musze sie koniecznie wybrać do was w odwiedziny-LUKAS23-dokladnie zdjęcie roku :lol:

Opublikowano
A platinium rozpierała energia!Jak to było???Cos z wyrokiem

dokladnie oczekiwanie na wyrok

Opublikowano

Stary ale co sie dzialo na parkingu na dole normalnie tokyo drift to przy platiniumm jezdzie pikus :mrgreen:

Opublikowano
co sie dzialo na parkingu na dole normalnie tokyo drift to przy platiniumm jezdzie pikus :mrgreen:

a na ulicy??????tam pokazał...hehehehheheee

Opublikowano

Maciek jest czego zalowac najlepiej jak nas spisywali "auto A4" nastepny dowod rejestracyjny "auto A4" smerf popatrzyl sie po samochodach wszystkie A4 :lol: a panowie to sie znaja ? "nie tak przypadkiem sie trafilo 5 A4 ktore zamkneli razem na parkingu" :lol:

Opublikowano

trzeba bedzie to powtórzyc tylko trzeba zakleic czujke od drzwi, a z zona juz ok zrobilem sniadanko i zaraz jade na zakupy wiec sie ucieszyla

Opublikowano

Witamm,

Bedzie spocik za tydzien?? Bo wczoraj utknalem w motobanku w sprawie AC i potem przez kory nie dotarlem ostatecznie... chociaz jakbym wiedzial ze w MM siedzicie to bym dolaczyl, no ale gapowe:)

To jak bedzie spot za tydzien?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.