Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema

oj jak milo było wyjść rano na zamrożony parking i wejść do ciepłego auta :decayed::kox:

hehe webasto działa :kox:

dobrze że już za niedługo wiosna :decayed:

:hi:

działa ...nareszcie i przyznaje że jest za***iście

ciekawe kiedy przestanie... :naughty:

zwykle po nastawionym czasie yyyhhy :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zwykle

:kox:

Opublikowano

siema

oj jak milo było wyjść rano na zamrożony parking i wejść do ciepłego auta :decayed::kox:

Sąsiad, to może ogrzejesz od razu mojego parcha :decayed:

Opublikowano

siema

oj jak milo było wyjść rano na zamrożony parking i wejść do ciepłego auta :decayed::kox:

Sąsiad, to może ogrzejesz od razu mojego parcha :decayed:

luz - stawiaj obok

Opublikowano

siema

oj jak milo było wyjść rano na zamrożony parking i wejść do ciepłego auta :decayed::kox:

hehe webasto działa :kox:

dobrze że już za niedługo wiosna :decayed:

:hi:

działa ...nareszcie i przyznaje że jest za***iście

ciekawe kiedy przestanie... :naughty:

Nieprędko ... :naughty:

Ma dwa lata gwarancji :kox: :kox:

Opublikowano

:hi: Witam

czy w b6 wszystko musi wymagać 30 minut poświęcenia czasy by do czego kolwiek sie dostać ( począwszy od żarówki po akumulator) Próbowałem dziś wyciagnąć aku, niby nic trudnego, wyszarpać przymarznięta pokrywe jedną druga odkręcić klumy , i okazuje się ze i tak go sie nie da wyciagnać bez za***iście długiego imbusa. Jest jakiś sposób by do tej śruby zabezpieczającej dość inaczej? łatwiej? Może tylko ja na nic wpaść nie mogę, ( pierwsza zima z audi)

dzięki za podpowiedzi

Opublikowano

zakup czteropak a umysł Ci się otworzy, jak nie pomoże to zaproś kolegów, ale wtedy czteropak nie starczy :evil:

Opublikowano

zakup czteropak a umysł Ci się otworzy, jak nie pomoże to zaproś kolegów, ale wtedy czteropak nie starczy :evil:

true :good: bez browaru nie ma grzebania przy aucie :naughty:

Opublikowano

zakup czteropak a umysł Ci się otworzy, jak nie pomoże to zaproś kolegów, ale wtedy czteropak nie starczy :evil:

bardzo pomocna informacja :cool1:
Opublikowano

zakup czteropak a umysł Ci się otworzy, jak nie pomoże to zaproś kolegów, ale wtedy czteropak nie starczy :evil:

bardzo pomocna informacja :cool1:

Skoro wymagasz żeby było merytorycznie w tym wątku ... :naughty:

Opis dla kolegi: Odkręcasz klemy (najpierw ta od strony pasażera, później ta od strony kierowcy), zabezpieczasz je by nie doszło do przypadkowego iskrzenia, odkręcasz długim kluczem inbusowym śrubę mocującą plastikowe mocowanie akumulatora (w połowie długości akumulatora-warto sobie przyświecić), przesuwasz na bok to mocowanie, włazisz na silnik i ciągniesz w górę tego jeb***** kloca aż fra**** pierd**** drgnie aż w końcu wylezie :kox::decayed: Bo bladź jest kur***** ciężka.

No, to tyle fachowych rad :good:

Opublikowano

zakup czteropak a umysł Ci się otworzy, jak nie pomoże to zaproś kolegów, ale wtedy czteropak nie starczy :evil:

bardzo pomocna informacja :cool1:

merytoryczny dział to to nie jest :decayed:

:hi: Witam

czy w b6 wszystko musi wymagać 30 minut poświęcenia czasy by do czego kolwiek sie dostać ( począwszy od żarówki po akumulator) Próbowałem dziś wyciagnąć aku, niby nic trudnego, wyszarpać przymarznięta pokrywe jedną druga odkręcić klumy , i okazuje się ze i tak go sie nie da wyciagnać bez za***iście długiego imbusa. Jest jakiś sposób by do tej śruby zabezpieczającej dość inaczej? łatwiej? Może tylko ja na nic wpaść nie mogę, ( pierwsza zima z audi)

dzięki za podpowiedzi

musisz mieć imbusa z długą przedłużką inaczej d*pa bo tam nie ma żadnej nakrętki :wink4:

Opublikowano

zakup czteropak a umysł Ci się otworzy, jak nie pomoże to zaproś kolegów, ale wtedy czteropak nie starczy :evil:

bardzo pomocna informacja :cool1:

Skoro wymagasz żeby było merytorycznie w tym wątku ... :naughty:

Opis dla kolegi: Odkręcasz klemy (najpierw ta od strony pasażera, później ta od strony kierowcy), zabezpieczasz je by nie doszło do przypadkowego iskrzenia, odkręcasz długim kluczem inbusowym śrubę mocującą plastikowe mocowanie akumulatora (w połowie długości akumulatora-warto sobie przyświecić), przesuwasz na bok to mocowanie, włazisz na silnik i ciągniesz w górę tego jeb***** kloca aż fra**** pierd**** drgnie aż w końcu wylezie :kox::decayed: Bo bladź jest kur***** ciężka.

No, to tyle fachowych rad :good:

i ciagniesz w gore tego.................. ehhehehe dobre dobre ale kloc troszke musi wazyc ja mam 95 Ah :>
Opublikowano

zakup czteropak a umysł Ci się otworzy, jak nie pomoże to zaproś kolegów, ale wtedy czteropak nie starczy :evil:

bardzo pomocna informacja :cool1:

Skoro wymagasz żeby było merytorycznie w tym wątku ... :naughty:

Opis dla kolegi: Odkręcasz klemy (najpierw ta od strony pasażera, później ta od strony kierowcy), zabezpieczasz je by nie doszło do przypadkowego iskrzenia, odkręcasz długim kluczem inbusowym śrubę mocującą plastikowe mocowanie akumulatora (w połowie długości akumulatora-warto sobie przyświecić), przesuwasz na bok to mocowanie, włazisz na silnik i ciągniesz w górę tego jeb***** kloca aż fra**** pierd**** drgnie aż w końcu wylezie :kox::decayed: Bo bladź jest kur***** ciężka.

No, to tyle fachowych rad :good:

i ciagniesz w gore tego.................. ehhehehe dobre dobre ale kloc troszke musi wazyc ja mam 95 Ah :>

Mój mini-tutorial, niewątpliwie fachowy :decayed:, jest też dość emocjonalny gdyż jakiś miesiąc temu wyciagałem po nocy taką pier**** 95-tkę :naughty: i wspomnienia są wciąż żywe ....

:decayed:

Opublikowano

ja kiedys tez bede musial sie do tego zabrac, a jesli juz o tym mowa to zastanawia mnie po h. jest jakis węzyk doprowadzony z boku aku? odplyw czegoś czy kable do czójnika?

Opublikowano

Jak Ci się elektrolit w akku zacznie gotować to tym wężykiem będzie spływał lewym przednim nadkolem :kox:

Opublikowano

A....

Nigdy nie zmieniaj akumulatora na spocie w Arkadii... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Akumulatory znikają, zegary też :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Jak Ci się elektrolit w akku zacznie gotować to tym wężykiem będzie spływał lewym przednim nadkolem :kox:

Dzieki za info, tak mi sie wydawalo ze to jakis odplyw bo na peszla wyglada ten "przewod"
Opublikowano

czasem koła znikają... ale zdarza się że i całe auto może zniknąc w Arkadii

Opublikowano

:hi:

mrozi mrozi trochę :>

Opublikowano

:hi:

etam mrozi... ja jednak twierdze że jeszcze nie za bardzo po tym jak dzisiaj widziałem laske w normlanych butach i bardzo krótkiej miniówie... chyba jej co nie co tam zamarzło :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.