Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Rafal a co chcsz sprawdzac?

Samochód zapewne :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:kox:

:drunk:

Opublikowano
:kox:

:drunk:

:decayed:

:drunk::drunk:

Opublikowano

Sami swoi widzę :grin: , Góral zdrówko :yeee:

Opublikowano

:hi:

:drunk::banan2: Widze, że nie ja jeden cierpię na bezsenność :grin:

---------- Post dopisany at 02:05 ---------- Poprzedni post napisany at 02:05 ----------

:hi:

:drunk::banan2: Widze, że nie ja jeden cierpię na bezsenność :grin:

Opublikowano

wracając do tematu dróg, to w ursusie ciężkie walki z obwodnicą i jadąc któregos pięknego słonecznego dnia do pracy przewróciło mi się na samochód wygrodzenie studzienki i mam piękne 2 rysy od tylnych drzwi do lampy jestem wniebowzięty :////

Opublikowano
:hi:

:drunk::banan2: Widze, że nie ja jeden cierpię na bezsenność :grin:

daj spokój dziś na 6:30 do roboty szedłem :facepalm:

ale w sumie wieczór był :kox::kox:

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 16:26 ----------

:hi::hi:na wieczór

Opublikowano

Siema wszystkim :hi:

Góral , dzięki za linka .... czytałem coś wczoraj - ale nie pamiętam :facepalm:

Opublikowano
Siema wszystkim :hi:

Góral , dzięki za linka .... czytałem coś wczoraj - ale nie pamiętam :facepalm:

hehehehehehe

:grin:

Opublikowano

To nie trzeba się śmiać , tylko płakać ...............

Opublikowano
Siema wszystkim :hi:

Góral , dzięki za linka .... czytałem coś wczoraj - ale nie pamiętam :facepalm:

Pixi tak się nazywa jeden z syndromów dnia wczorajszego :P

---------- Post dopisany at 01:22 ---------- Poprzedni post napisany at 01:22 ----------

Siema wszystkim :hi:

Góral , dzięki za linka .... czytałem coś wczoraj - ale nie pamiętam :facepalm:

Pixi tak się nazywa jeden z syndromów dnia wczorajszego :P

Opublikowano

Troudyl czyli : suszi jama - zespół dnia drugiego :grin:

Opublikowano
Troudyl czyli : suszi jama - zespół dnia drugiego :grin:

:grin: w moim przypadku zazwyczaj się zwiększa przyciąganie ziemskie (proporcjonalnie do ilości płynu) dnia drugiego :P że ciężko się ruszyć ;)

---------- Post dopisany at 01:45 ---------- Poprzedni post napisany at 01:45 ----------

Troudyl czyli : suszi jama - zespół dnia drugiego :grin:

:grin: w moim przypadku zazwyczaj się zwiększa przyciąganie ziemskie (proporcjonalnie do ilości płynu) dnia drugiego :P że ciężko się ruszyć ;)

Opublikowano
Rafal a co chcsz sprawdzac?

Samochód zapewne :decayed:

Ano... Ugadałem się na sprawdzenie auta w ASO, chcę kompleksowe sprawdzenie ale teraz szukam ASO wartego uwagi. Polecacie coś? Auto VIVA na Połczyńskiej? Warto tam jechać? Chcę sprawdzić VW. Czy nie bite, przebieg, stan ogólny, silnik, geometria. Do wtorku muszę coś załatwić. Pomóżcie :zemdlal:

Opublikowano

A co to za autostrada, wczoraj jechałem od pruszkowa: 1km autostrady, później zmienia się na expresówkę a za chwilę ograniczenie do 100 a później 80 z widokiem na "piaski" S2 w stronę lotniska. Na plus jak na razie leci się jak po stole.

Moskal: bb w akcji http://www.tvnwarszawa.pl/informacje,news,frezowanie-jak-w-teledysku,46323.html

Opublikowano
A co to za autostrada, wczoraj jechałem od pruszkowa: 1km autostrady, później zmienia się na expresówkę a za chwilę ograniczenie do 100 a później 80 z widokiem na "piaski" S2 w stronę lotniska. Na plus jak na razie leci się jak po stole.

Masz, otwarte kolejne 18km. Malkontencie :whistling:

A2 odcinek D już otwarty - YouTube!

Opublikowano

Panowie pilna pilność.

Ma ktoś znajomego/znajomego znajomego, szwagra/ciotkę/babcię/kochankę itp. u Szewczyka w ASO na Radzymińskiej? :decayed:

Potrzebuję na gwałt no może być nie na gwałt ale trza mi takiego kogoś :decayed:

Opublikowano

Vivę omijaj dalekim łukiem..Szewczyk Audi ulica Radzymińska..tam jedź na sprawdzenie auta..

Opublikowano

Jak z jutrzejszym spotem? Promka czy Torwar?

W końcu odebrałem swojego trupa to się chętnie zjawię ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.