Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ciekawe ile zaśpiewają za spalenie sprzęgła ...... :gwizdanie: :gwizdanie:

Acha o Brynie chodzi...no fakt Brynia potrafi przysmazyć sprzęgiełko :gwizdanie:

[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2008, 17:06 _________________________________________________

Ciekawe ile zaśpiewają za spalenie sprzęgła .....

Kasi czysto wchodzi pedał sprzęgła... :naughty::kox::cool1:

Bardzo fajne masz to sprzęgło :kox: :gwizdanie:

AAAAAAAAaaaaaaa, że niby wiatrak :naughty::decayed::polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ciekawe ile zaśpiewają za spalenie sprzęgła ...... :gwizdanie: :gwizdanie:

Acha o Brynie chodzi...no fakt Brynia potrafi przysmazyć sprzęgiełko :gwizdanie:

[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2008, 17:06 _________________________________________________

Ciekawe ile zaśpiewają za spalenie sprzęgła .....

Kasi czysto wchodzi pedał sprzęgła... :naughty::kox::cool1:

Bardzo fajne masz to sprzęgło :kox: :gwizdanie:

AAAAAAAAaaaaaaa, że niby wiatrak :naughty::decayed::polew:

No stary jak Ty tego klajniaka wiatrakiem nazywasz :polew:

Fotki nie kłamią :decayed:

Opublikowano

A to jest jakiś slot letni?? :shocked:

Opublikowano

Zmiencie pls te gadgety w Aktualności, bo patrzeć nie można. Powinno być gadżety...

Nic nie będziemy zmieniać.

Opublikowano

q..źwa spalić sędziego :thumbdown::angry:

Opublikowano

Sie normalnie ..zawiodłem sie :thumbdown::kwasny:

Co to za sędzia ? Ile mu dali za takie coś :thumbdown:

Opublikowano

Dlaczego chcesz palić jak dobrze podyktował :tongue4:

Opublikowano

sedzia kalosz - kilka funciaków umoczyłem przez niego ;( :thumbdown:

norbi za co masz ostrzezenie :shocked:

Opublikowano

norbi za co masz ostrzezenie

Takie chwilowe za brak patriotyzmu :> :kox::wink4:

Opublikowano

flajer ty...figlarzu :> :tongue4:

Opublikowano

Zmiencie pls te gadgety w Aktualności, bo patrzeć nie można. Powinno być gadżety...

Nic nie będziemy zmieniać.

Hmm, mnie też to razi. Takie niepolskie. :decayed:

BTW ogólnie mecz był dobry. Dumnie wracałem z podniesioną flagą.

Opublikowano

chłopaki gadget to jest Inspector a my powinniśmy miec "gadżety" :th:

no chyba, ze jak sie w robocie idzie na meeting i poterm robi bossowi brifing o targetach na 2009 to...rozumiem :polew: :polew:

Opublikowano

A ja proponuje zmienic na Gadgety Clubowe :tongue4::polew:

Opublikowano

Buahahahaha :polew:

Opublikowano

Ragga łyknąłem wczoraj te kubły :th: to są takie "półkubełki" ale spoko , w świetnym stanie, gośc ma na podwórku kilkanaście A4 , naprawde jest z czego wybierac.

Krzyniek zadzwoń do niego w sprawie tego słupka którego tak usilnie poszukujesz , na pewno ci pomoze , spoko gość

Masz tu linka do aukcji i numer telefonu

http://moto.allegro.pl/item376831544_komplet_foteli_i_kanapa_audi_a4.html

Opublikowano

oki, dziś dzwonie, z aukcji widzę że to niedaleko mnie więc będzie można podjechać :wink4:

Opublikowano

(...)

BTW ogólnie mecz był dobry. Dumnie wracałem z podniesioną flagą.

Oniak też - austriacką :polew:

A ja jedyne co miałem podniesione to sam maszt...bez flagi...teraz już nie jest ...

Opublikowano

Szukam Anglika do spuszczenia wpierdolu

[moze byc dwoch] ... :evil:

Opublikowano

Szukam Anglika do spuszczenia wpierdolu

[moze byc dwoch] ... :evil:

Tego?

0259488815.jpg

Opublikowano

Trzeba zorganizować akcje wysyłania wąglika do jego domu...

Jak Spanky chce go lać to mnie już nie pozostanie nic innego jak zebrac jego zeby i sprzedać na allegro

Jeszcze nigdy nie byłem tak wkurwiony jak wczoraj... nigdy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.