Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to jutro po mistrzostwach więc będzie się trzeba pojawić :decayed:

Adaś Ty nie obiecuj tylko wygospodaruj trochę czasu na zaległego browara - bo Ci się popalą inaczej te smd :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Uderz w stół :whistling: ... a nożyce się odezwą :grin:

Zdrówko Tomek .

BTW (wyrezałem smd w dziennych i bangla :kox: w/g Twoich sugestii - bez modułów i innych pierdół ) więc trza by się zresetować za zaoszczędzoną kasę , a nie tylko wirtualnie :wink:

---------- Post dopisany at 00:44 ---------- Poprzedni post napisany at 00:37 ----------

Łukasz :polew: :polew: :polew:

No co? Jak się było na 2 zjazdach w semestrze to trzeba odrobić żeby chociaż absolutorium dostać... :naughty:

Po co mi to... :facepalm:

Opublikowano
:hi: Witam, Ogarnijcie żywy telebim:P Kibice z Korei Południowej to się nazywa pomysłowość :P
Opublikowano

Witam.Pany pomozecie-http://a4-klub.pl/mazowieckie-86/potrzebna-pomoc-sprawdzenie-pewnego-sklepu-239367/

Opublikowano

bry, wybieram się pany do szczecina na dniach i powiedzcie mi gdzie najlepiej wskoczyć na A2? i po jeszcze...... macie jakiś dobry preparat żeby zmyć żywicę z samochodu? po prostu uj***ny że hej:).

Opublikowano

z różnych miejsc możesz, na przykład z Górczewskiej, albo wjazd koło WATu na Bemowie :)

Opublikowano
:hi: Witam, Ogarnijcie żywy telebim:P Kibice z Korei Południowej to się nazywa pomysłowość :P

to jest strefa kibica :shock3::shock3::shock3:

Opublikowano
z różnych miejsc możesz, na przykład z Górczewskiej, albo wjazd koło WATu na Bemowie :)

dzięki MOCNY, nie miałem okazji jeszcze tamtędy jechać od otwarcia dlatego pytam, dzięki.

---------- Post dopisany at 23:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

może wpadłbym jutro się przywitać... (jak smarki pozwolą), coś się tam pije?

Opublikowano

Bunny54 "gumka w majtkach" pije :naughty:

Opublikowano

gumka, gumka... ja z sercem... a tu mi hak w plecy.

Opublikowano

jak z kierowcą to można i nawet grilla zrobić :P

Opublikowano

Siema:hi:

Czy dzisiaj ktoś się wybiera na spota?Chciałbym podjechać i się coś doradzić,ale żebym nie gadał sam ze sobą :decayed:.Tylko nie wiem gdzie-Torwar czy jakaś inna miejscówka?

Opublikowano

Ja bym może w końcu sie wybrał :) Jeszcze nie byłem. Do promenady chyba koło 19

Opublikowano

Ja w robocie od 19 :kwasny:

Opublikowano

a ja jechałem... ale gdzieś we falenicy tak mnie sczyścił grad że hej, bunkier w lesie był ale i tak strach o szyby bo po prostu prawie 'bycze jaja' leciały z nieba. iiiiii wymiękłem... .

Opublikowano

:dziura:

:siema::decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:doh: ale ruch w interesie , nie mogłem się dopchać :grin:

Siema :hi:

Opublikowano
:hi::polew:
Opublikowano

Poziu , weź pierd*lnij pięścią w stół i zaprowadź porządek ... bo się c**jó*ka ze spotami robi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.