Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poziek ????

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Poziek ????

:tongue4: :tongue4:

Myślę że Adasiooo :naughty:

Opublikowano

jakby go troche ogolił i skrócił zęby to wcale nie byłby taki brzydki :polew: :polew:

Opublikowano

Dziwne gusta macie ale cóż każdy lubi co innego :polew:

Ja bardziej oscylowałem w tym kierunku

977fefa73acafcad.jpg

Opublikowano

jakby go troche ogolił i skrócił zęby to wcale nie byłby taki brzydki :polew: :polew:

Hehehe, extreame makeover :shocked: :shocked:

supernapierwsza.jpg

Opublikowano

^^^ jakby celulitis na prawym udzie ? :kox: :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

(...)

tak to jest obecnie...zawsze robimy sobie z ciebie jaja Witusiu :polew::tongue4:

Misiu.

Ja wiem, że spieszczając w ten sposób moje imię chciałeś wyjątkowo mocno podkreślić nie tylko ogrom podziwu jaki do mnie żywisz, ale również szczere, gorące i nieskrępowane uczucie. Jednocześnie są trzy rzeczy za które szczerze nienawidzę i mszczę się skutecznie do trzeciego pokolenia. Jedną z nich jest używanie wobec mnie tego spieszczenia. Wszystkie inne są dopuszczalne: Wiciu, Wiciuniu, Witeczku, nawet Wituniuniusieńku.

Sprawę traktuję za***iście powżnie - taka mała schiza z dawnych czasów.

Za pierwszym razem jest Ci wybaczone, a le bądź czujny...

Opublikowano

Za pierwszym razem jest Ci wybaczone, a le bądź czujny...

Rozgrzeszenia nie będzie :decayed:

Poziek ma inna traumę. Nie zapominaj o historii z pewnym zwierzęciem :gwizdanie: :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

(...)

tak to jest obecnie...zawsze robimy sobie z ciebie jaja Witusiu :polew::tongue4:

Misiu.

Ja wiem, że spieszczając w ten sposób moje imię chciałeś wyjątkowo mocno podkreślić nie tylko ogrom podziwu jaki do mnie żywisz, ale również szczere, gorące i nieskrępowane uczucie. Jednocześnie są trzy rzeczy za które szczerze nienawidzę i mszczę się skutecznie do trzeciego pokolenia. Jedną z nich jest używanie wobec mnie tego spieszczenia. Wszystkie inne są dopuszczalne: Wiciu, Wiciuniu, Witeczku, nawet Wituniuniusieńku.

Sprawę traktuję za***iście powżnie - taka mała schiza z dawnych czasów.

Za pierwszym razem jest Ci wybaczone, a le bądź czujny...

problem w tym, że ja doskonale pamiętam historię tego spieszczenia :gwizdanie:

i uzyłem go celowo :naughty:

cytując z wielce nam znanego i wielce wybitnego dzieła polskiej kinematografii: "Twój pech" :tongue4::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

(...)problem w tym, że ja doskonale pamiętam historię tego spieszczenia :gwizdanie:

(...)

:mysli: Czyżbym już dzisiaj tą historyjke opowiadał :mysli:

:nabijasie:

Opublikowano

(...)problem w tym, że ja doskonale pamiętam historię tego spieszczenia :gwizdanie:

(...)

:mysli: Czyżbym już dzisiaj tą historyjke opowiadał :mysli:

:nabijasie:

puściłes pare na posiadówce na bemowie :gwizdanie: :kox:

a ja trzeźwy... :naughty::decayed:

Opublikowano

Już od dawna V-Power Racing za 5.29.

Opublikowano

mysle,ze za tydzien dam rade wpasc na spota. no ja tez juz nie pamietam kiedy bylem na zlocie,ale bylem dlugo w niemczech,wiec nie maialme mozliwosci.

Opublikowano

joke :polew:

Aby przypodobać się swojemu chłopakowi pewna dziewczyna dała sobie, przed Mistrzostwami Europy w piłce nożnej, wytatuować na obu udach podobizny polskich piłkarzy Smolarka i Żurawskiego. Nie miała na to zbyt wiele pieniędzy, więc i ?dzieła sztuki? wypadły mizernie. Podczas rozbieranej randki zaprezentowała je chłopakowi z pytaniem, czy rozpoznaje swoich idoli.

- Tych dwóch z boku nie kojarzę, ale ten w środku to wykapany Krzynówek

Opublikowano

:polew: :polew:

_________________________________________________

_________________________________________________

Jest ktoś chętny na nowy (w pudełku/jeszcze nie otwieranym) monitor Fujitsu-Siemens jak dla was:

1) SCENICVIEW E22W-6SV 22" - 700zł / posiadam dostęp do 2 sztuk

2) SCALEOVIEW L22W-7SD 22" - 650zł

Oczywiście gwarancja (jeszcze nie podbita: jak wszystko będzie ok to podbijam)

Specyfikacje sprawdźcie sobie w google.

Jakby co to pisać na PW.

Opublikowano

Tak, tak. Wasze atka też są z salonu i "bezwypadkowe" :D

(sorki, że takie wielkie, ale nie udało mi się wkleić miniaturki)

askodalh5.jpg

Opublikowano

Wysłalem znajomemu który czeka na skodę właśnie octavię :slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.