Opublikowano 23 Czerwca 200818 l Angie Ty stara dupo, to już osiemnacha!!?? To buziaczek oczywiście z języczkiem
Opublikowano 23 Czerwca 200818 l Angie Ty stara dupo, to już osiemnacha!!?? To buziaczek oczywiście z języczkiem Noo.....osiemnacha...jak co roku Norbiasty a Ty buziaka mozesz dostac tylko w policzek
Opublikowano 23 Czerwca 200818 l Angie Ty stara dupo, to już osiemnacha!!?? To buziaczek oczywiście z języczkiem Noo.....osiemnacha...jak co roku Norbiasty a Ty buziaka mozesz dostac tylko w policzek
Opublikowano 23 Czerwca 200818 l Norbi ma 4 policzki Najlepszości Angela te dwa to jeszcze ujdzie ale te dwa następne to :laghing2:
Opublikowano 23 Czerwca 200818 l Angela, przyłączam się do życzonek. Wszystkiego naj naj z okazji osiemnastki
Opublikowano 23 Czerwca 200818 l Tyle zyczen z okazji osiemnastki to jeszcze nie dostalam..... Dziekuje raz jeszcze wszystkim :notworthy:
Opublikowano 23 Czerwca 200818 l Tyle zyczen z okazji osiemnastki to jeszcze nie dostalam..... Skoro tak dużo to dostaniesz jeszcze jedne ode mnie i od mojej A.
Opublikowano 23 Czerwca 200818 l Brynia, Poziek, Everybody. Kumpel napalił się na 1,8 T 2003. Możecie powiedzieć dlaczego NIE należy kupować takiego silnika? Dla ciekawych link http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5500679
Opublikowano 23 Czerwca 200818 l Wiciu co to auto takie tanie Za zadbane B5 z konca produkcji trzeba dac niewiele mniej...
Opublikowano 23 Czerwca 200818 l UWAGA!!!!!!!!! UWAGA!!!!!!!!! wlasnie sprzedalem moje QUATTRO ciesze sie i jest mi smutno . chwilowo hacus bedzie AUDILESS nastepne Audi dopiero w 2009 , napewno bedzie Q
Opublikowano 23 Czerwca 200818 l To dobrze ze jeszcze je zobaczylismy ostanio na spocie hhacek a co bedzie nastepne RS6 słyszałem
Opublikowano 23 Czerwca 200818 l To dobrze ze jeszcze je zobaczylismy ostanio na spocie hhacek a co bedzie nastepne RS6 słyszałem ja słyszałem, ze raczej...D3 :gwizdanie:
Opublikowano 24 Czerwca 200818 l To dobrze ze jeszcze je zobaczylismy ostanio na spocie hhacek a co bedzie nastepne RS6 słyszałem ja słyszałem, ze raczej...D3 :gwizdanie: tez slyszalem ze ma byc jakies paździerzowate A8 ... ale byl pijany jak mi to mowil ...
Opublikowano 24 Czerwca 200818 l Brynia, Poziek, Everybody. Kumpel napalił się na 1,8 T 2003. Możecie powiedzieć dlaczego NIE należy kupować takiego silnika? Dla ciekawych link http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5500679 Fajne.. właściciel 100% bezwypadkowy. ciekawe jak auto.
Opublikowano 24 Czerwca 200818 l Yo Bedzie mogl mi ktos dzis na spocie odczytac korekcje VAGiem? A Ty dzis bedziesz no niemozliwe dwa spoty pod rzad
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto