Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Angie Ty stara dupo, to już osiemnacha!!??

To buziaczek oczywiście z języczkiem :tongue4::lol1:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Angie Ty stara dupo, to już osiemnacha!!??

To buziaczek oczywiście z języczkiem :tongue4::lol1:

Noo.....osiemnacha...jak co roku :kox::polew:

Norbiasty a Ty buziaka mozesz dostac tylko w policzek :polew:

Opublikowano

Angie Ty stara dupo, to już osiemnacha!!??

To buziaczek oczywiście z języczkiem :tongue4::lol1:

Noo.....osiemnacha...jak co roku :kox::polew:

Norbiasty a Ty buziaka mozesz dostac tylko w policzek :polew:

:naughty:
Opublikowano

Norbi ma 4 policzki :decayed: Najlepszości Angela :polew::hi:

Opublikowano

Norbi ma 4 policzki :decayed: Najlepszości Angela :polew::hi:

te dwa to jeszcze ujdzie ale te dwa następne to :laghing2: :polew:

Opublikowano

Angela najlepsze życzenia dla Ciebie słoneczko :kwiatek:

Opublikowano

Angela, przyłączam się do życzonek. Wszystkiego naj naj z okazji osiemnastki :buziak:

Opublikowano

najlepszego Angela :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

Opublikowano

Wszystkiego naj , naj , naj ,Buziaki ślimaki :th:

Opublikowano

Tyle zyczen z okazji osiemnastki to jeszcze nie dostalam..... :decayed:

Dziekuje raz jeszcze wszystkim :):notworthy: :notworthy:

Opublikowano

Tyle zyczen z okazji osiemnastki to jeszcze nie dostalam..... :decayed:

Skoro tak dużo to dostaniesz jeszcze jedne ode mnie i od mojej A. :kwiatek::buziak:

Opublikowano

Brynia, Poziek, Everybody.

Kumpel napalił się na 1,8 T 2003.

Możecie powiedzieć dlaczego NIE należy kupować takiego silnika?

Dla ciekawych link http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5500679

Opublikowano

Wiciu co to auto takie tanie :shocked:

Za zadbane B5 z konca produkcji trzeba dac niewiele mniej...

Opublikowano

UWAGA!!!!!!!!! UWAGA!!!!!!!!!

wlasnie sprzedalem moje QUATTRO :(:) ciesze sie i jest mi smutno .

chwilowo hacus bedzie AUDILESS :)

nastepne Audi dopiero w 2009

, napewno bedzie Q

Opublikowano

To dobrze ze jeszcze je zobaczylismy ostanio na spocie :rolleyes: hhacek a co bedzie nastepne RS6 słyszałem :shocked:

Opublikowano

To dobrze ze jeszcze je zobaczylismy ostanio na spocie :rolleyes: hhacek a co bedzie nastepne RS6 słyszałem :shocked:

ja słyszałem, ze raczej...D3 :gwizdanie:

Opublikowano

To dobrze ze jeszcze je zobaczylismy ostanio na spocie :rolleyes: hhacek a co bedzie nastepne RS6 słyszałem :shocked:

ja słyszałem, ze raczej...D3 :gwizdanie:

tez slyszalem ze ma byc jakies paździerzowate A8 ... ale byl pijany jak mi to mowil ... :polew:

Opublikowano

Brynia, Poziek, Everybody.

Kumpel napalił się na 1,8 T 2003.

Możecie powiedzieć dlaczego NIE należy kupować takiego silnika?

Dla ciekawych link http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5500679

Fajne.. właściciel 100% bezwypadkowy. :naughty: ciekawe jak auto.

Opublikowano

Yo

Bedzie mogl mi ktos dzis na spocie odczytac korekcje VAGiem? :)

Opublikowano

Yo

Bedzie mogl mi ktos dzis na spocie odczytac korekcje VAGiem? :)

A Ty dzis bedziesz :shocked: no niemozliwe dwa spoty pod rzad :wink4::D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.