Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja też chętnie przyjadę z Wrocławia zobaczyć jak 100 lica się bawi... może mi miasto pokarzecie :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ja też chętnie przyjadę z Wrocławia zobaczyć jak 100 lica się bawi... może mi miasto pokarzecie :decayed:
Ni chuuja:decayed:
Opublikowano
Ja też chętnie przyjadę z Wrocławia zobaczyć jak 100 lica się bawi... może mi miasto pokarzecie :decayed:
Ni chuuja:decayed:

to przykre jest

Opublikowano

Witam,

Panowie z Warszawy i okolic, mam prośbę o oddanie krwi dla mojej córki, Klaudia leży w CZD w kiepskim stanie i musi mieć kilka transfuzji.

Krew można oddawać na Klaudia Podgórska, oddział gastroenterologii i hepatologii i zaburzeń odżywiania

trzeba zaznaczyć, że to przeszczep rodzinny a nie honorowe dawstwo

Za każdą oddaną kroplę bardzo dziękujemy

Vario

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

a czy w CZD mogę oddać krew czy tylko w stacji?

Opublikowano

W CZD na 100%, moja żona jest w CZD i tam oddawała krew

Sent from my Variophone

Opublikowano

Dam ogłoszenie na inne fora.

Opublikowano

Dzięki MAT1000

Opublikowano

Coś mi z dołu nie jedzie qrwaaa ! Możliwe że przez stożek ?

screen_capture.jpg

Opublikowano

Hayabusa czy inna kosiarka ?

Opublikowano
Dzięki MAT1000

Jeżeli masz facebook warto tam stworzyć "ogłoszenie".

Opublikowano
Coś mi z dołu nie jedzie qrwaaa ! Możliwe że przez stożek ?

http://s12.postimage.org/k1zxx033d/screen_capture.jpg

Widac ze powyzej 2000obr juz nie ma pary. Sprawdz dolot.:kox:

Opublikowano

Hej Panowie,

gdzie przewidziany jest najbliższy, tj. 17.09, spot? Promenada, Torwar czy inne miejsce?

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano
Hej Panowie,

gdzie przewidziany jest najbliższy, tj. 17.09, spot? Promenada, Torwar czy inne miejsce?

według mojego zajebistego kalendarza w nowej komórce wychodzi że spot jest 18.09 a nie 17.09

tak ogólnie to info przeważnie na górze wątku masz:wink:

na Torwarze będzie Poziek i laski i może Norbi a w promenadzie pewnie reszta wybór należy do Ciebie :decayed:

Ps. miejscami spotkań rządzi Lukas pisz do niego :kox:

---------- Post dopisany at 10:15 ---------- Poprzedni post napisany at 10:14 ----------

aha i :siema:

Opublikowano
Hej Panowie,

gdzie przewidziany jest najbliższy, tj. 17.09, spot? Promenada, Torwar czy inne miejsce?

według mojego zajebistego kalendarza w nowej komórce wychodzi że spot jest 18.09 a nie 17.09

tak ogólnie to info przeważnie na górze wątku masz:wink:

na Torwarze będzie Poziek i laski i może Norbi a w promenadzie pewnie reszta wybór należy do Ciebie :decayed:

Ps. miejscami spotkań rządzi Lukas pisz do niego :kox:

---------- Post dopisany at 10:15 ---------- Poprzedni post napisany at 10:14 ----------

aha i :siema:

18.09 zdecydowanie! "Cyfróweczka" mi się wkradła :-)

Dzięki za info

Opublikowano

18.09 zdecydowanie! "Cyfróweczka" mi się wkradła :-)

Dzięki za info

służę uprzejmie :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.