Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:decayed::decayed:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

gdzie dziś spot?

Opublikowano
gdzie dziś spot?

Kolego na każdej stronie podwieszony jest pierwszy post , tam znajdziesz odpowiedź :decayed: :decayed: :decayed:

Siema śmietanka :hi:

Czy dziś ktoś się wybiera na spota ? Pucować się :grin:

Opublikowano

:zyzol:

---------- Post dopisany at 15:22 ---------- Poprzedni post napisany at 15:21 ----------

Ludzie to mają ciężką robotę:

Tocando mil pechos

Opublikowano
gdzie dziś spot?

Kolego na każdej stronie podwieszony jest pierwszy post , tam znajdziesz odpowiedź :decayed: :decayed: :decayed:

Siema śmietanka :hi:

Czy dziś ktoś się wybiera na spota ? Pucować się :grin:

będę :decayed: ale to już chyba ustaliliśmy :wink:

Opublikowano
gdzie dziś spot?

Kolego na każdej stronie podwieszony jest pierwszy post , tam znajdziesz odpowiedź :decayed: :decayed: :decayed:

Siema śmietanka :hi:

Czy dziś ktoś się wybiera na spota ? Pucować się :grin:

Jasne karwa:decayed:
Opublikowano

czyli mam rozumiec ze dzisiaj nie ma zadnego zlotu na promenadzie ? :P

Opublikowano
czyli mam rozumiec ze dzisiaj nie ma zadnego zlotu na promenadzie ? :P

Nie sugeruj się brakiem odpowiedzi , nie wiadomo ile osób przyjedzie - ale zawsze co wtorki (chyba że są Święta) są spoty .

---------- Post dopisany at 17:52 ---------- Poprzedni post napisany at 17:50 ----------

gdzie dziś spot?

Kolego na każdej stronie podwieszony jest pierwszy post , tam znajdziesz odpowiedź :decayed: :decayed: :decayed:

Siema śmietanka :hi:

Czy dziś ktoś się wybiera na spota ? Pucować się :grin:

Jasne karwa:decayed:

Norbi , Ty to akurat nie musisz się meldować - zawsze jesteś na każdym spocie :decayed:

Opublikowano
czyli mam rozumiec ze dzisiaj nie ma zadnego zlotu na promenadzie ? :P

Nie sugeruj się brakiem odpowiedzi , nie wiadomo ile osób przyjedzie - ale zawsze co wtorki (chyba że są Święta) są spoty .

---------- Post dopisany at 17:52 ---------- Poprzedni post napisany at 17:50 ----------

gdzie dziś spot?

Kolego na każdej stronie podwieszony jest pierwszy post , tam znajdziesz odpowiedź :decayed: :decayed: :decayed:

Siema śmietanka :hi:

Czy dziś ktoś się wybiera na spota ? Pucować się :grin:

Jasne karwa:decayed:

Norbi , Ty to akurat nie musisz się meldować - zawsze jesteś na każdym spocie :decayed:

Noo racja:decayed:
Opublikowano

Ale dziś spot :kox: ... nie pamiętam kiedy taki był (sama śmietanka towarzyska była i nikt nie pytał o VAG-a :grin: )

Opublikowano

no bo i po co komu VAG :decayed:

Opublikowano

Lucas do czorta :decayed: zmień kuźwa na Arkadie bo nas L4 wykończą ... pozatym jak musze Pixiego wkońcu dorwać bo ma coś dla mnie - co nie Adaś ? ;)

Opublikowano

Kapcie przenosicie się do Arkadii ? :naughty:

Opublikowano

nie interesuj się:decayed:

Opublikowano
Kapcie przenosicie się do Arkadii ? :naughty:

Poziek się pyta by zmienić we wtorek trase powrotna do domu :decayed:

Opublikowano

norbi pijesz dzisiaj?

Opublikowano
norbi pijesz dzisiaj?

co za pytanie.... pierwszy dzień na forum jesteś ? Weekend długi a ten takie pytania i to jeszcze komu ...... chlorowi :decayed:

Opublikowano

w sumie faktycznie głupie pytanie

---------- Post dopisany at 16:05 ---------- Poprzedni post napisany at 15:59 ----------

chciałem go wyciągnąć na jakieś nocne wojaże ale nie wiem czy mu się ręce trzęsą czy nie:decayed:

Opublikowano
Lucas do czorta :decayed: zmień kuźwa na Arkadie bo nas L4 wykończą ... pozatym jak musze Pixiego wkońcu dorwać bo ma coś dla mnie - co nie Adaś ? ;)

Adaś , dzwoniłem dziś do Lukiego zmieni na arkadię lada dzień ... tak zgadza się już wożę to z 3/4 tygodnie :wink: dla Ciebie (dobrze że mam avanta :grin: ).

---------- Post dopisany at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany at 16:27 ----------

Kapcie przenosicie się do Arkadii ? :naughty:

Poziu to może na rozpoczęcie sezonu przyjedziesz na spota .... byś się czasami pokazał :naughty:

Opublikowano
Lucas do czorta :decayed: zmień kuźwa na Arkadie bo nas L4 wykończą ... pozatym jak musze Pixiego wkońcu dorwać bo ma coś dla mnie - co nie Adaś ? ;)

Adaś , dzwoniłem dziś do Lukiego zmieni na promkę lada dzień ... tak zgadza się już wożę to z 3/4 tygodnie :wink: dla Ciebie (dobrze że mam avanta :grin: ).

---------- Post dopisany at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany at 16:27 ----------

Kapcie przenosicie się do Arkadii ? :naughty:

Poziu to może na rozpoczęcie sezonu przyjedziesz na spota .... byś się czasami pokazał :naughty:

Pixi chyba chciałes powiedzieć żeby zamienił na arkadie nie na promkę :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.