Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

znowu nocą :polew:

Mniejszy ruch po prostu :gwizdanie: :kox:

i żeś bydlaku nie zadzwonił :bicz: :>
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dopadliscie tego z Vectra club polska ????? :kox: :kox:

I nawet mamy dowody :rtfm::wink4:

Melduj

Opublikowano

znowu nocą :polew:

Mniejszy ruch po prostu :gwizdanie: :kox:

Przyznaj że sie ukrywasz, bo się wstydzisz paździocha. :tongue4::wink4:

Opublikowano

Przyznaj że sie ukrywasz, bo się wstydzisz paździocha. :tongue4: :wink4

fakt wstydzę się, bo jest na 16" czarnych stalówkach...jak wrzucę 19" OZetki to będe smigał za dnia :cool1: :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Przyznaj że sie ukrywasz, bo się wstydzisz paździocha. :tongue4: :wink4

fakt wstydzę się, bo jest na 16" czarnych stalówkach...jak wrzucę 19" OZetki to będe smigał za dnia :cool1: :gwizdanie: :kox:

No przecież ja o niczym innym nie mówię. :kox:

Opublikowano

Przyznaj że sie ukrywasz, bo się wstydzisz paździocha. :tongue4: :wink4

fakt wstydzę się, bo jest na 16" czarnych stalówkach...jak wrzucę 19" OZetki to będe smigał za dnia :cool1: :gwizdanie: :kox:

No przecież ja o niczym innym nie mówię. :kox:

Kaska jak jesteś dzisiaj ubrana ?? :naughty: :naughty: :decayed:

Opublikowano

Przyznaj że sie ukrywasz, bo się wstydzisz paździocha. :tongue4: :wink4

fakt wstydzę się, bo jest na 16" czarnych stalówkach...jak wrzucę 19" OZetki to będe smigał za dnia :cool1: :gwizdanie: :kox:

No przecież ja o niczym innym nie mówię. :kox:

Kaska jak jesteś dzisiaj ubrana ?? :naughty: :naughty: :decayed:

W czarną obcisła sukienkę i czarne szpilki. a co chcesz zobaczyć czy szukasz pomysłu co założyć? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dopadliscie tego z Vectra club polska ????? :kox: :kox:

I nawet mamy dowody :rtfm::wink4:

Melduj

Krzyniu zaraportuje :naughty:

Kaska jak jesteś dzisiaj ubrana ?? :naughty: :naughty: :decayed:

O matko ! :nabijasie:

Opublikowano

znowu nocą :polew:

Mniejszy ruch po prostu :gwizdanie: :kox:

i żeś bydlaku nie zadzwonił :bicz: :>

eee tam dobrze, że nie dzwonił.. nawet nie chciałeś ze mną fiata objechać..
Opublikowano

W czarną obcisła sukienkę i czarne szpilki. a co chcesz zobaczyć czy szukasz pomysłu co założyć? :polew: :polew: :polew:

Bravo Kaśka spadłam z krzesła po tym tekście

czyli mówisz, że podobny majkap i będziesz podobna do:

charlize.jpg

:tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Szpecu szkoda eSy na kwiata, jak tam deprecha minela? :>

Opublikowano

Szpecu szkoda eSy na kwiata, jak tam deprecha minela? :>

Trochi ta i torchi nie.. ale bardzieja ta jak nie. :decayed:
Opublikowano

W czarną obcisła sukienkę i czarne szpilki. a co chcesz zobaczyć czy szukasz pomysłu co założyć? :polew: :polew: :polew:

Bravo Kaśka spadłam z krzesła po tym tekście

czyli mówisz, że podobny majkap i będziesz podobna do:

charlize.jpg

:tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Nie mam błękitnych oczu, więc nie przejdzie podobieństwo. :no:

Opublikowano

Nie mam błękitnych oczu, więc nie przejdzie podobieństwo. :no:

załozymy ci niebieskie soczewki :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Nie mam błękitnych oczu, więc nie przejdzie podobieństwo. :no:

załozymy ci niebieskie soczewki :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

bixenon :D
Opublikowano

Nie mam błękitnych oczu, więc nie przejdzie podobieństwo. :no:

załozymy ci niebieskie soczewki :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

pozwolisz, że zostanę przy swoim kolorze oczu tak jest o.k.. :cool1:

Opublikowano

pozwolisz, że zostanę przy swoim kolorze oczu tak jest o.k.. :cool1

spoko loko :decayed: wyobraźnia moim przyjacielem :kox::decayed:

Opublikowano

dopadliscie tego z Vectra club polska ????? :kox: :kox:

I nawet mamy dowody :rtfm::wink4:

Melduj

Krzyniu zaraportuje :naughty:

proszę bardzo Pq19i169.jpg

jednym słowem mamy agenta/wtykę etc.... :tongue4::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dopadliscie tego z Vectra club polska ????? :kox: :kox:

I nawet mamy dowody :rtfm::wink4:

Melduj

Krzyniu zaraportuje :naughty:

proszę bardzo Pq19i169.jpg

jednym słowem mamy agenta/wtykę etc.... :tongue4::polew: :polew: :polew:

NIESCEŚCIE :kox:

Opublikowano

Kto będzie miał dziś czas po 17 spotkać się i sprawdzić czy w mojej 1z skrzynia nieposzła ;/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.