Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

OT: :polew::naughty:

Możecie polecić jakiegoś speca od klimatyzacji w W-wie lub okolicach? Chodzi o wyczyszczenie, ewentualne ponowne nabicie czynnikiem.

Przasnyska

022 663 70 80

Czym odgrzybiają? Chemią czy jakoś inaczej? :mysli:

Wkładają taką maszynkę do samochodu która wypuszcza jakąś chemie przy włączonym nawiewie..chemia sobie krąży i się jakoś odgrzybia :)

jak coś jutro z poziem jesteśmy tam o od 9 rano..wpadaj..koszt odgrzybienia + napełnienia klimy 250zł..

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dj będzie ? :kox: czy standardowo organy :gwizdanie: :tongue4::polew:

miał wpaść Horni grać na nerwach ale nie będzie go niestety... :polew:

Opublikowano

jak coś jutro z poziem jesteśmy tam o od 9 rano..wpadaj..

Jutro to ja mieszkanie odbieram :evil::afro::radocha::punk::banan2::sarcastic:

Ale dzięki za propozycję ;)

Opublikowano

Jakiś Dance Team jest już uwzględniony ? :naughty: :naughty: Czy trzeba organizować ?

2005-2006%20Silver%20Dancers%202-729464.jpg

Opublikowano

Jakiś Dance Team jest już uwzględniony ? :naughty: :naughty: Czy trzeba organizować ?

2005-2006%20Silver%20Dancers%202-729464.jpg

Możesz śmiało zabierać :good::kox:

Opublikowano

Czyli jak bedzie ten dance team to idziemy jako single tak :naughty:

Opublikowano

Czyli jak bedzie ten dance team to idziemy jako single tak :naughty:

A kto nas tam zawiezie :co: ;( ;(

Opublikowano

Czyli jak bedzie ten dance team to idziemy jako single tak :naughty:

A kto nas tam zawiezie :co: ;( ;(

PYTANIE KTO WAS PO :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: ODWIEZIE ?? :gwizdanie: :gwizdanie: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

ja z tym nie mam problemu :gwizdanie:

Opublikowano

ja z tym nie mam problemu :gwizdanie:

coś czuję, że będziesz ulubionym kolegą w piątek :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

ja z tym nie mam problemu :gwizdanie:

coś czuję, że będziesz ulubionym kolegą w piątek :gwizdanie: :wink4:

Luki, wiesz jak cię lubię, prawda? :decayed::naughty:

Opublikowano

ragga poszczypię się jednak :> może wziąłbym w tym roku ale w następnym szykuje się dalszy wypad a do tego ma torby i będzie wygodniej jechać niż na ścigaczu :naughty:

Opublikowano

czy kolega Oszust bedzie dzis na spocie ??????????

Opublikowano

Kolegi Oszusta chyba jednak nie będzie na spocie. Rozumiem, że chodzi o naklejeczki? Odbiorę je następnym razem...

Opublikowano

Ragga bedzie je miał , bo nie wiem czy bede za tydzien , ok ????

Opublikowano

Ragga bedzie je miał , bo nie wiem czy bede za tydzien , ok ????

Ok ok, pasuje. :)

Opublikowano

miał wpaść Horni grać na nerwach ale nie będzie go niestety... :polew:

Więc nie będzie udanej imprezy w 100% - zagram innym razem :naughty: :naughty:

Opublikowano

Moskal, ze mną też może być różnie :( Jakbym się nie pojawił, to też mógłbyś zostawić moje naklejki u raggaman'a. Mam jednak nadzieję, że nic mi nie wypadnie... Niestety taka praca :gwizdanie:

Opublikowano

Wkładają taką maszynkę do samochodu która wypuszcza jakąś chemie przy włączonym nawiewie..chemia sobie krąży i się jakoś odgrzybia :)

A kierowca zaczyna widzieć latające smoki i gołe baby na rowerach :)

Opublikowano

ja z tym nie mam problemu :gwizdanie:

coś czuję, że będziesz ulubionym kolegą w piątek :gwizdanie: :wink4:

ja to chyba przyjade jednak na dwoch kolach ciekawe kto bedzie chcial wracac :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.