Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moskal, ze mną też może być różnie :( Jakbym się nie pojawił, to też mógłbyś zostawić moje naklejki u raggaman'a. Mam jednak nadzieję, że nic mi nie wypadnie... Niestety taka praca :gwizdanie:

ok

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Więc nie będzie udanej imprezy w 100% - zagram innym razem :naughty: :naughty:

Wręcz przeciwnie :tongue4:

A kierowca zaczyna widzieć latające smoki i gołe baby na rowerach :)

I wielkie, białe fruwające myszy :ok2:

ja to chyba przyjade jednak na dwoch kolach ciekawe kto bedzie chcial wracac

Obawiam się, że po pijaku będzie więcej chętnych na dwa kółka niż na cztery więc się zastanów :polew:

Opublikowano

Moskal, ze mną też może być różnie :( Jakbym się nie pojawił, to też mógłbyś zostawić moje naklejki u raggaman'a. Mam jednak nadzieję, że nic mi nie wypadnie... Niestety taka praca :gwizdanie:

A kubki :gwizdanie:

Opublikowano

A kierowca zaczyna widzieć latające smoki i gołe baby na rowerach :)

I wielkie, białe fruwające myszy :ok2:

a świstak siedzi i zawija :polew:

Opublikowano

A kierowca zaczyna widzieć latające smoki i gołe baby na rowerach :)

I wielkie, białe fruwające myszy :ok2:

a świstak siedzi i zawija :polew:

fete w sreberka :wink4:

Opublikowano

Angel-a bardzo Cie prosze zabierz moje kubeczki na grilla do Poźka :)

A co do rozwożenia gości po imprezie u Poźka możecie być spokojni.

Wszystkich rozwożę ja Poźkowozem :evil: :evil: :evil:

Bardzo dobra informacja, przynajmniej ktoś kto da rade jechać tym autem z wykorzystaniem jego mocy. :kox:

Opublikowano

Robaczki, musimy trochę podciągnąć ten wątek bo coś mi się wydaje, że nie dobijemy 2000 stron do nowego roku.

Opublikowano

Może ktoś z Was się orientuje - co to może być za znaczek obok napisu "Trafic"? Auto jest z Francji. Czy to nie jest przypadkiem znaczek jakiejś wypożyczalni??

T615026_2.jpg[br]Dopisany: 22 Lipiec 2008, 15:51 _________________________________________________

Robaczki, musimy trochę podciągnąć ten wątek bo coś mi się wydaje, że nie dobijemy 2000 stron do nowego roku.

Eeeee... :decayed:

Opublikowano

Angel-a bardzo Cie prosze zabierz moje kubeczki na grilla do Poźka :)

A co do rozwożenia gości po imprezie u Poźka możecie być spokojni.

Wszystkich rozwożę ja Poźkowozem :evil: :evil: :evil:

spoko Brynia :good: Slawek musi je najpierw przywiezc z Rzeszowa :decayed:

Ale nic sie nie martw bedziesz je miala w piatek :wink4:

Opublikowano

Robaczki, musimy trochę podciągnąć ten wątek bo coś mi się wydaje, że nie dobijemy 2000 stron do nowego roku.

Jak zawsze damy rade przed czasem. :)

Opublikowano

Pozdrawiam wszystkich z Mielna. Pogoda pienkna i oby tak dalej :decayed: Myslalem ze będę odciety od neta przez 2 tygodnie, a tu miła niespodzianka. :cool1:

Opublikowano

Robaczki, musimy trochę podciągnąć ten wątek bo coś mi się wydaje, że nie dobijemy 2000 stron do nowego roku.

Mówisz i masz :naughty: :naughty: :naughty::bla: :bla: :bla:

prosze

Opublikowano

ja z tym nie mam problemu :gwizdanie:

coś czuję, że będziesz ulubionym kolegą w piątek :gwizdanie: :wink4:

ja to chyba przyjade jednak na dwoch kolach ciekawe kto bedzie chcial wracac :polew:

ja zawsze :kox:
Opublikowano
  • Autor

ma ktoś może klucz to korka oleju skrzyni biegów do B5??

ja prawdopodobnie na spocie będę po 21 także Moskal jak się nie zwiniesz wcześniej to wezmę od Ciebie naklejeczkę :)

Opublikowano

Robaczki, musimy trochę podciągnąć ten wątek bo coś mi się wydaje, że nie dobijemy 2000 stron do nowego roku.

Jak zawsze damy rade przed czasem. :)

Dokładnie, w Wigilię :polew:

Kaśka fajny masz podpis, bardzo życiowy i jaki prawdziwy :)

Dzięki to ostatnio takie moje motto życiowe. :wink4:

Opublikowano

Wszystkich rozwożę ja Poźkowozem

Już raz rozmawialiśmy na ten temat, kochanie :cool1::przebiegly:

Opublikowano

ma ktoś może klucz to korka oleju skrzyni biegów do B5??

ja prawdopodobnie na spocie będę po 21 także Moskal jak się nie zwiniesz wcześniej to wezmę od Ciebie naklejeczkę :)

k**wa, wszystko mi sie w robocie pierdo...i , wogóle nie wiem czy dojade,

Opublikowano

Może ktoś z Was się orientuje - co to może być za znaczek obok napisu "Trafic"? Auto jest z Francji. Czy to nie jest przypadkiem znaczek jakiejś wypożyczalni??

van roku 2001 czy jakoś tak

Opublikowano

Moskal, ze mną też może być różnie :( Jakbym się nie pojawił, to też mógłbyś zostawić moje naklejki u raggaman'a. Mam jednak nadzieję, że nic mi nie wypadnie... Niestety taka praca :gwizdanie:

A kubki :gwizdanie:

No właśnie Angela - kubki. Mam nadzieję, że nie będzie to dla Ciebie problemem przetrzymać je do następnego tyg. Mój "współtowarzysz" z działu jest na urlopie i robie teraz za przodownika pracy. Mam urwanie d... :kwasny:

Opublikowano

pre_pl, na pewno to jest coś takiego? Nie mogę znaleźć tego znaczka w sieci..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.