Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
kasowanie błędu 5zł/sztuka

odczyt bloków pomiarowych: statyczny 3zł/sztuka, dynamiczny 7zł/sztuka za jeden kanał

ceny netto

FVAT wystawiasz?:decayed:

Do kolegi forseco jeżeli zapala Ci się ESP podczas jazdy albo jeśli nie możesz czasem włączyć tempomatu(jeśli masz) to do wymiany czujnik na pedale hamulca:hi: Nie świeci Ci się stop po puszczeniu pedału czasem?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

klient nasz pan:decayed:

Opublikowano
kasowanie błędu 5zł/sztuka

odczyt bloków pomiarowych: statyczny 3zł/sztuka, dynamiczny 7zł/sztuka za jeden kanał

ceny netto

FVAT wystawiasz?:decayed:

Do kolegi forseco jeżeli zapala Ci się ESP podczas jazdy albo jeśli nie możesz czasem włączyć tempomatu(jeśli masz) to do wymiany czujnik na pedale hamulca:hi: Nie świeci Ci się stop po puszczeniu pedału czasem?

jak on ma to widzieć jak siedzi jako kierowca ? :polew:

Opublikowano

kto mnie dziś zawiezie na spota ma vagowanie gratis :polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

ja nie jade. tyle osób mi napisało PW że nie mam czasu

Opublikowano

A ja bede.

---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:44 ----------

Chłopaki zamiast vagowania, wymiana manżety wchodzi wgrę? Manżetę mam.

Opublikowano

spokojnie wpadaj ja już klucze rozkładam :grin:

Opublikowano
spokojnie wpadaj ja już klucze rozkładam :grin:

ok to leeeece :decayed:

Opublikowano

łokej to zapitalaj pomału, dopijemy energetyka i do roboty

Opublikowano

norbi cena specjalnie dla Ciebie 500zł:decayed:

Opublikowano

O widzę ma promocyjną cene -90% <LOL>

Opublikowano
norbi cena specjalnie dla Ciebie 500zł:decayed:

rabatów dwóch nie policzyłeś :facepalm:

sory ale po rabatach wychodzi 650zł

Opublikowano

Kochani koledzy, no jak Wam odmówić, no jak?

Opublikowano

byłem z vagiem i nikt sie nie zgłosił , a że zmykam teraz do Wrocławia to musiałem sie szybko zwinąć :( i nie zarobiłem nawet na litr paliwa :thumbdown:

:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
byłem z vagiem i nikt sie nie zgłosił , a że zmykam teraz do Wrocławia to musiałem sie szybko zwinąć :( i nie zarobiłem nawet na litr paliwa :thumbdown:

:decayed::decayed::decayed:

a coś ty myślał że ktoś Ci da furę żebyś się uczył na niej vaga podpinać??? :facepalm::facepalm:

i to jeszcze za kasę

Opublikowano

koledzy nie wyrobilem sie na 19:00,bylem o godz 20:10 w Arkadii na -2 pomyslalem ze moze bedzie was kilku ale przejechalem dookola i ie widzialem nikogo, czy byl ktos?jesli tak to gdzie dokladnie?czy ja slepy jestem?

Opublikowano
:naughty::naughty::naughty:
Opublikowano
koledzy nie wyrobilem sie na 19:00,bylem o godz 20:10 w Arkadii na -2 pomyslalem ze moze bedzie was kilku ale przejechalem dookola i ie widzialem nikogo, czy byl ktos?jesli tak to gdzie dokladnie?czy ja slepy jestem?

Ja byłem po 21.. czasami auta tylko stoją bo chłopaki ta szame idą. :decayed:

Opublikowano

Bo u mnie wszyscy byli. c**jowy marketing masz:polew:

byłem z vagiem i nikt sie nie zgłosił , a że zmykam teraz do Wrocławia to musiałem sie szybko zwinąć :( i nie zarobiłem nawet na litr paliwa :thumbdown:

:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

moze w najblizszy wtorek was znajde:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.