Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to zaj....e, dobrze ze foty zrobilem wcześniej......

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

adamooo drzwi całe do wymiany czy tylko kilogram szpachli ktora odpadnie po roku :?:

Opublikowano
Chłopaki w związku z tym że dzisiaj w moje a4 ktoś wjechał i uszkodził drzwi poszukuje dobrego lakiernika na terenie wawy

przykro mi Adasiu :sad: a taki piękny był...amerykański :oops:

jak coś będę wiedział to dm cynk :!:

Opublikowano

w sumie to dokładni nie wiem czy kg szpachli czy wystarczy wyciągnąć drzwi bez szpachli..jutro w dzien zobacze jak to wygląda..słyszałem że są firmy które bez szpachli wyciągają blache i jest git..może ma ktoś jakieś doświadczenie ?

Kurka się wkurzyłem..dzisiaj specjalnie zaparkowałem nie na głównej ulicy bo cały czas tu obijają fury (drzwi o drzwi)..a tu przychodze i drzwi rozwalone.. :cry: całe życie mieszkałem w centrum gdzie jest 1000 razy więcej fur śmiga, parkuje itd i nic nie było a tutaj to co chwila ktoś ma porysowany, wgniecony samochód..

Opublikowano
w sumie to dokładni nie wiem czy kg szpachli czy wystarczy wyciągnąć drzwi bez szpachli..jutro w dzien zobacze jak to wygląda..słyszałem że są firmy które bez szpachli wyciągają blache i jest git..może ma ktoś jakieś doświadczenie ?

..

Ku... bo tylko to można powiedzieć. Takim to tylko zęby powybijać.

stecik

Opublikowano

j**any kraj, ktos wjechal i spierdolil :evil: przykra sprawa. nie masz co szukac bo i tak nie znajdziesz :???:

Opublikowano
nie masz co szukac bo i tak nie znajdziesz

dokladnie nic nie znajdziesz u niego pewnie nawet sladu nie ma lekka polerka na lakierze i otarcia na zderzaczku nie widać a u Ciebie zonk :sad:

Opublikowano

przykro mi adas...sluchaj jedynie jak moge pomoc to dac ci namiar do lakiernika szewczyka.koles robi za***iście furki i ma b duze doswiadczenie w vw i audi.mieszka niedaleko M1 na radzyminskiej.tel 503077757

Opublikowano

Dobrze że miałeś ubezpieczenie...Ale frajerstwo na maxa

Opublikowano

no w sumie moze i dobrze ale jak z 30 % znizek by mi zabrali bo jakis frajer wjechal mi w drzwi to bym sie niezle wpienił :evil:

Opublikowano

biedny adas...nie dorwales kolesia??

Opublikowano

platiniumm, a nie ma tam gdzies kamer w poblizu :?:

Moze cos sie nagralo.

Opublikowano

WSTAWIŁEM WIęCEJ FOT DO ALBUMU Z WTORKOWEGO SPOTU

Opublikowano

Kurna jakies podobne te zdjecia wszystkie :mrgreen:

Opublikowano

jak podobne??????moze przez nieuwage wstawilem te same:)??

Opublikowano

ONO ty to jestes zawodowa modelka :lol: dobrze ze klisza nie pekla z mazur masz identyczne zdjecie :lol:

Opublikowano

przy następnej publikacji prasowej A4 klubu TO zdjecie powinno trafić na szpalty :mrgreen: :razz: :lol:

Opublikowano

W Super Expressie bedzie na stronie głownej " Obywatel Łukasz B. ............."

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.