Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

eSa dostaje nowe serucho. Uznałem ,że ADR będzie odpowiedniejszy bo ją odelże o jakieś pińcet kylo :naughty:

no i waleczki będziesz miał ostrzejsze i będzie nieźle ciungła pod koniec na finiszu :pleasantry:

Wszystko tylko po to by Cię pokonać bracie :tongue4:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wszystko tylko po to by Cię pokonać bracie :tongue4

kurde ile to się na mnie osób zasadza :naughty: żyję pod presją :decayed::tongue4:

Opublikowano

Wszystko tylko po to by Cię pokonać bracie :tongue4

kurde ile to się na mnie osób zasadza :naughty: żyję pod presją :decayed::tongue4:

Dasz rade ponoć twardy jesteś, tak ponoć dziewczyny mówiły :decayed:
Opublikowano

Dasz rade ponoć twardy jesteś, tak ponoć dziewczyny mówiły :decayed

ale długie języki mają te dziewczyny :naughty: :decayed:yki mają te dziewczyny :naughty::decayed: w sumie czasem się przydaje :polew:

Opublikowano

A za tydzień ktoś będzie??

mnie napewno nie bedzie :decayed:

Uuu, no to nie ma sensu przyjeżdzać... :wink4::decayed:

Opublikowano

Uuu, no to nie ma sensu przyjeżdzać... :wink4: :decayed

wołac mi tu Sławqa :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Poziu jestem cały czas i czuwam :naughty::polew:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2008, 19:36 _________________________________________________Tak na marginesie to chyba poprosze o zmiane nicka bo to "q" w odmianach dziwnie brzmi :gwizdanie: Lukaszur :naughty:

Opublikowano

Tak na marginesie to chyba poprosze o zmiane nicka bo to "q" w odmianach dziwnie brzmi :gwizdanie: Lukaszur :naughty

Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :wink4:

Opublikowano

Kto będzie na jutrzejszym spocie? Jaka będzie frekwencja? Warto w ogóle jutro przyjeżdżać? :mysli:

Może uda mi sie zwlec na Warszawe :embarrassed:

A co będę w domu siedział :dontknow::wink4:

Jak bede to wezme Ci te kluczyki :wink4:

Opublikowano

Łukaszuurrrr DOOOOOBBBBRRRRRREEEEEE :tongue4:

Opublikowano

Wszystko tylko po to by Cię pokonać bracie :tongue4

kurde ile to się na mnie osób zasadza :naughty: żyję pod presją :decayed::tongue4:

Dasz rade ponoć twardy jesteś, tak ponoć dziewczyny mówiły :decayed:

Ponoć więcej chłopaków to potwierdza ...

Na stritrejcingu tak pisali ...

Opublikowano

Łukaszuurrrr DOOOOOBBBBRRRRRREEEEEE :tongue4:

Taaaaa, jasne, a może Łókaszór :polew:

Opublikowano

Tak na marginesie to chyba poprosze o zmiane nicka bo to "q" w odmianach dziwnie brzmi :gwizdanie: Lukaszur :naughty

Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :wink4:

:embarrassed:

Opublikowano

Tak na marginesie to chyba poprosze o zmiane nicka bo to "q" w odmianach dziwnie brzmi :gwizdanie: Lukaszur :naughty

Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :wink4:

:embarrassed:

I co bedzie slawe..? :kox:

Opublikowano

Ja może wpadnę jutro - jak zwykle chwię później :decayed:

Może znajdzie się ktoś, kto mi powie :dance2: czy moje tarcze i kolcki są do roboty :co: czy może tylko elektronika głupieje :gwizdanie:

Opublikowano

I co bedzie slawe..? :kox:

Właśnie też się zastanawiam :mysli::wink4:

Może znajdzie się ktoś, kto mi powie :dance2: czy moje tarcze i kolcki są do roboty :co: czy może tylko elektronika głupieje :gwizdanie:

Jedyne co da się określić to to, czy widać rant na tarczy i jakiej jest wielkości.

Można będzie wtedy określić mniej więcej jaki jest stan układu hamulcowego jeżeli chodzi o tarcze i klocki.

Opublikowano

A moze.. slave z ang niewolnik.. :polew:

Opublikowano

A moze.. slave z ang niewolnik.. :polew:

ykk :polew: :polew:

hehe.......czyzby znowu jakis konkurs :decayed::polew:

Opublikowano

Uuu, no to nie ma sensu przyjeżdzać... :wink4: :decayed

wołac mi tu Sławqa :polew: :polew: :polew: :polew:

Aleś mnie załatwił! :disgust::decayed:

Opublikowano

hehe.......czyzby znowu jakis konkurs :decayed

Tak tak ... kolejny się przyda :wink4:

My tu dyskutujemy o nickach, a nowi userzy wymyślają dość egzotyczne :tongue4:

http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/elosiemayopozdro-u16841.html

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.