Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ruszyło w temacie ale od tematu zaczyna odbiegać :grin::wink:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
moskal

Co sie dzieje z S8 w okolicy Mszczonowa? Od paru miesiecy praca stoi i nie widac konca:hi:

Nie wiem , ja robilem na tym odcinku miedzy Rawa a Hutą Zawadzka. Od huty w strone Wawy robi Mostostal i zamulają

Opublikowano
moskal

Co sie dzieje z S8 w okolicy Mszczonowa? Od paru miesiecy praca stoi i nie widac konca:hi:

Nie wiem , ja robilem na tym odcinku miedzy Rawa a Hutą Zawadzka. Od huty w strone Wawy robi Mostostal i zamulają

Dzieki. Nic sie tam nie dzieje ku..wa od miesiecy a tak mam fajnie dojazd opracowany...

Opublikowano

koledzy wie ktoś gdzie w wawie usuwają wgnioty parkingowe bo ostatnio miałem przygodę najlepiej jak najbliżej od strony Pruszkowa, ewentualnie Pruszków i okolice

Opublikowano

Dzieki. Nic sie tam nie dzieje ku..wa od miesiecy a tak mam fajnie dojazd opracowany...

a w czym tam jest problem ?? Leciałem pare razy z Siestrzeni w strone Maszczonowa i dalej do Rawy i mi nic tam nie przeszkadzało , droga normalnie przejezdna. No chyba ze Cie wkurwiaja chłopaki z grabiami rozstawieni po rowach :grin:

Opublikowano

Panowie wiecie gdzie można w Wwie zrobić test drogowy HUNTER, najlepiej z polecenia ?

Opublikowano

Kto robi na Lotosie Optima przed wlotem do Łomianek :decayed: ?

Opublikowano

Będzie ktoś dzisiaj?

Pomijam oczywiście Poźka i oniaka którzy są zawsze :decayed:

Opublikowano

Ja nie.... nie chce mi sie w taka pogode :kwasny:

Opublikowano

:hi:

ja lecę do łodzi na chwilkę a potem w góry i do niedzieli włącznie upalam w błocie :banan::banan:

Opublikowano
Będzie ktoś dzisiaj?

Pomijam oczywiście Poźka i oniaka którzy są zawsze :decayed:

Bendem !

:decayed:

Opublikowano

Może się zbiorę ale wtedy nie będę wcześniej niż ok 20...

Opublikowano

:naughty:

DSCF0128.jpg

Opublikowano

eh jest pięknie :decayed:

Opublikowano

Witam. Jestem nowy i dopiero niedawno kupilem sobie A4. Chcialbym pojawiać się na spotach ( wcześniej jeździlem 80 B3 i na spocikach pokazywałem się regularnie), trzeba się jakoś zapisywać czy mozna przyjechac poprostu i pogadac, pokazac auto ?

Opublikowano
Witam. Jestem nowy i dopiero niedawno kupilem sobie A4. Chcialbym pojawiać się na spotach ( wcześniej jeździlem 80 B3 i na spocikach pokazywałem się regularnie), trzeba się jakoś zapisywać czy mozna przyjechac poprostu i pogadac, pokazac auto ?

poprostu przyjeżdżasz i cieszysz się razem z nami posiadaniem tak wspaniałej fury i przy okazji zazdrościsz nam mega wypasu i robisz sobie liste zakupów i rzeczy które będziesz rezał :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
Witam. Jestem nowy i dopiero niedawno kupilem sobie A4. Chcialbym pojawiać się na spotach ( wcześniej jeździlem 80 B3 i na spocikach pokazywałem się regularnie), trzeba się jakoś zapisywać czy mozna przyjechac poprostu i pogadac, pokazac auto ?

Odezwij się do PIXI

On wpisuje cie na listę (płacisz 50 zł- w cenie masz vagowanie)

Opublikowano

To 50 zł to konieczność? Wiem że to nie dużo ale na co to tak naprawde ? Vagowanie mi niepotrzebne bo robie sobie sam.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.