Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie lansujcie tak tej czerwini:)

Trzeba poczekać do wiosny:) Wtedy znowu w modzie będzie RIUŻŻŻŻŻŻ :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kunio, to co Ty za grafitową bestię masz ? albo ja czegoś tu nie wiem :mrgreen:

Opublikowano

Kunio to szlachta i burżujstwo:) ma 2 A4 :) Członek klubu na dwa serca :)

Opublikowano

o psie nie wspomne :mrgreen:

Opublikowano

psiunia ma fote na spocie - ją tez trzeba liczyc...Wstawie moze pozniej do albumu

Opublikowano

a motor jakis wiekszy/slabszy ? :lol:

No tak to i ja bym chcial ;) Jedna na codzień druga od święta :twisted:

Opublikowano

psiunia też ma sportsuspension :twisted:

Opublikowano

Kuniowy drugi wóz to 2.8 AAH na sprzedaz zresztą.

Opublikowano

[glow=red]Z OKAZJI IMIENIN TOMBOYKU NASZ KOCHANY :oops: WSZYSTKIEGO CACY ;) :shock: :oops: :mrgreen: DUŻY ROŚNIJ :mrgreen: Życzymy Ci abyś znalazł w końcu to Twoje wymarzone 1.9 w Q :)[/glow]

Opublikowano

No ja sie chce dolaczyc do tych Zyczeń adasia nic dodać nic ujac no moze tylko tego bys zawsze mogł ..... :mrgreen:

Opublikowano

Buhahahahha , a ja Tomboykowi nic nie życze bo On nie obchodzi imienin :lol::lol:

Opublikowano

A niech se nie obchodzi wlaszke obiecał to zyczenia musza byc :mrgreen: wkoncu Andrzej a dzisiaj Andrzejki

Opublikowano
I nie wracalem tylko jechałem

do studia Relax pędziłeś :?: :oops:

Trzeba poczekać do wiosny:) Wtedy znowu w modzie będzie RIUŻŻŻŻŻŻ

he he dokładnie jak ciepło to tylko RÓŻ :mrgreen:

o psie nie wspomne

to jest podstawowy element na spocie :razz:

Opublikowano

Wszystkiego NAJ Tomboyowaty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pewnie juz pijany :mrgreen:

Opublikowano

A no jakos mało go dzisiaj na forum a miał nie pic i sie odchudzac a to tylko taka sciema dla nas :razz:

Opublikowano

dopiero wrocił z kina :) THNX ALL - obiecana flaszka czeka na Was i na mnie :)

Opublikowano
dopiero wrocił z kina

aaa czyli nie pamietasz co to za film :lol:

obiecana flaszka czeka na Was i na mnie

uwierz ze my nie zapominamy :mrgreen:

Opublikowano

zwłaszcza Ty - a film to "Dobry rok"

Opublikowano
uwierz ze my nie zapominamy

Noż oczywiście.

Obchodzi, czy nie, jeśli jest flaszka, to i ja zakosze chryzantemę sąsiadowi z ogródka i z życzeniami przybywam. Każdy powód jest dobry, żeby w dobrym towarzystwie wypić :twisted:

Wszystkiego, hep (sorka :oops: ) najlepszego!!! :mrgreen:

Opublikowano

Przepraszam, że wtrącam ale wam zazdrosazczę.. nie znam nikogo z okolicy co by nadążał za na wami, nami :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Wiec w ten sposób znów zostaje sam........................................

Kiedyś wbiję się/sypije się, a teraz waszego spota ziomki zdrowie..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.