Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

a w porzadku :good: bede Ci cos dluzny :drinks: w piatek szykuje sie po odbior autka :dance: bo wczesniej niestety nie dam rady zawitac w wawie to ozezwe sie do Ciebie abys mogl odebrac linke :wink4:

No i jak ...doktory zdiagnozowali ? Czy wypisali akt zgonu ? :tongue4:

Piątek to ja prawdopodobnie cały dzien w pracy ..az do 21 :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Zbadali i recepte na nowe czesci wypisali :wink4: kazali mocno i dlugo w buta nie dawac bo to mojemu klekocikowi na zdrowie nie wychodzi :tongue4: alez mi sie zrymowalo :kox: ja i tak pewnie na noc bede chcial do domu pojechac bo popoludniowe piatki to same korki :thumbdown: zwlaszcza w Kolbieli :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solarek4

..No , ale konkretnie to co jej było ?

Kołbiel kolego to sie objeżdża przez Jatne i wylatujesz przed samym rondem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solarek4

..No , ale konkretnie to co jej było ?

Kołbiel kolego to sie objeżdża przez Jatne i wylatujesz przed samym rondem :wink4:

zdjagnozowano brak kompresji...tłok i korbowod poszedl sie je.ac :thumbdown: ;( tego jak sie objezdza Kołbiel to nie wiedzialem :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Niestety miałem małą przygodę i będę musiał korzystać z usług ASO (na szczęście nie na swój koszt :-)). Mam zatem pytanko, do którego z nich w Warszawa najlepiej się udać ? A może to nie ma znaczenia ? Najbliżej mam chyba do Piaseczna...

Poradźcie ....

pozdrawiam

buster

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety miałem małą przygodę i będę musiał korzystać z usług ASO (na szczęście nie na swój koszt :-)). Mam zatem pytanko, do którego z nich w Warszawa najlepiej się udać ? A może to nie ma znaczenia ? Najbliżej mam chyba do Piaseczna...

Najpierw napisz w jakim celu jesteś zmuszony się tam udać ?

Co się stało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden taki ##@$$ zajechał mi drogę i bum....

Tak więc czeka mnie naprawa błotnika i chyba reflektora. Postaram się jutro na spota przyjechać i pokazać rany ...

Przecież nie musisz tego robić w ASO - lakierników chyba jest sporo, a tutaj kilka osób ma jakieś namiary.

Chyba, że zależy Tobie na wpisie do bazy AUDI itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mi powiedzieli 6-7 tygodni i sie zastanawiam, czy to norma, czy odchylenie... :mysli:

Norma, my usłyszeliśmy co najmniej 6 tygodni :blink:

A potem się jeszcze opóźnią z dostawą ze 2 tygodnie :evil:

Moje okna wg umowy powinny być zamontowane 2 tygodnie temu

Straszne masz ciśnienie na termin słońce. Dodaj do tego co myślisz pół roku to bedzie koniec stanu surowego zamkniętego :tongue4:, potem jeszcze kilka miechów i już. Zleci jak z bicza pierdolnął :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim zależy mi, żeby było zrobione dobrze i z oryginalnymi częściami. Będę chciał to zrobić bezgotówkowo, żeby nie użerać się z Link4 ...

spokojnie raczej nie powinno byc zadnego uzerania,ja ich w jednym roku stuknalem grubo na ponad 20000 i bez mrugniecia okiem mi wyplacili wszystko co sie nalezalo,z tym ze szkody byly z ac i juz w nastepnym roku odmowili mi ubezpieczenia :gwizdanie: a do aso nawet sie nie zblizylem,warsztat mialem dobry to po cholere pchac sie do aso. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W OBI dają na momencie

Noo... daja, ale tylko oscieznice stala. Na regulowana trzeba czekac 9 tygodni :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

To jest debil i to jeszcze go wpychają gdzie się da.. Widzieliście już Panią Barbarę (z Youtube) w programie Majewskiego ? :kox: No kurde chyba nie zniesę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franio :szukaj: :gwizdanie:

dobra pany sprawa rozwiązana puk puk jeśli ktoś ma lub będzie miał tak problem to należy pójść do elektronika ( w moim przypadku gość naprawiał telewizory ale widać ze miał pojecie) i powiedzieć mu ze trzeba zmienić elementy w pamięci empromu na polska wersje i to pomoże!!!zaczęło mi wyświetlać w kilometrach i liczyć kilometry!!!! u mnie gość zażyczył sobie 150pln-ów ale jak by powiedział 200 tez bym dał. jeśli coś to mogę załatwić komuś tą usługę gość mieszka 10km ode mnie

P.S. ustawił mi nawet taki sam przebieg jak w poprzednim liczniku :notworthy:

a już nie miałem nadziei :thumbdown:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_zmiana_mil_na_kilometry-t3704.0.html;#quickreply

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=3704

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=6661

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t42031.0.html;highlight=mile+na+km#quickreply

_________________________________________________

Tomek nie mam tego (pewnie jest na YT.com). Oglądałem Szymona ostatnio.. No masakra. Pani Barbara ma swoje 5 minut - Pani z klatki B. czy coś takiego i komentuje wydarzenia z brukowców.. Mnie to się nie podoba akurat.. Miałem kiedyś takie sąsiadki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że zależy Tobie na wpisie do bazy AUDI itp.

A w PL serwisy COOO wpisują do (nazwijmy ją tak) bazy ogólnoeuropejskiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko do "Polskiej"... :mysli:

***

Gosiewski sobie chlapnal wieczorem... a Radio Maryja bezczelnie do niego zadzwonilo :kox:

http://bi.gazeta.pl/im/6/5688/m5688776.mp3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...