Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tytuły powalają, oplułem monitor :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie - Panie

Nie macie jakiejś informacji o kimś kto szuka współlokatorki do wynajęcia mieszkania.. Albo może Wy macie mieszkanie do wynajęcia.. Albo znacie kogoś kto chce wynająć pokój, mieszkanie.. (W przystępnej cenie)

__________________________________________________________________________________________________

Od razu zaznaczam, że teksty typu "Z kobietką to ja chętnie podzielę się swoim pokojem..; Jak ładna to ja mam; Ja przygarnę współlokatorkę (albo dwie) i nawet zapłacę... / będą od razu usuwane a zaraz po tym, bez ostrzeżenia będą lecieć kropki :wink4: !!!!

Poważnie pytam..

(jeszcze uprzedzę co po niektórych - "Nie! Nie wyrzuciłem K. z domu"

Opublikowano

Przemek .. znając życie to teraz cięzko bedzie z mieszkaniami/pokojami ... polecałbym poszukać tu - www.gumtree.pl :wink4:

Kurde ..pokoje są koszmarnie drogie :evil: Jeszcze nie tak dawno można było za to kawalerkę wynając :disgust:

Opublikowano

wiem ! :wallbash:

dzięki Ragga - info przekazane :good:

Opublikowano

Widziałeś pozostałe auckje ? A5 , Q8 , A6 :naughty:

..może bez praw do rejestracji ..albo były "walone" i odzyskane i bez papirów ? :mysli:

Opublikowano

Widziałeś pozostałe auckje ? A5 , Q8 , A6 :naughty:

..może bez praw do rejestracji ..albo były "walone" i odzyskane i bez papirów ? :mysli:

No właśnie widziałem pozostałe. Same nówki z wyższej półki :blink::slina:

Fajnie wygląda wypatroszony środek tego A6 :evil:

Opublikowano

niezły tekst:

samochód nie zawiera: Szkieletu karoserii

a niżej: Zawiera wszystkie części Blacharskie

ciekawe jak to rozumieć

Opublikowano

niezły tekst:

samochód nie zawiera: Szkieletu karoserii

a niżej: Zawiera wszystkie części Blacharskie

ciekawe jak to rozumieć

jak to jak.... że możesz sobie puzzle w domu sam poukładać :naughty:
Opublikowano

A może chlopaki dorabiaja czesci (tjuning zewnętrzny etc.) do tych wszystkich modeli. Pamietacie jak ktoś chcial jakis czas temu B6 do ospojlerowania? Bedzie z tego kasa;) Na zdjęciach widać na początku kompletny samochód. :mysli:

Opublikowano

A może chlopaki dorabiaja czesci (tjuning zewnętrzny etc.) do tych wszystkich modeli. Pamietacie jak ktoś chcial jakis czas temu B6 do ospojlerowania? Bedzie z tego kasa;) Na zdjęciach widać na początku kompletny samochód. :mysli:

Rozbierają go od tyłu :D

Opublikowano

Ogry się ktoś wybiera w niedziele? http://www.sss.org.pl/event.php?view=280908

Opublikowano

POZIEK!!! POZIEK!!! POZIEK!!! przełącz na TVN!!!

Opublikowano

POZIEK!!! POZIEK!!! POZIEK!!! przełącz na TVN!!!

Włoska Robota :naughty:

Opublikowano

POZIEK!!! POZIEK!!! POZIEK!!! przełącz na TVN!!!

No, co Ty, przecież tam się ciekawe po północy zaczyna ...

...aaaaaaaaaa Ty nie o Erotyku mówisz :D

To raczej nie możesz liczyć coby Poź przełaczył :decayed:

Opublikowano

Ogry się ktoś wybiera w niedziele? http://www.sss.org.pl/event.php?view=280908

już kiedyś o to pytałem .... AndyN się zdeklarował
Opublikowano

Ogry się ktoś wybiera w niedziele? http://www.sss.org.pl/event.php?view=280908

już kiedyś o to pytałem .... AndyN się zdeklarował

Wybiera, wybiera. Jako widz oczywiście :naughty: Blisko ma. Może nie od samego rana ale będzie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.