Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

krzyniek

Będziesz dziś na spocie ? Bo ja bede leciał później na LBN :)

ps. Wyczaiłeś jakieś nowe " konkursy" :naughty::D

trzeba jechać może jakiś "kałach" się znajdzie :kox:

Na bank ..będa jakieś kwiatki :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

LukaszR - nie waż się pytać, czy jeżdżę na FM czy AM :disgust

Wiciu, czy Ty czasem znowu nie przełączyłeś przełącznika AM/FM ??? :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

No, kaman :D

Na tym drugim nic nie słychać :>

Opublikowano

No, kaman :D

Na tym drugim nic nie słychać :>

Czyli jest już ok ? :polew:

P.S. Przyjedziesz na spota to rzucę okiem :wink4::naughty:

Opublikowano

No, kaman :D

Na tym drugim nic nie słychać :>

Czyli jest już ok ? :polew:

P.S. Przyjedziesz na spota to rzucę okiem :wink4::naughty:

RRRWA!

NIe jest OK.

Na jednym nic nie słychać, na drugim szumofon.

NIe każ mi odpowiadać co na którym się dzieje - na obydwu ujowo :D

Opublikowano

krzyniek

Będziesz dziś na spocie ? Bo ja bede leciał później na LBN :)

ps. Wyczaiłeś jakieś nowe " konkursy" :naughty::D

będę :good: kufa szkoda że nie wiedziałem bo byś gościowi do Kurowa podrzucił bardzo małą przesyłkę a tak już poleciała pocztą mam nadzieje że dojdzie.

Opublikowano

krzyniek

Te co Ci wysłałem w niedziele były lepsze :guma::kox:

http://pl.youtube.com/watch?v=6zEEfyCqhmU

:kox:

Opublikowano

RRRWA!

NIe jest OK.

Na jednym nic nie słychać, na drugim szumofon.

NIe każ mi odpowiadać co na którym się dzieje - na obydwu ujowo :D

Proponuję wysquelczować... :gwizdanie: :D

Opublikowano

ależ one by się wkładały, ta tancereczka fajniejsza :good:

Opublikowano

SŁUCHAJCIE, ZACZEŁO SIĘ!!

Przejeżdżałem dziś obok Stadionu Dziesięciolecia. Rozbierają starocie!! :radocha::brawo::travolta::punk:

Qrde, szczerze się wzruszyłem :decayed:

----

Naprawdę, wielkie ciężarówki do wywozu piachu, gruzu, koparki :kox:

Andy , pracuje w firmie która to robi , z całą pewnością zdążą.

Opublikowano

RRRWA!

NIe jest OK.

Na jednym nic nie słychać, na drugim szumofon.

NIe każ mi odpowiadać co na którym się dzieje - na obydwu ujowo :D

Dobra Wiciu, sam napiszesz czy ja mam to zrobić ??? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dobra Wiciu, sam napiszesz czy ja mam to zrobić ??? :polew: :polew: :polew:

AM/Fm może być naprawdę zdradliwe.. :polew: :polew:

_________________________________________________

Moskal No jak ty będziesz stawiał stadion to ja się już nie boję :wink4: - tylko już sobie noży w nogi nie wbijaj.. :>

Opublikowano

Słyszałem, że spot się udał w ch u j :naughty:

Opublikowano

Słyszałem, że spot się udał w ch u j :naughty:

nie było Cie wiec jak mógł się udać :decayed:

Opublikowano

Słyszałem, że spot się udał w ch u j :naughty:

nie było Cie wiec jak mógł się udać :decayed:

generalnie mnie tam nigdy nie będzie bo arkadia jest zjebanym pomysłem :decayed:

Opublikowano

Słyszałem, że spot się udał w ch u j :naughty:

nie było Cie wiec jak mógł się udać :decayed:

No, właśnie - tęsknie się rozglądaliśmy dookoła, żeby pobrechtać z kogoś i nic, nie było Poźka.

Jedynie lekki uśmieszek przemknął po twarzach zebranych, jak powiedziałem, że mam dla Poziowego ofertę dizla do kupna. Ale i tak zamierzonego efektu nie osiągnąłem, bez głównego bohatera.

Eeeech Poziek, a pamiętasz Ty te czasy, jak z ust do ust przechodziły historie o kozach, "ori" karbonach i holowaniu przez LukaszaR? I parking drżący w posadach od płaczących ze śmiechu Forumowiczów?

Wróć Poziek! Wróć!

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Moskal No jak ty będziesz stawiał stadion to ja się już nie boję :wink4: - tylko już sobie noży w nogi nie wbijaj.. :>

Bogu dziekowac ze mnie tam nie ma , ja mam swoją ciepłą posadke na Wilanowie i nie zamierzam nigdzie sie ruszac , tam cała Europa na to patrzy :kox:

generalnie mnie tam nigdy nie będzie bo arkadia jest zjebanym pomysłem :decayed:

jestem tego samego zdania , zj***na jak ch.uj , zeby 23 kilometry przejechać w 1,5 godz ???? po drodze miałem ochote dwa razy zawrócic , takiego miałem wkur. wa , a zeby trafic w żółty sektor na -2 to 3/4 parkingu przejechałem pod prąd

niezbyt trafny pomysł z tą Arkadia , jedyny + to BURGER KING

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.