Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Bede dzisiaj takźe Adrian dawaj wieczorem :decayed:

Matko Bosko Kochano :shock3:

Jak tak, to musowo być.

Adasia jeszcze za ucho złap i przyprowadź, bo się ostatnio omyka mocno :decayed:

Wujek zarobiony wiec raczej nie dotrze :whistling:

Panowie chetnie bym wpadl ale jestem w delegacji w Dabkach nad morzem i dopiero jutro wracam, a od piatku w Bukowinie jestem:)

---------- Post dopisany at 19:19 ---------- Poprzedni post napisany at 19:18 ----------

Pewnie o drugiego Adriana chodzi:)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: Poleci ktoś dobry warsztat do ustawienia zbieżności w :audi: ?Jestem właśnie po wymianie wahaczy i potrzebuję ustawić.Najlepiej okolice Marki/Praga.
Opublikowano

Też się muszę w końcu wybrać gdzieś na sprawdzenie i ewentualne ustawienie.

Opublikowano

Dadzą radę z obnizonym, czy tylko serie? Do toruńskiej mam blisko, podrzuc namiary na Sylwka, bo chyba do niego najbardziej warto jechać.

Opublikowano

Volkswagen Skoda Audi Serwis Warszawa | Dobrucki Auto Service

Tam byłem chyba jeszcze na nieobniżonym, ale z tego co pamiętam, to chyba wjedzie każdym.

A Arka Kuźni byłem obniżonym i bez problemu.

Opublikowano

Sylwek jest najlepszy w Wawie od geo !

Opublikowano

To zdradźcie jak do Sylwka trafić :decayed:

Opublikowano
To zdradźcie jak do Sylwka trafić :decayed:

Napisałem Ci wyżej (link) - Sylwek pracuje u Dobruckiego przy dworcu zachodnim.

Opublikowano

Ajjjj nie skojarzyłem.

Ktoś w sobotę będzie jechał, na otwarcie sezonu 2speed.pl ?

Opublikowano
Ajjjj nie skojarzyłem.

Ktoś w sobotę będzie jechał, na otwarcie sezonu 2speed.pl ?

Ja będę, ale nie wiem jeszcze czy swoim padłem czy podskoczę z kolegą :wink:

Opublikowano
Volkswagen Skoda Audi Serwis Warszawa | Dobrucki Auto Service

Tam byłem chyba jeszcze na nieobniżonym, ale z tego co pamiętam, to chyba wjedzie każdym.

A Arka Kuźni byłem obniżonym i bez problemu.

Wczoraj byłem w kuźni,ustawili P+T za 150zł.Oceni ktoś czy dobrze zrobili?

View image: IMG 0201

View image: IMG 0202

Opublikowano
Ajjjj nie skojarzyłem.

Ktoś w sobotę będzie jechał, na otwarcie sezonu 2speed.pl ?

Ja będę, ale nie wiem jeszcze czy swoim padłem czy podskoczę z kolegą :wink:

Zmienili miejsce na Marywilska 44.

Opublikowano
Ajjjj nie skojarzyłem.

Ktoś w sobotę będzie jechał, na otwarcie sezonu 2speed.pl ?

Ja będę, ale nie wiem jeszcze czy swoim padłem czy podskoczę z kolegą :wink:

Zmienili miejsce na Marywilska 44.

Wiem, wiem :wink: Widziałem,że byłeś auto oblukałem ale nikogo przy aucie nie było więc obejrzałem i poszedłem dalej, fajnie się prezentuje to twoje b7 :wink:

Opublikowano

:hi:

Kręciłem się przy foodtruckach i "scenie" imprezy :decayed:

Opublikowano

Hej, poszukuję sensownego warsztatu w Wawie do wymiany uszczelki pod głowicą - może ktoś coś polecić ?

Opublikowano

Za placem kasztelańskim tuż przy torach kolejowych ma warsztat mój ziomek gt auto . Ręcze za niego .

Opublikowano
Za placem kasztelańskim tuż przy torach kolejowych ma warsztat mój ziomek gt auto . Ręcze za niego .

Kolego, a elektromechaniką też się zajmuje ? Szukam jakiegoś sprawdzonego warsztatu żebym nie musiał z workiem złota za każdym razem przyjeżdżać do drobnych prac ;)

Opublikowano

Gdzie spot jutro Promka czy Arkadia ?

---------- Post dopisany at 12:59 ---------- Poprzedni post napisany at 10:48 ----------

http://a4-klub.pl/sprzedam-22/sprzedam-zapachy-california-scents-puszka-kazdy-zapach-kazda-ilosc-323255/#post4186199

zabrac komuś coś na spota jutro ??

Opublikowano

Szukam chętnego z Warszawy na zrobienie logów za przysłowiowa flaszkę w Audi A6 C5 2.5TDI AFB. Auto będzie od wtorku 8.04.2014 do weekendu w Warszawie Bielany obok Metra Młociny.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.