Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chłopaku magia świąt dopadła naszych forumowiczów z wawy..prezenty, wisełka itd. :mrgreen:

Tylko ja qźwa znowu w pracy..ale zara wychodze..ktoś chętny na maka za 30min ?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
..ktoś chętny na maka za 30min

ta zawsze :mrgreen:

Opublikowano
co jest panowie?????? WArszawka milczy????????????

i kto to mowi Tomboy ty tez nic sie nie odzywasz na forum :razz:

ja jeszcze tylko dzisiaj i mam kwarantanne na forum do srody :razz:

Opublikowano

Chlopaki wszytkiego naj i dla Ciebie Lukasiku przede wszystkim, no i tej B6 w za***istym wypasie. K... taki zapier. przed tymi świętami, ze nawet z rodziną forumową nie mogłem się spotkac .f*ck!!! Nic to chłopaki obyśmy wszyscy w przyszłym roku zmienili na model wyzszy(nie tyczy sie Ono i Plastka i reszty bogaczy :D )Trzymta się, aTy Adamoo nie przepracowywuj sie tak, bo bede musial na dwór powyprowadzac tą Twoją panią.

Opublikowano

No chopaki wesołych świąt , ja już siedze na dzikim zachodzie w lesie :) Bawcie sie dobrze aloha :) :564:

Opublikowano

Tak tu cichutko. Nic się nie dzieje. :550:

Dziki sztuczne kły pochowały w szufladach. Towarzycho szykuje się do Świąt.

No cóż. A mnie dzisiaj elektryk montujący podgrzewanie lusterek, rozbił prawe (nieumiejętne wyjmowanie) i udawał, że nic się nie stało, nawet zaproponował, że za mnie kupi zamiennik na Allegro (zapłacę oczywiscie ja :674: ). Jestem wkurwiony, jak sam sk***ysyn, k**wa!

I w tym radosnym nastroju ... najlepsze życzenia Świąteczne, dla Wszystkich.

Opublikowano

Wesołych Świąt .... :twisted:

Opublikowano

i tym miłym akcentem do 27.12.2006 :locked:

:cool2:

Opublikowano

JOJO ja juz tez na dzikim zachodzie ale dorwalem interu na trochu chlopaki

To pamietajcie zeby jutro jajeczka uswiecic :D

Opublikowano

WESOŁYCH ŚWIĄT dla A4 WARSAW TEAM :diabel:

Opublikowano
To pamietajcie zeby jutro jajeczka uswiecic

a to nie na wiosne takie zabiegi??

Opublikowano

troche mi sie baranki postosunkowaly to od nadmiaru :564: :D

Opublikowano

witam stolice ! mam pytanko kiedy mozna załapac sie na jakis spocik???

Opublikowano
witam stolice ! mam pytanko kiedy mozna załapac sie na jakis spocik???

Dopóki nie zapoznasz się z regulaminem to nigdy :mikolaj:

Opublikowano

Jak tam, dużo większe brzuchy?? :P Oniaka dorwałem na GG, siedzi gdzies w głuszy i brzuchem juz po podłodze tarmosi :D

[ Dodano: 26-12-2006, 10:44 ]

a i jeszcze chciałem się poradzić, co sądzicie o tych opcjach? http://www.autotrader.pl/details,29112,100737109.asp

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1993681

mam straszną zagwózdkę, ale jak nie teraz to kiedy takie autko... jak bede mial pińdzisiąt lat :diabel2:

Opublikowano

z tego co slyszalem, to niebieskie S4 strasznie walone było. Co prawda jest zadbane, maly przebieg itp no ale jednak po przejsciach...

Opublikowano

A ja słyszałem,że tylko drzwi i to nie tak mocno , ale pewnie racja jest po Twojej stronie :/ .

Opublikowano

Bartte mowil ze rozmawial z GS o tym własnie aucie i to mu powiedział. A ze Bartek dobrze z nim zyje to mysle ze mowil prawde ;)

Opublikowano

Jojo ja juz wrocilem na troche do swiata internetu i pracy

Widze ze Norbi szaleje z S4 :diabel2:

Opublikowano

Widze ze Norbi szaleje z S4 :diabel2:

ciekawe kiedy kupi ... :?: ... :diabelek:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.