Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Szukam chętnego z Warszawy na zrobienie logów za przysłowiowa flaszkę w Audi A6 C5 2.5TDI AFB. Auto będzie od wtorku 8.04.2014 do weekendu w Warszawie Bielany obok Metra Młociny.

Co tam logowac przecież to truchlo 2.5tdi na pewno sprawne nie jest:wink:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Gdzie spot jutro Promka czy Arkadia ?

---------- Post dopisany at 12:59 ---------- Poprzedni post napisany at 10:48 ----------

http://a4-klub.pl/sprzedam-22/sprzedam-zapachy-california-scents-puszka-kazdy-zapach-kazda-ilosc-323255/#post4186199

zabrac komuś coś na spota jutro ??

Boberek wziąłbym 2 vanilie.

Postaram sie wpaść dzisiaj!

Opublikowano

spoko dziś promka więc będe :)

Opublikowano

Jaka promka??co ma w gps wpisac??

Opublikowano

:hi:

Szukam chętnego z Warszawy na zrobienie logów za przysłowiowa flaszkę w Audi A6 C5 2.5TDI AFB. Auto będzie od wtorku 8.04.2014 do weekendu w Warszawie Bielany obok Metra Młociny.

Co tam logowac przecież to truchlo 2.5tdi na pewno sprawne nie jest:wink:

Nie no pomocny to Ty jesteś:kwasny:,chłopak ma problem i szuka osoby co by mu auto z logował.

Opublikowano

Promenada, Ostrobramska 75c parking przedostatni :)

Opublikowano

Trójmiasto na gościnnych występach pojawiło się na spocie:whistling:

Opublikowano
:hi::hi:
Opublikowano

Pany to wpada ktoś z was 19.04 pod narodowy na rozpoczęcie sezonu? Miejscówka fajna, więc fajnie byłoby się ustawić większą grupką bo grupa nocna jazda audi Warszawa niby się szykuje ale jakbyśmy wybrali się naszą klubową ekipą to byłoby git. Rano z koszykiem poświęcić jajka a potem na spota :decayed: A aut będzie sporo więc trzeba się wcześniej zdecydować i napisać na wydarzeniu na fb bo aut będzie sporo więc będziemy mieli jakąś ogarniętą miejscówkę no i będziemy oficjalnie dodani do wydarzenia :wink:

Opublikowano
  • Autor

Coś mi się obiło, że jutro jest Nocna Jazda Audi. Początek o 20:00 pod narodowym.

Jedzie ktoś?

Opublikowano

Kolkov o Sobocie mówisz??

Opublikowano
  • Autor

Nieee, o piątku dwunastego :decayed:

Opublikowano

Ja bym się pisał, tylko kto jeszcze będzie ?

Opublikowano
Coś mi się obiło, że jutro jest Nocna Jazda Audi. Początek o 20:00 pod narodowym.

Jedzie ktoś?

Ja się wybieram, ale miejscówka nie jest do końca ustalona bo pod narodowym tego dnia coś się dzieje pod narodowym, wspominali o torwarze ale dalej cisza, więc tak naprawdę nie wiadomo gdzie i czy w ogóle będzie jutro ta nocna jazda :wink:

Opublikowano

19 będę jechał jak dostanę wolne w pracy :kwasny:

Nocna jazda w sobotę rusza spod Torwaru.

Opublikowano
Pany to wpada ktoś z was 19.04 pod narodowy na rozpoczęcie sezonu? Miejscówka fajna, więc fajnie byłoby się ustawić większą grupką bo grupa nocna jazda audi Warszawa niby się szykuje ale jakbyśmy wybrali się naszą klubową ekipą to byłoby git. Rano z koszykiem poświęcić jajka a potem na spota :decayed: A aut będzie sporo więc trzeba się wcześniej zdecydować i napisać na wydarzeniu na fb bo aut będzie sporo więc będziemy mieli jakąś ogarniętą miejscówkę no i będziemy oficjalnie dodani do wydarzenia :wink:

bede :)

Opublikowano

Tez sie wybieram.

Opublikowano
Pany to wpada ktoś z was 19.04 pod narodowy na rozpoczęcie sezonu? Miejscówka fajna, więc fajnie byłoby się ustawić większą grupką bo grupa nocna jazda audi Warszawa niby się szykuje ale jakbyśmy wybrali się naszą klubową ekipą to byłoby git. Rano z koszykiem poświęcić jajka a potem na spota :decayed: A aut będzie sporo więc trzeba się wcześniej zdecydować i napisać na wydarzeniu na fb bo aut będzie sporo więc będziemy mieli jakąś ogarniętą miejscówkę no i będziemy oficjalnie dodani do wydarzenia :wink:

bede :)

To jak kilka osób ma się wybierać to może ustawimy się z 30 min wcześniej w jakimś miejscu i pojedziemy tam wszyscy razem? Tak żeby się postawić koło siebie tam pod narodowym :wink:

Tak btw wybiera się ktoś na nocną jazdę Audi dzisiaj? Bo ja się mocno zastanawiam i sam już nie wiem trochę mam mieszane uczucia po tym jak kiedyś poznałem jakiegoś gościa od A4 na spocie 2speed bodajże i opowiadał takie brednie że nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać a z tego co widziałem na zdjęciach to właśnie ludzie jego pokroju latają na tą nocną jazdę :wink: Dlatego jakby ktoś z was wpadał dziś to dajcie tu znać w wątku to może i ja się przejadę :wink:

Opublikowano

Ja bede na nocnej jezdzie ale nie rozumiem co masz na mysli mowiac o pokroju uczestnikow tego spotkania??

Opublikowano

Arek nie określaj ludzi po wyglądzie ze zdjęć :facepalm:

Byłem na tym pierwszym i towarzystwo bardzo fajne, nie zauważyłem by ktoś gadał głupoty czy nosił d*pę wyżej niż sr@.

I nie tylko ja byłem tam z forum A4-klub.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.