Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzięki Krzyniu to poprawia mi zawsze humor :> a dziewcze jest super i tylko ją :sexinbed:

Opublikowano

dzięki Krzyniu to poprawia mi zawsze humor :> a dziewcze jest super i tylko ją :sexinbed:

Eeeee tam ..tak se .. :decayed:[br]Dopisany: Październik 19, 2008, 03:05:21 pm_________________________________________________Może mnie ktoś sprawdzić w ETCE numery pasa przedniego do A4 1.9 TDI 2000 r. ? :notworthy:

Nie nie ..niegdzie nie przyjebałem :decayed:

tFu tFu :tongue4:

Opublikowano

Wróciłem z Masters of Dirt.

Było zaaaaaaajebiście!

Też miałem jechać :foch:

Nie wyrobiłem się z pracą :ranting1:

A miałem takie za***iste wejściówki (2x VIP) ;( Wrzuć jakieś foto..

Dopiero wstałem

Mam sporo zdjęć w RAW-ach i sporo filmów.

Obrobię i wrzucę za tydzień bo właśnie wyjeżdżam na narty :)

Opublikowano

Wrzuć..

Albo może lepiej nie.. :tongue4:

Opublikowano

Może mnie ktoś sprawdzić w ETCE numery pasa przedniego do A4 1.9 TDI 2000 r. ? :notworthy:

Ragg, zobacz TUTAJ. :tongue4:

O to chodziło ?

Opublikowano

Nie robię więcej imprez u siebie w domu.

No, sk***ysyny jedne lampę mi w drobny mak rozjebali :polew:

Szkło z d*py to goście jeszcze przez 2 tygodnie będą wyciągać :D

A najzabawniejsze to to, ze znów nie było policji :mysli:

Coś zbyt liberalnych mam tych sąsiadów[br]Dopisany: 19 Październik 2008, 18:14:05_________________________________________________

A tak przy okazji.

Czyj bachor był dzisiaj w Super Niani :D

Opublikowano

A tak przy okazji.

Czyj bachor był dzisiaj w Super Niani :D

hahahaha

Tez masz to zboczenie

szukalem tematu superniania na forum ! :kox:

Opublikowano

Może mnie ktoś sprawdzić w ETCE numery pasa przedniego do A4 1.9 TDI 2000 r. ? :notworthy:

Ragg, zobacz TUTAJ. :tongue4:

O to chodziło ?

No prawie :wink4:

Tylko nie wiem czy kupić poliftowy czy przedliftowy ..

I co mi Tosik ściemnia , że mam pas przedni od benzyny jak w Etce jest napisane :

"lock carrier with mounting for radiator / for vehicles with electric fan / for vehicles with air condit. / for models with towing facility

/ 4 cylinder: ADP,AEB,AFF, 1Z,AFN,ADR, AHL,AHU "

lub "lock carrier with mounting for radiator / for vehicles with air condit.

/ 4 cylinder "

Czyli pasy sa wspólne ? [br]Dopisany: Październik 19, 2008, 08:49:31 pm_________________________________________________

Nie robię więcej imprez u siebie w domu.

No, sku***ny jedne lampę mi w drobny mak rozjebali :polew:

Mnie kiedyś koleś obrzygał 3 parapety za jednym zamachem :D

Później sąsiad mówił starym ..że dziwki to wyłaziły drzwiami i oknami :polew:

Oczywiście pierwszy który wymiękał budził sie z ogolonymi nogami , rękami ..pedalskie paski na brwiach też były..i znaczki adidasa na głowie :laghing2:

Opublikowano

Czyli pasy sa wspólne ?

Tego to już nie wiem za bardzo :mysli:

Opublikowano

No, sku***ny jedne lampę mi w drobny mak rozjebali

To ty i takich krejzolowych znajomych masz ?? :shocked: :shocked:

Szok, ludzie w takim wieku i tak wariują :naughty: :naughty: :polew: Grunt, że ty w tym stresie wylewu nie dostałeś :decayed:

Opublikowano

Adaho, możesz wziąć na najbliższy spot lutownicę? Dokończylibyśmy dzieła :wink4::decayed:

Ja wezmę przedłużacz i lampę na kablu :kox:

Opublikowano

Dziś to tak sie wkurwłem , że mało co ze złości nie pogryzłem kierownicy ...2 godziny z Tarcho na Mokotów :wallbash:

Ucząc sie na błędach wyjechałem o 6:45 ...i co..grabie mi opadły :shocked:

W drugą stronę tez kory .. normalnie ..dziś podpisze swój nowy ..nieśmigany miesięczny by ZTM :evil:

Opublikowano

Ragga, weźmiesz te spline'y na spota? :wink4:

Opublikowano

Ragga, weźmiesz te spline'y na spota? :wink4:

:good:

Wezme wszystko co mam :decayed:

Zapisałem w tel . :gwizdanie:

Zrobi mnie ktoś jutro logi ? :decayed:

Opublikowano

Zrobi mnie ktoś jutro logi ? :decayed:

Będziesz miał lapka, będą logi :baseball::wink4:

Opublikowano

Zrobi mnie ktoś jutro logi ? :decayed:

Będziesz miał lapka, będą logi :baseball::wink4:

Pożycze od tego co na naszej klasie non stop siedzi :D

:decayed:

[br]Dopisany: Październik 20, 2008, 10:48:57 am_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item462839050_audi_s3_1_8_bi_turbo_quattro_300km_18cal_nav_kozak.html

Od kiedy to S3 były w Bi-T. ?

Opublikowano

Zrobi mnie ktoś jutro logi ? :decayed:

Będziesz miał lapka, będą logi :baseball::wink4:

Pożycze od tego co na naszej klasie non stop siedzi :D

:decayed:

[br]Dopisany: Październik 20, 2008, 10:48:57 am_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item462839050_audi_s3_1_8_bi_turbo_quattro_300km_18cal_nav_kozak.html

Od kiedy to S3 były w Bi-T. ?

opisy są zawsze za***iste - najlepiej to widać na xenonach - 80 % aut z soczewką ma wpisane bixenon :decayed:

Opublikowano

Tylko nigdy nie rozumiem po co takie opisy jak wystarczy pojechać i obejrzeć samochód i będzie wszystko wiadomo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.