Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

swoim polonezem

TEŁDEII :decayed::polew:[br]Dopisany: 23 Październik 2008, 12:10_________________________________________________z czipskiem :naughty::tongue4:

pzrywioze, pokaze .. powyjecie do klatki, pomerdacie ogonami i pojade .... :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie i Panie może ktoś wie czy kolega xandmar jeszcze dycha ... miesiac temu wysłałem mu kaskę za ramki.. ani aktualizacji na stronie ani priva ani ramek ... piszę privy , posty - nie odpowiada. Niby żadna kasa za te ramki .. ale trochę nie poważnie. :cool1:

Opublikowano

Z tyłka tej panny ze zdjęcia też nie? :przebiegly::evil:

co Ty, jakaś azjatka i do tego kiepska, wolałbym już te czerwone cudo, które mi zasłania :decayed:

co innego Blondynka :cool1:, duże... niebieskie oczy... i mogę jej wyjąć, włożyć etc .. [br]Dopisany: 23 Październik 2008, 12:43_________________________________________________

pzrywioze, pokaze .. powyjecie do klatki, pomerdacie ogonami i pojade ....

..pojedziesz ale autobusem, bez biletu i to w tej klatce :decayed:

Opublikowano

pzrywioze, pokaze .. powyjecie do klatki, pomerdacie ogonami i pojade ....

Alfons ? :naughty::tongue4:

Opublikowano

Pozdrowienia z Zakopanego :gwizdanie:

e27b2607adc61283.jpg

28b1edc614d13041.jpg

37aec4ee5ea72a8f.jpg

Opublikowano

Masakra :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

koleś z FSO napisał:

Wysłany: 2008-10-21, 22:47

NA klub Audi się stanowczo nie zgadzam :D i zapomniałeś o betonie . Ja musiałem leciec wcześniej ale było bardzo miło :) PIOTREK ja też jade do Lublina przy najblizszej okazji z tego co gadałem z dobermanem to cos ok 2 listopada

hyhy chyba nas nie lubią..

hehe fajne mają podpisy : "Najładniejsze panie lecą na poldka w sedanie." ciekawe czy spankej ma sedana czy kombi :decayed::polew:

Opublikowano

ciekawe czy spankej ma sedana czy kombi :decayed

Spankej ma hothatcha :kox::polew: :polew:

Opublikowano

To i ja się pojawiĘ na wspÓlnym spocie :)

Opublikowano

ciekawe czy spankej ma sedana czy kombi :decayed

Spankej ma hothatcha :kox::polew: :polew:

kaban w liftbacku :D
Opublikowano

Afrykańskie bmw :polew::shocked::evil:

afrykanskiebmwoo9.th.jpgthpix.gif

Opublikowano

Pozdrowienia z Zakopanego

OMG :polew: musze się zgodzić z P. - masakra :decayed:

Opublikowano

Pozdrowienia z Zakopanego

Nowa panna Wicia ? :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

ciekawe czy spankej ma sedana czy kombi :decayed

Spankej ma hothatcha :kox::polew: :polew:

kaban w liftbacku :D

jestem dumny posiadaczem Caro Plus .... 1.9 Diesel ... :polew:

p.s apropos zdjecia .... ale wątrobówka ..... :polew:

Opublikowano

Pozdrowienia z Zakopanego

Nowa panna Wicia ? :gwizdanie: :naughty:

ostatnia :polew:

Opublikowano

Pozdrowienia z Zakopanego

Nowa panna Wicia ? :gwizdanie: :naughty:

ostatnia :polew:

ze jej nikt nie spierdolil z tej gory ....

Opublikowano

ze jej nikt nie spierdolil z tej gory ....

BTW to się nazywa tjuning :decayed: w same cycki pewnie ze 20 kpln wpompował to teraz w dresach za nią biega :polew:

Opublikowano

wiciu na zdjęciach wyglądasz jakoś inaczej :)

he nie zrzucili jej bo była na smyczy..wiciu ściągał jej obroże do zdjęć :decayed::polew:

Opublikowano

WSPÓLNYM :wallbash:

Opublikowano

A jak się dobrze maskował :kox::hi: czapeczka itd. :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.