Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Postawią zasieki z drutu albo mur :facepalm:

DEV to którego w końcu byłeś pod Pekinem ?

W piatek byłem, musiałem przyspieszyć spotkanie.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Może ktoś by wziął ze sobą spline? Bo tego nie.mam

Opublikowano

Mam coś w aucie, dojadę pod warunkiem, że mała się już wyśpi do 19 :D

Opublikowano

Postawią zasieki z drutu albo mur :facepalm:

DEV to którego w końcu byłeś pod Pekinem ?

W piatek byłem, musiałem przyspieszyć spotkanie.

Szkoda że się nie pucowałeś w czwrtek i piątek byłem od 11 do 16 stej 100 metrów od miejsca które odwiedzałeś może nawet nie całe

Opublikowano

Ja nie dotarłem, a to że względu na pilny wyjazd do Wrocławia.. Ale w kolejny wtorek jestem ;)

Opublikowano

jest dzisiaj spot?;) A6-tki wpuszczaja?;P

Opublikowano

A ja dziś będę jak coś :)

Mam kompa + VAG-a

Potrzebuję przerobić tylko jeszcze te wtyczkę do taśmy (B6->B7) :) wtyczke mam kupioną :)

Opublikowano

To i ja postaram się podlecieć, może lekko spóźniony.

Opublikowano
  • Autor

jest dzisiaj spot?;) A6-tki wpuszczaja?;P

Wpuszczają, nie bój nic :decayed:

Ja też raczej będę :kox:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapasralka

Opublikowano

jest dzisiaj spot? ;) A6-tki wpuszczaja?;P

Wpuszczają, nie bój nic :decayed:

Ja też raczej będę :kox:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapasralka

Cały czas o 19;30? Może ja bym sie pofatygował :decayed: Dużo aut bywa?

Opublikowano

Może i ja dzisiaj w końcu dotrę...

Opublikowano
  • Autor

jest dzisiaj spot? ;) A6-tki wpuszczaja?;P

Wpuszczają, nie bój nic :decayed:

Ja też raczej będę :kox:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapasralka

Cały czas o 19;30? Może ja bym sie pofatygował :decayed: Dużo aut bywa?

Przybywaj. Kilku nas będzie.

Może i ja dzisiaj w końcu dotrę...

Mogę Cię zgarnąć jakby co :decayed:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapasralka

Opublikowano

Dzięki, ale sam przybędę, bo chyba nie będę leciał prosto z domu.

Opublikowano

Przybede i ja :)

Opublikowano

wiec moze wpadne;) troche bieda bedzie bo macie fury porobione a u mnie totalna seria;)

Opublikowano

Wszystkie wyglądają jak seria :wink:


Ma ktoś w Wwie mapki do rnse, tak by podjechać i odebrać szybko :) ?

Opublikowano

Wszystkie wyglądają jak seria :wink:

Ma ktoś w Wwie mapki do rnse, tak by podjechać i odebrać szybko :) ?

Tak jak mowilem - jesli umiesz przegrac to mozesz ode mnie ;) jesli nie to moge zalatwic ale raczej nie na szybko :P w sensie pewnie z tydzien, poltora by to potrwalo ;)

Opublikowano

Mi się nie pali, ale znajomy z pracy gorączkowy :grin:

Opublikowano

Tylko polska ? Czy tez EU ? Dzisiaj rusze z tematem

Opublikowano

Jak coś, to będę we wtorek na spocie, jakby był ktoś kto mi te piny przełoży w kostce do mojej nowej kiery to byłbym dzwięczny :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.