Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o czyżbym dziś przegrał zestaw w BK

Na 200 procentusów :decayed:

Poziek sprzedaje Szarego zapierdalacza wiec ..nie inwestuje ...zakład był..wiec pewnie zakupił jakieś kapsle ..albo pomalował stal w szachowniice rodem z Euro NCAP :D:acute:

Tak czy siak czuje ...że stawiasz miche..a Szwagier to wciąga euro palete tortilli na raz :polew: ..do tego betoniarke frytek i wanne Coli :decayed:

Teresa dziś przyszła w Jeansach ... juz nie jest apetyczna :disgust:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja sie zakładałem o czerwony pasek ;P na feldze :P

Opublikowano

ja sie zakładałem o czerwony pasek ;P na feldze :P

Heh ...teraz chcesz sie wykręcić ...bobrem :polew:

Lepiej juz zamawiaj specjalne zamówienia w BK :lol1:

Opublikowano

Lepiej juz zamawiaj specjalne zamówienia w BK :lol1:

dokladnie :kox: plus ma mi to zaserwować pani Maja :kox: :kox: :naughty: :naughty:

Opublikowano

oooo nie :) BK to jeszcze ujdzie :P ale nie będzie pani Mai :) o nie !!!!!!!!!!

Opublikowano

oooo nie :) BK to jeszcze ujdzie :P ale nie będzie pani Mai :) o nie !!!!!!!!!!

Ciesz sie ..że Poziek nie kazał Ci dosłownie zaserwować żarcia NA Maji :lol1:

:tongue4:

Ja byłbym bardziej bezlitosny dla Twojego Ciebie ..kazał bym Ci smyrnąć mają po "fartuchu" ..i szeptać taki świństwa do ucha jak Łukasz Ry :polew: :polew: :kox:

Opublikowano

nie dopuscił bym go :P

Opublikowano

Tak czy siak czuje ...że stawiasz miche..a Szwagier to wciąga euro palete tortilli na raz :polew: ..do tego betoniarke frytek i wanne Coli :decayed:

Coś w tym jest.. :polew: :polew:

_________________________________________________

OT: Pany ma ktoś doświadzcenie w elektrycznych podłogowych matach grzewczych ??

Bo mój wykładowca akurat potrzebował w tym temacie wskazówek, a jak potrzebuję u niego zaliczenia z pr. handlowego i tak się złożyło, że go przybajerowałem, chłop się mało nie zesikał ze szczęścia.. Heheh no i kuwa muszę mu teraz pomóc w wyborze :polew: :polew:

Opublikowano

Kochani. Wszystkim wam ogromnie dziękuję za pamięć i za życzenia, jednak z przykrością muszę poinformować, że imienin dzisiaj nie obchodzę. :):notworthy:

Opublikowano

To nic ...będzie na zapas :kox:

..wizja zimnej Finlandii legła w gruzach :D:kwiatek:

Opublikowano

Kochani. Wszystkim wam ogromnie dziękuję za pamięć i za życzenia, jednak z przykrością muszę poinformować, że imienin dzisiaj nie obchodzę. :):notworthy:

Kasiu a kiedy??? :disgust:

Opublikowano

Właśnie kiedy to przygotuje zgrzewkę Heinekena :naughty:

Opublikowano

Zgrzewkę to możesz przywieźć nawet dzisiaj... :good:

_________________________________________________

Przejeżdza ktoś ktoś może obok ASO ?? :gwizdanie:

Opublikowano

A ja i tak złożę życzonka - Wszyskiego NAJJJJJ :P[br]Dopisany: 25 Listopad 2008, 11:52_________________________________________________Dzisiaj Was sszokuje... kapcie na felgach 15tkach... jak to obrzydliwie wygląda, ale przynajmniej z trasy lubelskiej wrócłem cały... :)

Opublikowano

Kochani. Wszystkim wam ogromnie dziękuję za pamięć i za życzenia, jednak z przykrością muszę poinformować, że imienin dzisiaj nie obchodzę. :):notworthy:

Trudno, ale teraz za późno.

Jednego buziaka już dla Ciebie zarezerwowałem, więc muszę go dać.

A skoro nie obchodzisz - musisz go oddać

:decayed:

Opublikowano

Kasia ma pewnie imieniny 29 Kwietnia.... :evil:

Opublikowano

A3 zgrzewkę Heinekena przyjmę z przyjemnością zawsze i wszędzie. :tongue4:

Wiciu od Ciebie i dla Ciebie buziak to prawdziwa przyjemność. :wink4:

Data moich imienin to 13.02.

Opublikowano

Wiciu od Ciebie i dla Ciebie buziak to prawdziwa przyjemność. :wink4

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Kasia przestań mu mówić takie rzeczy bo chłopak na stare lata kupi porsche i zacznie odrabiac stracony czas za młodu :naughty::kox: :gwizdanie:

Opublikowano

Wiciu od Ciebie i dla Ciebie buziak to prawdziwa przyjemność. :wink4

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Kasia przestań mu mówić takie rzeczy bo chłopak na stare lata kupi porsche i zacznie odrabiac stracony czas za młodu :naughty::kox: :gwizdanie:

hłe hłe hłe - ale Cię chłopie dźgnęło. Ciekawe dlaczego (retorycznie :naughty:) ?

Nie martw się - załatwimy dzis na spocie, ze i Ciebie ktoś wreszcie pocałuje.

AL_Capone!!!! Będziesz dzisiaj?

Opublikowano

Nie martw się - załatwimy dzis na spocie, ze i Ciebie ktoś wreszcie pocałuje.

Pietro mówił, że nie przechodził chrztu na klubowicza.. :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.