Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiesz co :mysli:ragga ja już naprawdę nie wiem kiedy ty żartujesz a kiedy mówisz poważnie

:decayed:

Nie no autentycznie Angela miała "podobny" problem i też musiała otworzyć jakoś maskę.. :wink4:

ragga mam twoja linke w bagazniku :P

..ciesze sie .. tylko nie smyraj sie nią bo to unikat na specjalne zamówienie :decayed::D

o Misio sie przebudził :P

Szagier siedzi tu cały czas ...tylko unika tematów o swojej siostrze :tongue4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

BTW.

Tosik to tu czasem pisze?

Opublikowano

BTW.

Tosik to tu czasem pisze?

Przeważnie przed świętami ...albo jak jakimś cudem nie siedzi pod maską :naughty::tongue4:

Gdzie sie podziewa P R Y M A S ? :decayed::D

Opublikowano

a jaki ma tu login?

Opublikowano

a jaki ma tu login?

A jak myślisz ? :polew: :polew: :polew: :polew:

TOSIK :decayed:

Opublikowano

a jaki ma tu login?

A jak myślisz ? :polew: :polew: :polew: :polew:

TOSIK :decayed:

Nigdy go tu nie widziałem :)

Opublikowano

TOSIK :decayed

z forum nie znam ale znam z zakładu mechanicznego na -2 w Arkadii

Opublikowano

:polew: a to ten ;)

Opublikowano

TOSIK :decayed

z forum nie znam ale znam z zakładu mechanicznego na -2 w Arkadii

:D

Darek jest jednoosobowym servisem .. :kox::good:

Chyba jeszcze tylko na spotach oleju nie wymieniał i rozrządu nie robił :lol1:

Opublikowano

to będę musiał się z nim umówić na wiosenny przeglad mojej bryczki :>

Opublikowano

(...)Da się jakoś otworzyć klapę silnika bez jakiejś dużej demolki :confused4:

dodam że linka się urwała :gwizdanie: :wallbash:

(...)

U mnie się nie dało - demontowali cały przód.

[br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 15:51:11_________________________________________________

widzisz Poziek opuszczasz sie ;D

Nad Witoldem rozpościera się parasol ochronny...w tym okresie Witold jest nie do upolowania :kox: :kox: :kox:

:doh1: :laghing2:

Opublikowano

z cyklu on i ona:

Ona: Wiesz.. na pierwszej randce nie daję...

On: To może chociaż weźmiesz?

Opublikowano

z cyklu on i ona:

Ona: Wiesz.. na pierwszej randce nie daję...

On: To może chociaż weźmiesz?

kolejny wielki nieobecny :kox: :kox: :kox: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

z cyklu on i ona:

Ona: Wiesz.. na pierwszej randce nie daję...

On: To może chociaż weźmiesz?

:laghing2: :thumbup::kox:

Opublikowano

Musisz przyjechać na spot.

Tosik będzie miał co robić.

nie wytrzymałem zamknąłem ten ku :sex: wi do :dziura: łek z drzwiami (na które chętnych nie ma) i poleciałem na parking bo mi do głowy przyszło że los będzie łaskawy i okaże się że może jednak nie będę musiał smyrać maski diaksem :evil: i wiecie co? wygląda na to że linka jest cała tylko urwał się element mocujący tę osłonkę od linki bo jak ciągnę za uchwyt to linka cała się przesuwa a nie wysuwa no wiecie z tego no wiecie (powiem w prost bo zaraz będzie 101 skojarzeń) na.pleta - bo to chyba powinno być tak że ten na.plet jest nieruchomy a wysuwa się tylko linka :mysli: mam rację? czy eeetam?

Opublikowano

z cyklu on i ona:

Ona: Wiesz.. na pierwszej randce nie daję...

On: To może chociaż weźmiesz?

kolejny wielki nieobecny :kox: :kox: :kox: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

wróciłem Poziu, zbierałem pisaniem spamu na nową skrzynkę i sprzęgło :decayed:

Opublikowano

Ostatnio nie trzeba czytać 30 stron dziennie, żeby wiedzieć o co chodzi :wallbash: więc nie wchodziłem nawet bo :spam: jest podobno zaraźliwy :gwizdanie:

Opublikowano

:spam: jest podobno zaraźliwy :gwizdanie:

Wystarczy rzucić okiem na statystyki Sierściucha :decayed:

Opublikowano

:spam: jest podobno zaraźliwy :gwizdanie:

Wystarczy rzucić okiem na statystyki Sierściucha :decayed:

To co... Może dzisiaj ustawka w nocy i nabijamy do 2000 ;)

Opublikowano

Wy powinniście mieć dzienne limity na pisanie w spotach warszawskich :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.