Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
mister Spanky bedzie uuuuu to trza być :P .

:diabelek: :one:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dziś z kolegą ze śląska oglądaliśmy, a raczej On sprawdzał w salonie Porsche S4 G.S. z VTG. Powiem tak, troche do ideału jej brakuje, ale kolega podchodzi do tematu z sercem i napewno bedzie z niej diamencik. Swoją drogą pieknie sie prezentuje S-ka w niebieskim kolorze.

na fotkch fajnie wygląda, podobać mi się taki pojazd :diabel2:

szefie a co jej brakuje do ideału, mechanicznie czy blacharsko masz na myśłi :?:

S4 coraz więcej na forum i tak trzymać chłopaki :a4fan:

Opublikowano

a ja juz jestem w "domu" :)

Opublikowano
Nowy kolega i mister Spanky bedzie uuuuu to trza być

taaaa pewnie Łukaszek znowu płaszcz z wypożyczalni weźmie a wit.s kościołowe wdzianko zapoda :one: :053: :P

Opublikowano
a ja juz jestem w "domu" :)

cieszymy się Escidzonson :) czy jak to się pisze :P

Opublikowano
a ja juz jestem w "domu"

a z nami CI zle bylo :one:

taaaa pewnie Łukaszek znowu płaszcz z wypożyczalni weźmie

płaszczyk jutro wypożyczam na impreze służbowa i jak mi nikt nie zarzyga to bedzie na wtoreczek :diabel:

adaś a co ty masz za nowego avatarka minia Ci go wysłala mmesem :one:

Opublikowano
minia Ci go wysłala mmesem

:diabel: :053:

zauważyłem, że u naszego murzynka zniknęła furka z podpisu, sprzedał pistację, zamieniał na S4, przydzwonił :?: ktoś sie orientuje :?: :P

Opublikowano

no ja panowie sie tez pojawie wkoncu. na dluzej!!!!!!!!!!!!! a autko mi sie troszke zmieni na wtorek a juz na nastepny mocy pewnie przybedzie.

Opublikowano
zauważyłem, że u naszego murzynka zniknęła furka z podpisu, sprzedał pistację, zamieniał na S4, przydzwonił :?: ktoś sie orientuje :?: :P

Podobno zrobił 200 KM jak zajebał ze sprzęgła to on z fotelem został a bryke uj strzelił , nikt nie wie gdzie jest

Opublikowano
Podobno zrobił 200 KM jak zajebał ze sprzęgła to on z fotelem został a bryke uj strzelił , nikt nie wie gdzie jest

dzisiaj gadalem z nim ono ty tez :P i mowił ze po tym strzale to fura nadaje sie tylko do sprzedania ;)

a tak na powaznie to chłopak zyje tylko ciezko mu sie ogarnac z robota

Opublikowano

panowie zaowazylem ze w temacie "szmycze klubowe i .........." pojawila sie kolezanka z warszawy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moze w koncu po raz pierwszy zobacze jak jakas kolezanka podjedzie a4

Opublikowano
a autko mi sie troszke zmieni na wtorek

przemalujesz furę :galy:

:diabel:

Opublikowano
moze w koncu po raz pierwszy zobacze jak jakas kolezanka podjedzie a4

lepiej zeby nie bo po takim spocie, ten temat w połowie bedzie traktował o niej właśnie ;)

Opublikowano
pojawila sie kolezanka z warszawy

ta kolezanka to juz od dawna byla zapraszana i nic :( ale mamy siostre adaś ja czesto sama zostawia :diabel:

Opublikowano
przemalujesz furę

no cos w tym rodzaju tylko mala czesc w poniedzialek od rana rezanko moze do wtorku skoncze

Opublikowano

panowie skrzynia zdjeta...

tarcza+docisk+koło masowe odelżone made by Radzikowski :a4fan::a4fan: :diabelek: :diabelek: starczy do 350KM

a miałem tylko zlikwidować delikatny wyciek...

Opublikowano
po takim spocie, ten temat w połowie bedzie traktował o niej właśnie

Nooooooooo, też jestem za :D;)

Opublikowano
panowie skrzynia zdjeta...

tarcza+docisk+koło masowe odelżone made by Radzikowski starczy do 350KM

dobrze Poziu ze wszystko teraz zrobisz to ja juz nie bede musial nic rezac :one:

Opublikowano

milcze tylko w sprawie turbinki... ale będzie KOKSowa jak to Adaś mowi :)

Opublikowano
Dziś z kolegą ze śląska oglądaliśmy, a raczej On sprawdzał w salonie Porsche S4 G.S. z VTG. Powiem tak, troche do ideału jej brakuje, ale kolega podchodzi do tematu z sercem i napewno bedzie z niej diamencik. Swoją drogą pieknie sie prezentuje S-ka w niebieskim kolorze.

na fotkch fajnie wygląda, podobać mi się taki pojazd :diabel2:

szefie a co jej brakuje do ideału, mechanicznie czy blacharsko masz na myśłi :?:

S4 coraz więcej na forum i tak trzymać chłopaki :a4fan:

Blacharsko kulał, ale mechanicznie ok, bo kolega sie zdecydował. Wahacze z przodu wywalone i hamulce do roboty(klocki i tarcze) reszty nie wiem bo musiałem się zawijać.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.