Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przejrzyj tutoriale i zrobisz najpiękniejszy mebel w historii..

Wyniki 1 - 10 spośród około 95,300,000 dla zapytania tutorial. (Znaleziono w 0,19 sek.)

:wink4: Gud lak :good:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Przejrzyj tutoriale i zrobisz najpiękniejszy mebel w historii..

Wyniki 1 - 10 spośród około 95,300,000 dla zapytania tutorial. (Znaleziono w 0,19 sek.)

:wink4: Gud lak :good:

Tak ..z niedziałającymi wtyczkami i blukałnektem który ciągnie 256 kbit/ godzine :(

Poczekam aż kontrola pójdzie i coś podziałam .. tymczasem wale na lunch :cool1::kox:

Opublikowano

Norbi ile Ty masz teraz do setki przy obecnej mocy??

65 lat :polew:

Opublikowano

Norbi ile Ty masz teraz do setki przy obecnej mocy??

65 lat :polew:

:kwasny:

Opublikowano

Na Zimowy nikt więcej się nie wybiera :shocked: ??

Opublikowano

Na Zimowy nikt więcej się nie wybiera :shocked: ??

:kwasny: :gwizdanie:

Opublikowano

no właśnie :P

Opublikowano

u Was wszystko jest zawsze wcześniej :decayed:

Opublikowano

Bo ja zawsze mam takie rzeczy z pierwszej reki :decayed:

Opublikowano

bo to od ciebie wychodza :P

Opublikowano

Szef mnie przyłapał jak siedziałem na Naszej Klasie :naughty:

Opublikowano

Szef mnie przyłapał jak siedziałem na Naszej Klasie :naughty:

i co ???

Opublikowano

i co ???

Powiedział żeby mu podesłał linki fajnych dupeczek :polew:

Opublikowano

:)

Opublikowano

nie no... :polew:

Ah trochę spóźnione, ale gratki dla Angeli i Slawqa... :good:

Opublikowano

Szef mnie przyłapał jak siedziałem na Naszej Klasie :naughty:

i co ???

I wszelki słuch po nim zaginął :decayed:

Opublikowano

Ostatecznie A3 możemy zwagować moją i porównać logi - u mnie jest seria i poza termostatem :gwizdanie: wszystko gra :tongue4: , nawet 1 sonda lambda jest nówka sztuka :decayed:

A3 wyluzuj poślad, jakoś tam ogarniemy temat, można jakiegoś vaginatora przygarnąć (zawsze to lepiej pije się we dwóch w trasie :drool: ), ale nie koniecznie. Miernik lakieru zorganizuj i dowiedz się gdzie w okolicach Łochowa można sprawdzić zbieżność. Silnikowo jak będzie masakra to wyjdzie też bez vaga. Koniecznie wyduś od pacjenta VIN i sprawdz wczesniej historię, bo przebieg wydaję się ori (chyba pierwsza taka, większość ma od 90 tysi :blink: do 140 max. :decayed:)

Moja miała 205 tysi :cool1:

hej. Dziki pytanko mam: co robi lepszy czas na ćwiarę S4 B5 po samym programie , czy S4 B6?? dziękuję!! :decayed:

S4 B5 bez programu 5.6 sek do 100 bije na łeb S4 B6 6.1 do sety. S4 po programie miażdży B6 :cool1:

Poprawka - 5,7 :gwizdanie: w przypadku avancika :tongue4::polew: :polew:

:hi:

A Ty tu czego ? Sio do siebie :kox::naughty::tongue4::polew: :polew:

w Kraku mnie nie trawią ;(

mogę tu troszkę pomieszkać? :decayed: :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Norbi ile Ty masz teraz do setki przy obecnej mocy??

65 lat :polew:

Zależy od trybu użytkowania :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

Szef mnie przyłapał jak siedziałem na Naszej Klasie :naughty:

i co ???

Dostałem wstępną propozycję avansu/zmiany stanowiska :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.