Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ragga :shocked::notworthy::polew: :polew:

Piekny tekst Raggamanie :naughty::decayed:

Ja bym tego tak nie wymyslila :tongue4::polew:

Jak potrzebujecie przemówienia na ślub/wesele ..to walcie jak w dym :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Błecheche :sarcastic: :sarcastic: :buahaha:

Opublikowano

lepiej nie :P:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

tylko szkoda ze Boberka w nim zabrakło ;P :polew: :polew: :polew: :polew:

Bo nie przewidywałem czarnych charakterów :polew: :polew:

Piotruniu ..następnym razem Cię wmontuję :decayed::D

Opublikowano

no mam nadzieje :P

Opublikowano

:nabijasie: :nabijasie:

W FAQ-u dla NEWBEi's trzeba by dopisać nową pozycję

raggaman -główny bajacz i bajerant ekipy warszawskiej :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no mam nadzieje :P

Będziesz homo szoferem Adaho ..którego zatrudnił Tosik po tym jak zdradziłeś go z bratem Kolkova :polew: :polew:

Opublikowano

Ragga chłopie, ale Ty masz guza mózgu :polew:

Opublikowano

Ragga

I ja, i ja, i ja.....

Opublikowano

Norbi ile Ty masz teraz do setki przy obecnej mocy??

kiele piuntki, tak plysk minysk, bo nie mierzył ja :decayed:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2008, 16:36_________________________________________________

Norbi ile Ty masz teraz do setki przy obecnej mocy??

65 lat :polew:

:polew:
Opublikowano

Norbi, Łukasz nie sugerujcie sie tym co napisałem rano o A3 :wink4: Temat z nim wyjasniony, także pomożcie mu tą furke oglądnąc :good:

Opublikowano

Możemy stanąć z nią na kreskę, prawda Norbi :naughty:

jak się okaże, że padaka tooo... weźmiemy ją dla ramek :kox::polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ragga chłopie, ale Ty masz guza mózgu :polew:

Nie wiem jak to odebrać ....:black:

:decayed:

Ragga

I ja, i ja, i ja.....

Ty też masz guza mózgu ? :polew: :polew:

W następnej części historyjki umieszczę Wasz wszystkich ..oczywiście z zarysem charakterystyki postaci .. :evil2: :laghing2:

Norbi ..będzie Bożonarodzeniowym Elfem w zielonych papuciach :polew: :polew:

Opublikowano

slaweq dziękuje :)

Opublikowano

W następnej części historyjki umieszczę Wasz wszystkich ..oczywiście z zarysem charakterystyki postaci .. :evil2: :laghing2:

Norbi ..będzie Bożonarodzeniowym Elfem w zielonych papuciach :polew: :polew:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Raguś - czyścisz mi monitor :polew:

I szkła kontaktowe :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Suli mam pytanko czy aż tak dużo Ci pali Esa że masz tak rozbudowaną wypowiedź w rubryce spalanie? :tongue4: chyba najdłuższy wpis na forum :naughty:

Opublikowano

Raguś

Stary ..jak zwracasz się do mnie to proszę o " dabyl dżi " ..raGG:polew: :polew: :P

Suli... nie śmiej się tylko zaoszczędź trochę energii na rozmowę w Łukaszem o jego siotrze :decayed::naughty::tongue4:

Dostaniesz formularz do wypełnienia ..i 150 podstawowych pytań :decayed::polew:

Opublikowano

Ostatnio Fis pokazuje mi 18,5 :decayed:

Ale już raz w koreczku na Łazienkowskiej, o zimowym poranku, po wieczornynym tankowaniu pokazał mi 22 :kox:

Raguś

Stary ..jak zwracasz się do mnie to proszę o " dabyl dżi " ..raGG:polew: :polew: :P

Wybacz Książe :notworthy:

:tongue4::polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2008, 17:07_________________________________________________BTW A3

A TY masz przy sobie jakąś panią z własnym polem naftowym albo stacją benzynową :?: :polew:

Opublikowano

Wybacz Książe :notworthy:

:tongue4::polew: :polew: :polew:

Zostaje odpuszczone ..ale nastepnym razem pucujesz "Viagrę" .. :decayed:

Co jak co ..jakoś dziwnie to zabrzmiało :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

(...)

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Ja nie mogę :polew:

Popłakałem się ze śmiechu :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.