Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

We Wrocku nie ma śniegu i są fajniejsze dupeczki :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Poziek , Ty mieszkasz na takim zadupiu że masz więcej literek niż cyferek w rejestracji :naughty: :naughty: :naughty::kox:

Piękny kawalerze, powiem Ci ile mam literek w rejestracji, a Ty odgadniesz gdzie mieszkam i kim jestem. Uwaga: mam 5 literek i 2 cyferki. No i no i..? :naughty:

Opublikowano

Poziek , Ty mieszkasz na takim zadupiu że masz więcej literek niż cyferek w rejestracji :naughty: :naughty: :naughty::kox:

Piękny kawalerze, powiem Ci ile mam literek w rejestracji, a Ty odgadniesz gdzie mieszkam i kim jestem. Uwaga: mam 5 literek i 2 cyferki. No i no i..? :naughty:

Pierdziszewo dolne :kox:

Opublikowano

Polecą zaraz ostrzeżenia ,już kablowałem do Pana H , Cuber i Poziek: Prosze zmienić avatary , bo was k...wa tylko po spalaniu można odróżnić :> :> :> :>

i nic sobie z tego nic nie robi , jutro sie , przekonacie :)

Opublikowano

Upalam na bronkach :kox: malo sniegu juz zostalo bo ADAMOOO swoim killerem wszystko zgarnął...

Opublikowano

Poziek , Ty mieszkasz na takim zadupiu że masz więcej literek niż cyferek w rejestracji :naughty: :naughty: :naughty::kox:

Piękny kawalerze, powiem Ci ile mam literek w rejestracji, a Ty odgadniesz gdzie mieszkam i kim jestem. Uwaga: mam 5 literek i 2 cyferki. No i no i..? :naughty:

Pierdziszewo dolne :kox:

trafiłeś idealnie :decayed::polew::kox: bo górne ma tylko jedną cyferkę :polew:
Opublikowano

Upalam na bronkach :kox: malo sniegu juz zostalo bo ADAMOOO swoim killerem wszystko zgarnął...

Jakieś foty byś klepnął, albo film z zagarniania :)
Opublikowano

Bedzie wyjscie na piwko zamiast spota. Gdzies był link....

..ale to chyba po świętach ? :wink4:

Pierdziszewo dolne :kox:

:polew:[br]Dopisany: Grudzień 20, 2008, 09:34:55 _________________________________________________Dzwonią dzwonki sań ? :decayed:

http://pl.youtube.com/watch?v=x0-KdQ-iTnY

Opublikowano

Witam :hi: "Audiczki" planujecie zrobić spota przed świętami?Pytam ponieważ przyjadę z Bielska na Święta do WAWKI więc może dał bym radę przyjechać zobaczyc jak stolica sie bawi :mysli::naughty::hi: :hi:

Bedzie wyjscie na piwko zamiast spota. Gdzies był link....

No tak się składa że trzeba troche popracować,druga sprawa miałem nadzieję,że chociaż tam sobie pojeżdże po śniegu,a tu lipa :no: :no: :no:

Opublikowano
  • Autor

- Ty sku*wielu, zmarnowałeś mi całe dorosłe życie. Całą młodość na ciebie straciłam...

Głos z drugiego pokoju:

- Zosiu, znowu rozmawiasz z dyplomem?

_________________________________________________

Drugą noc z rzędu, pod naszym oknem wył autoalarm. Bez przerwy. Rano zobaczyłem karteczkę: "Uprzejmie proszę o naprawę autoalarmu, przeszkadza nam w spaniu". Karteczka była starannie przybita gwoździem do drzwi kierowcy...

Opublikowano

Będą znów okazje na alledrogo :decayed::polew:

to jeszcze nic, najgorszy był ten pociąg z audicami co się spalił :confused4:

A potem się dziwią że tak dużo czarnych jeździ :kox::polew:

Opublikowano

Siema

Pierwsza oznaka świąt już w domu. Właśnie skończyłem robić stroik :kox:

Jest żywy :gwizdanie:

Kurfffa jaki ja zdolny jestem :polew: :polew:

Przepis:

- dwa piwa

- wino

- resztę widać

73c0337a8e496b6b.jpg

Opublikowano

Siema

Pierwsza oznaka świąt już w domu. Właśnie skończyłem robić stroik :kox:

Jest żywy :gwizdanie:

Kurfffa jaki ja zdolny jestem :polew: :polew:

Przepis:

- dwa piwa

- wino

- resztę widać

Piwa nie widzę :D

Opublikowano

Piwa nie widzę :D

Bo już wypite :wink4:

Opublikowano

Piwa nie widzę :D

Bo już wypite :wink4:

trochę chęci i godzine wolnego...

tylko po co to, kiedy w tym samym czasie można leżeć i oglądać tv ;):polew:

Opublikowano

Piwa nie widzę :D

Bo już wypite :wink4:

trochę chęci i godzine wolnego...

tylko po co to, kiedy w tym samym czasie można leżeć i oglądać tv ;):polew:

No, przecież Hornet napisał (sparafrazuję): "Trochę mnie ssało, więc postanowiłem się trochę nałoić. Żeby nie było nudno wziąłem sie za stroik. Podczas roboty smakowały mi 2 piwa i wino. Potem było to czego nie widać: :kwiatek::boobs::paker::banan::punk::heat::palacz:

...

A! Pytacie o stroik? :D - to, akurat widać :decayed:"

I wsio :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.