Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poziowiec, Ty w swoim bolidzie to legalnie masz przyciemnione szyby? Jak to jest z tym przyciemnianiem? Można czy nie można? Piecowo można czy nie można? Dostawczy chcę przyciemnić i zastanawiam się czy przód też coś mogę ruszyć..?

piecowo można

tak jak mam nie można :naughty::decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany (69 szczególnie), miłego poniedziałku życzę.. :thumbup:

86231aae0cc56dc4.jpg

Opublikowano

Danke :hi:

Ja mam poniedziałem fpipkę ...4 godziny snu :confused4:

...tak poza konkursem to zdmuchnął by to piórko :P

Opublikowano

...tak poza konkursem to zdmuchnął by to piórko :P

Nawet jakby się okazało , że to koleś leży pod tym piórkiem ?? :polew:

Opublikowano

Nawet jakby się okazało , że to koleś leży pod tym piórkiem ?? :polew:

Wtedy wymiękam z gry :decayed::D

Opublikowano

Bry :hi:

Ależ mnie wzdryga jak pomyślę o dzisiejszej pracy :sick3: :sick3:

Opublikowano

Ależ mnie wzdryga jak pomyślę o dzisiejszej pracy :sick3: :sick3:

Znam Twój ból.. :angry:

Opublikowano

Stary, a w dodatku zostały mi wszystkie rzeczy, które odkładałem na później przez pół roku :wallbash:

Przy tym co mam teraz na biurku "Gears of War 2" wygląda jak bajeczka dla dzieci.. :disgust:

_________________________________________________

Szut - nie masz imienin dzisiaj ?

Opublikowano

,, Ktoś musi pracować, żeby nie pracować mógł ktoś"

Tak powiedziałam u mnie w pokoju i dałam sobie urlop, a reszta dziobie :gwizdanie:

Teraz mamy tutaj kącik wspierania się w bólu i poklepywania po plecach..

Pomyliłaś to z wątkiem "Voodoo - czyli wbijanie szpilek" :tongue4:

Ale nie ma co płakać.. i tak to muszę zrobić i tak.. :embarrassed:

Opublikowano

Mnie to muli na potęgę :kwasny:

Opublikowano

A ja w pracy mam święty spokój, w domu za dużo roboty. :>

Uwaga dla jadących przez centrum, Plac Konstytucji został zamknięty.

Opublikowano

Mnie to muli na potęgę :kwasny:

Ragga Ciebie muli to co ja mam powiedziec... Ja sie tak nudze ze padam... Moze sobie jakis filmik puszczę :D

Opublikowano

Mnie to muli na potęgę :kwasny:

Ragga Ciebie muli to co ja mam powiedziec... Ja sie tak nudze ze padam... Moze sobie jakis filmik puszczę :D

Mnie muli od tej wódy i browarów pitych na zmianę przez Święta :angry::evil:

Opublikowano

Czas chyb a założyć temat "Klub AA klubowiczów A4"

Opublikowano

Czas chyb a założyć temat "Klub AA klubowiczów A4"

jest nie palacych, moze byc AA

Opublikowano

Czas chyb a założyć temat "Klub AA klubowiczów A4"

jest nie palacych, moze byc AA

Picie to nie nałóg.. To Hobby.. :tongue4:

U mnie w święta poszło naście butelek :rolleyes: kilka win, pół koniaku i kilka piw..

Rodzinne święta :polew: :polew:

Opublikowano

Czas chyb a założyć temat "Klub AA klubowiczów A4"

jest nie palacych, moze byc AA

No :decayed:

Zresztą ..i tak nie mam czasu na picie ..okazyjny browar lub parę to sie uskuteczni ..a tak łoić dzień w dzień to nie dał bym rady :cool1::tongue4:

Opublikowano

http://www.joemonster.org/gry/12969/HomeRun

Trenować.

Zwłaszcza niektórzy

:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.