Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o hornecik wychodzi z mąż :)

za mąż to wychodzi kobieta hehehe nie myl pojęć. :tongue4:

męzczyzna też :P nie myle :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Uwaga - szukam kontaktów na salony ślubne. Jak ktoś ma jakiś znajomych to proszę o PW

Sie ku*wa lepiej zastanów dobrze co Ty robisz :cool1::polew:

Opublikowano

Uwaga - szukam kontaktów na salony ślubne. Jak ktoś ma jakiś znajomych to proszę o PW

Sie ku*wa lepiej zastanów dobrze co Ty robisz :cool1::polew:

Już się zastanowilem. Czas popość w niewolę.

Opublikowano

dobra wstałem ide sie ogarniać ;P

Opublikowano

rozwody też są dla ludzi :polew:

Opublikowano

Uwaga - szukam kontaktów na salony ślubne. Jak ktoś ma jakiś znajomych to proszę o PW

Sie ku*wa lepiej zastanów dobrze co Ty robisz :cool1::polew:

Już się zastanowilem. Czas popość w niewolę.

Musi mieć dar przekonywania :naughty: skoro przemyślałeś i nadal chcesz to zrobić :evil:

Opublikowano

A moze ktos zawita dzisiaj na zaklady na ursusie okolo 18 bo pare autek bedzie sie poslizgac :) bo wczoraj na zieleniaku bylismy to sie zmylismy wlasnie tam bo mniej ludzi i lepiej polatac mozna... jak ktos zainteresowany prosze o kontakt dam namiary :D

Opublikowano

A moze ktos zawita dzisiaj na zaklady na ursusie okolo 18 bo pare autek bedzie sie poslizgac :) bo wczoraj na zieleniaku bylismy to sie zmylismy wlasnie tam bo mniej ludzi i lepiej polatac mozna... jak ktos zainteresowany prosze o kontakt dam namiary :D

Daj na PW gdzie to jest dokładnie, może podjade.
Opublikowano

... tłum jak cholera wprawdzie...

No, to dobrze, że nie pojechałem bo bym tylko klął.

Opublikowano

Pamiętacie zdjęcie rozbitej R8 ?

Więcej foto :kox:

http://www.joemonster.org/art/10549/Czy_twoj_samochod_potrafi_latac

Skoro projektujecie nieloty, to już najwyższy czas, żeby po systemach ABS, ESP i innych stworzyć jakiś prosty system jeżdżenia po powierzchni wody!

Nie oglądał Transportera 3...

Opublikowano

Pamiętacie zdjęcie rozbitej R8 ?

Więcej foto :kox:

http://www.joemonster.org/art/10549/Czy_twoj_samochod_potrafi_latac

gdzie tu jest więcej fotek ??? jest ich tyle samo + jakaś chińszczyzna w opisie :kwasny::polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2009, 19:18_________________________________________________coś dla klubu 69 :gwizdanie: http://xovox.webpark.pl/lowca.swf
Opublikowano

Boberek wróciłeś????????? żyjesz?????????

Adaś Malik, szkoda że Was nie było, tłum jak cholera wprawdzie, ale tylko do wyciągu, na górce luz i pełna radocha

wróciłem ;P w warszawie to tyle sniegu ze szok :)

Opublikowano

No właśnię, tyle śniegu że szok.

Czy ktoś jest chętny jutro na KULIG?

Mam dobre miejscówki :naughty:]

I przy okazji można by było później zrobić ognisko.

Opublikowano

Śnieg napierdziela, a ja się nastukałem ...

No cóż, jutro będzie ślizganie :decayed:

Opublikowano

No sniegu troche popadalo, fajnie teraz sie lata :D ja ze znajomymi troche plaltalem dzis na zakladach w ursusie i bylo calkiem sympatycznie :D

Opublikowano

Śnieg napierdziela, a ja się nastukałem ...

No cóż, jutro będzie ślizganie :decayed:

Znowu? :polew: :polew: :polew:

Wit, widzę że w tym roku dobrze zacząłeś :>[br]Dopisany: 03 Styczeń 2009, 22:39_________________________________________________P.S. -> Szukam zapka na HT lub PT, może znajdzie się jakaś miła dusza?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.