Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dnia 12 marca 2017 o 11:37, musti napisał:

Zestaw do sauny już się produkuje :) Ręcznik , czapka , mały ręcznik wszystko z logo Audi :D

My w czwartek wyskoczymy tam pewnie do Chochołowa.

zamówię chyba od Ciebie taki zestawik. Powiedz tylko czy robisz ręczniki dwukolorowe (z jednej strony jeden kolor z drugiej inny - żeby łatwo pamiętać, na której stornie siadać)?

 

Godzinę temu, DawidAWT napisał:

Siemanko:)

Czy ktoś na dzisiejszym spocie będzie miał może jakieś narzędzia bo muszę wymienić sobie łożysko w kole z tyłu albo chociaż podnośnik żeby podnieść trochę samochód? Byłbym wdzięczny za pomoc bo nie mam nic oprócz kilku narzędzi a potrzebuję samochodu:/ Mechanik w mojej okolicy powiedział że najszybciej w poniedziałek będzie mi to mógł zrobić bo zawalony robotą:/

 

w Warszawie jest pełno mechaników, którzy Ci to zrobią od razu. Ale jak by co podnośnik będę miał ;)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Heheh ryzykowna sprawa z wymianą łożyska w kole na spocie :D

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie wpadacie dzis? 

Dawid jakby co lewarek mam. co do wymiany lozyska to np u mnie z przodu bez mlota i bez diaksa to nie robota bo tak sie zapieklo;) 

Opublikowano

Plan jest taki, że zamierzam być :)

Opublikowano

super :)

Opublikowano

Dzięki Panowie:) No  ryzykowna  ale nie  da się już z  tym  jeździć i mało tego muszę jechać do Radomia dzisiaj:/ Mam  nadzieję że ogarnę jeszczę jakiegoś mechanika w mojej okolicy ale póki co slabo a nie dojadę na tym na drugi koniec Wawy:/ 

Opublikowano

Żeby nie było że laweta będzie grana :D

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana:) A tak serio to zobaczymy jeszcze:)

Opublikowano

Cześć,

zmieniając na chwilę temat, ma może ktoś uszkodzone trzecie światło stop do a4 b6 avant?

:)

Opublikowano

Jednak sytuacja się rozwiązała bo koło nawet nie chce ruszyć;/ Niestety będę musiał to ogarnąć inaczej bo nie dojadę na spota:/ Mam nadzieję że chociaż czop da się jeszcze uratować:). Dzięki Pany za chęć pomocy:) 

Opublikowano
  • Autor
Heheh ryzykowna sprawa z wymianą łożyska w kole na spocie [emoji3]

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka




Nie takie tematy się na spotach rezało :naughty:

Panowie wpadacie dzis? 
 


Ja odpadam, alergia mnie ro***bała na łopaty.

Jednak sytuacja się rozwiązała bo koło nawet nie chce ruszyć;/ Niestety będę musiał to ogarnąć inaczej bo nie dojadę na spota:/ Mam nadzieję że chociaż czop da się jeszcze uratować:). Dzięki Pany za chęć pomocy:) 


Nie zazdroszczę :kwasny:
Powodzenia.

Wysłane z mojego XT1562

Opublikowano

Ja pomimo tego,że świeżak i żółtodziób będę na pewno :-)

Opublikowano

No właśnie kiedyś się rezalo dlatego myślałem że wspólnymi jakoś pójdzie:) 

Powodzenia to ja Tobie z alergią życzę:)

Opublikowano

kurcze mocna ta alergia jak az tak Cie rozwalilo;/ zdrowia zycze. Adrian Kadziela mial dzis wpasc;P 

 

Dawit jak cos potrzeba to dzwon:) we 2 zawsze lepiej;)

Opublikowano
7 godzin temu, Karolwnik napisał:

Panowie wpadacie dzis? 

 

Obecny :)

Opublikowano

Juz? Ja jeszcze w domu a chcialem ladnie fure umyc zeby lypy nie bylo :)

Opublikowano
Dnia 14.03.2017 o 10:46, Kosmita napisał:

zamówię chyba od Ciebie taki zestawik. Powiedz tylko czy robisz ręczniki dwukolorowe (z jednej strony jeden kolor z drugiej inny - żeby łatwo pamiętać, na której stornie siadać)?

Paweł ręczniki są tylko w jednych kolorach.

Jak coś to pisz na PW podam Ci tel to się dogadamy jakbyś chciał coś robić. Ja sobie będę robił na Zlot do Bukowiny cały zestaw do "sauny" :good:

 

kolory.jpg

Opublikowano

Hejka. Czy jutro wpadacie na spot? Jeszcze nie byłem na spocie ale tym razem chciałem dotrzeć bo mam kilka pytań do właścicieli 1.8t BFB? 

Opublikowano

Może wpadnę pochwalić się hamownikami :D

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja chyba odpadam. Chociaż na 100% jeszcze nie wiem. Będę na pewno w następny i opowiem jak było na BT :) 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.