Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki za ostateczne potwierdzenie miejsca.

 

Postaram się być.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Drodzy Klubowicze i Klubowiczki również,

Może nie zapełniajmy forum tematami niezwiązanymi z przedmiotem forum?

Opublikowano

Są tematy w których można sobie na to pozwolić

Opublikowano
3 godziny temu, Kosmita napisał:

 

A w weekend (sobota od 18:00) Audi Polska ma swój spocik otwierający sezon.

 

W tą sobotę może być mniej wolnego miejsca bo na Narodowym są Targi .. 

Opublikowano
  • Autor
Drodzy Klubowicze i Klubowiczki również,
Może nie zapełniajmy forum tematami niezwiązanymi z przedmiotem forum?


Spoooko, jesteśmy tu żeby się wspierać wzajemnie :wink:


Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
6 godzin temu, MAT1000 napisał:

A co to za Audi Polska ? Jest gdzieś na FB wydarzenie ?
W sobotę mamy spota Audi Spot Wwa od 17:00, więc może się dołączymy :)

Zle spojrzałem. Chodzi o Audi Klub Warszawa od 18. 

Opublikowano

Dzięki za cenne informacje i Towarzystwo.

Wnętrze czerwonej B8ki w avancie, mnie wprost rozwaliło, u mnie niestety czarne siedzenia i boczki źle by wyglądały z brązową deską...

Do następnego!!!

Opublikowano

Witam :) z tego co widzę na Facebooku jest wydarzenie: " Rozpoczęcie sezonu Audi Klub Warszawa " które odbywa się jutro tj. 18.05.2017. od 18 pod Stadionem Narodowym.

Wybiera się ktoś? :) Pogoda dopisuje :guma:

Opublikowano

Adaś na pewno. Ja nie wiem czy się wyrobię.

Opublikowano

Ja 99,9 % będę  :)

Opublikowano

Niestety w najbliższą niedzielę mam komunię pary bratanków 370 km od Wawy,  więc we czwartek wiecorem wsiadam w "białą strzałę" i wyruszam, więc mnie nie będzie, czego żałuję mając na uwadze wczorajsze sympatyczne Towarzystwo.

Opublikowano
  • Autor

Jak ten Plac? Było miejsce? 

Wrzućcie jakieś foty na [email protected] 

 

Lokalizacji najbliższego spota nie zmieniam. Jak się pogoda utrzyma, to widzimy się na pod Nocnikiem :wink: 

Opublikowano

Nie wiem czy ktoś robił foty. Ja tylko RS5, która podjechała porobiłem ale za słabe na przesłanie. Parę aut było. Miejsce też było. Dobra miejscówa.

Opublikowano

Zrobiłem kilka, ale też słabo wyszło, posiedzę nad nimi może coś wyjdzie. 

Opublikowano

pany a jak dziś?

coś ten teges, rozpalamy pod stadionem?

Opublikowano

W którym dokładniej miejscu się spotykacie? Na błoniach stadionu to wiem. Na przeciwko PKP Stadion czy bliżej samego stadionu?

Opublikowano

zależy jak bardzo waćpanom kurz przeszkadza :wink:

Opublikowano

Ja mam propozycję, tak jak to robią handlarze na giełdzie w Słomczynie, chodzić dookoła auta ze szmatką i jak się zakurzy, zetrzeć ten kurz i tak w kółko ;)

Opublikowano
51 minut temu, Rafa(ł) napisał:

W którym dokładniej miejscu się spotykacie? Na błoniach stadionu to wiem. Na przeciwko PKP Stadion czy bliżej samego stadionu?

Na płytach, standardowe miejsce wszystkich spotów, od strony ul.Targowej.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.