Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siedzimy z Karolem we furach bo pada...poczekamg zobaczymy a jak by co to arkadia 

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
1 minutę temu, PIXI napisał:

Siedzimy z Karolem we furach bo pada...poczekamg zobaczymy a jak by co to arkadia 

Dawajcie do Arkadii bo wszyscy tam jada.

Opublikowano

Ok, szlug i jazda do arkadii .:decayed:

Opublikowano

@Kamyk jedziesz?

Opublikowano

truskawki i prosecco - sorry :)

Opublikowano

Dawaj z tego zadoopia byś się ruszył ;)

Opublikowano
1 minutę temu, Kosmita napisał:

Dawaj z tego zadoopia byś się ruszył ;)

dobra uwaga ......

Opublikowano

dzięki za spota. Fajna frekwencja była.

 

Kto ma chęć się wybrać na grilla w niedziele do Łodzi? Ja, @black4, @PIXI, Adaś, Karol zapewne jedziemy. Poniżej szczegóły. Dawajcie znać kto by się jeszcze chciał wybrać to zgłoszę. Grill i piknik Audi - to tak dla tych co nie mają FB. Fajna inicjatywa..

https://www.facebook.com/events/1596013397106838/?acontext={"action_history"%3A"[{\"surface\"%3A\"page\"%2C\"mechanism\"%3A\"page_upcoming_events_card\"%2C\"extra_data\"%3A[]}]"%2C"has_source"%3Atrue}

Edytowane przez Kosmita

Opublikowano

Witajcie!

Dzięki za wczoraj, fajnie było (zwłaszcza z niespodzianką Łukasza) ;D

Zgłaszajcie się na evencik w łodzi, fajnie będzie większą reprezentacją podlecieć ;D

PS. Kosmita coś link imprezy na FB jest nieaktywny...

Pozdrawiam

Opublikowano

Panowie, czy ktoś posiada komplet plastików pod maską w b7 i pokazałby to w przyszły wtorek?

Opublikowano
Panowie, czy ktoś posiada komplet plastików pod maską w b7 i pokazałby to w przyszły wtorek?

Ja nam na sprzedaz oslony na plyny i ta po prawo:)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
1 godzinę temu, black4 napisał:

PS. Kosmita coś link imprezy na FB jest nieaktywny...

Pozdrawiam

U mnie działa. Może musisz się zalogować na fb..?

Opublikowano

U mnie też siedzą wszystkie oslony, więc będzie u kogo oglądać :)

Opublikowano
U mnie też siedzą wszystkie oslony, więc będzie u kogo oglądać [emoji4]

To podjade we wtorek :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Słuchajcie, podbijam kwestie grilla w Łodzi. Dziś zamykana jest lista. 

Ja i @black4 jedziemy na 100%. Na miejscu ma być @Hugo i @Magdalenah. Może ktoś jeszcze, więc będzie pare osób od nas. Polecam!

Opublikowano

Siemanko, 

Jak pogoda dopisze a wstępnie wygląda, że dopisze, to jutro organizujemy grubego grilla pod Stadionem Narodowym. Spotykamy się jak zawsze na przeciwko wejścia do stacji STADION. 

Zachęcam wszystkich aby przyjechać w ten wtorek, ponieważ jak wszystko pójdzie dobrze to będziemy mieć zacnych gości fajnymi samochodami (dwa najnowsze A5, jedna RS5 oraz moja B9 ;)))) ) oraz odwiedzi nas sam Prezes @Hugo. Także będzie się działo. Pokażmy, że Warszawa też ma duże spoty i mamy fajną atmosferę. 

Każdy niech sam wyposaży się w jednorazowe grille i jakieś mięsko dla siebie napoje itd. Ja talerzyki, sztućce i kubeczki przywiozę bo zostały z poprzednich grilli ale jak ktoś weźmie też, to nic się nie stanie :) 
 

Jeszcze raz serdecznie zachęcam i fajnie jak poniżej pojawią się potwierdzenia obecności :) 

Wtorek godzina 19:00, miejsce - Stadion Narodowy.

1. Kosmita
2. Hugo + Olek
3. sowiq
4. AdamRysiek
5. mariusz-jagi
6. Robero321

7. Mravel

8. Olszak86

Edytowane przez Kosmita

Opublikowano

Meldujemy się z Olkiem :decayed:

Opublikowano

Wtorek godzina 19:00, miejsce - Stadion Narodowy.

1. Kosmita
2. Hugo + Olek
3. sowiq

Opublikowano

No i super. Wpisujcie się dalej. Hugo weźmiecie jakiś aparacik? Może wyjdzie fajna fotka..

Opublikowano

Wezmę. Fajną fotę to z drona strzelimy :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.