Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pisałem, że grille będą. Kupować jednorazówki i mięska, napoje i piwka. Koledzy z A5-kami potwierdzili obecność. 

Hugo to QE było trochę jeszcze w innym miejscu. Ale zadzwoń to Cię podprowadzę

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
22 godziny temu, Kosmita napisał:

Siemanko, 

Jak pogoda dopisze a wstępnie wygląda, że dopisze, to jutro organizujemy grubego grilla pod Stadionem Narodowym. Spotykamy się jak zawsze na przeciwko wejścia do stacji STADION. 

Zachęcam wszystkich aby przyjechać w ten wtorek, ponieważ jak wszystko pójdzie dobrze to będziemy mieć zacnych gości fajnymi samochodami (dwa najnowsze A5, jedna RS5 oraz moja B9 ;)))) ) oraz odwiedzi nas sam Prezes @Hugo. Także będzie się działo. Pokażmy, że Warszawa też ma duże spoty i mamy fajną atmosferę. 

Każdy niech sam wyposaży się w jednorazowe grille i jakieś mięsko dla siebie napoje itd. Ja talerzyki, sztućce i kubeczki przywiozę bo zostały z poprzednich grilli ale jak ktoś weźmie też, to nic się nie stanie :) 
 

Jeszcze raz serdecznie zachęcam i fajnie jak poniżej pojawią się potwierdzenia obecności :) 

Wtorek godzina 19:00, miejsce - Stadion Narodowy.

1. Kosmita
2. Hugo + Olek
3. sowiq
4. AdamRysiek
5. mariusz-jagi
6. Robero321
7. Mravel
8. Olszak86
9. Kolkov
10. Kamyk

Wklejam aktualną listę z postem żeby Ci leniwi co strony w tył nie chcą przerzucić widzieli :)

Opublikowano
  • Autor
16 minut temu, Hugo napisał:

Ja Ci qwa dam przybysza spod Terespola :grin:

Masz bana na spoty do końca wakacji :decayed:

:dziura:

Opublikowano

Witajcie,

Potwierdzam dzisiejszą obecność,

jeszcze gościa przywiozę ;D

Pozdrawiam

Opublikowano

Wtorek godzina 19:00, miejsce - Stadion Narodowy.

1. Kosmita
2. Hugo + Olek
3. sowiq
4. AdamRysiek
5. mariusz-jagi
6. Robero321
7. Mravel
8. Olszak86
9. Kolkov
10. Kamyk
11. black4

Opublikowano

Będzie jeszcze kilka osób rozesłałem smsy 

Opublikowano
3 godziny temu, Kosmita napisał:

Na przeciwko stacji Stadion.  Musisz wjechać na tyły stadionu patrząc od Wału, a jak tam będziesz to zadzwoń to Cię pokieruję.

Czyli standardowo na płytach ? Czy jednak tam dalej na kamykach pod latarniami ?
Wrzucę info na FB, może ktoś się jeszcze pojawi.

Wtorek godzina 19:00, miejsce - Stadion Narodowy.

1. Kosmita
2. Hugo + Olek
3. sowiq
4. AdamRysiek
5. mariusz-jagi
6. Robero321
7. Mravel
8. Olszak86
9. Kolkov
10. Kamyk
11. black4
12. MAT1000
13. Kamil

 

Edytowane przez MAT1000

Opublikowano

Witajcie,

Zostańmy lepiej na płytach.

Na kamieniach okoliczna młodzież dostaje głupawki ;D

Pozdrawiam

Opublikowano

Będzie ktoś kto ma b8 na felgach 18 lub 19 bo chciałem zobaczyć jak to się prezentuje

Opublikowano
1 godzinę temu, black4 napisał:

jeszcze gościa przywiozę ;D

cycky ma fajne ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor
21 minut temu, Kamyk napisał:

cycky ma fajne ? :decayed:

a Twoje Ci się już znudziły? 

:lol1:

Opublikowano

yebany ...... :grin:

Opublikowano

Ja niestety będę w drodze powrotnej do Wawy z 20lecia matury w Krośnie...

Opublikowano
2 minuty temu, Krz.1 napisał:

Ja niestety będę w drodze powrotnej do Wawy z 20lecia matury w Krośnie...

ale zdałeś w końcu ?

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nie odpisuje, to chyba wrzesień :pilot:

Opublikowano
10 minut temu, Kamyk napisał:

ale zdałeś w końcu ?

:decayed:

Tak 20 lat temu.

Opublikowano
5 minut temu, Kolkov napisał:

Nie odpisuje, to chyba wrzesień :pilot:

:grin:

Opublikowano
  • Autor
14 minut temu, Krz.1 napisał:

Tak 20 lat temu.

Zuch :friends:

Opublikowano
12 minut temu, Kolkov napisał:

Zuch :friends:

Baaa...

Łatwo nie było, ale się udało...:banan:

Opublikowano
Godzinę temu, karolm1988 napisał:

Będzie ktoś kto ma b8 na felgach 18 lub 19 bo chciałem zobaczyć jak to się prezentuje

Może być B9 na 18? ;) Z tym, że Allroad, to trochę wyżej.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.