Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Również chciałem podziękować za towarzystwo, a szczególne podziękowania przesyłam:

Mojemu Imiennikowi Sowiq'owi za naukę obsługi automatycznie opuszczającego się lusterka przy cofaniu i chęci w skasowaniu błędu;

Black'owi za montaż LED'ów oraz ramki pod tylną rejestrację.

 

Ktoś z obecnych wspominał, że ma wolną ramkę klubową pod rejestrację, czy mógłbym prosić o kontakt na priva e strony tej osoby?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Musze poszukać bo wydaje mi się że powinienem jeszcze mieć

Opublikowano

Część warszawskich klubowiczów już mnie zna, więc zdradźcie tajemną wiedzę. Komu i ile trzeba dać w łapę, żeby uzyskać różową odznakę klubowicza? :)

Opublikowano
41 minut temu, sowiq napisał:

Część warszawskich klubowiczów już mnie zna, więc zdradźcie tajemną wiedzę. Komu i ile trzeba dać w łapę, żeby uzyskać różową odznakę klubowicza? :)

Ja bym Twoje pytanie uzupełnił jeszcze o "... i dlaczego tak drogo...?".

A tak poważnie to przyłączam się do powyższego pytania

Opublikowano

Cześć Pany :hi:

Słuchajcie jest sprawa.

Kumpel z forum się chajta a ja świadkuję. Bardzo miło byłoby mi gdyby znalazło się chociaż kilka osób chętnych do obstawy wesela marką Audi :) .

Ślub jest 22.07 o 16:30 w Sobikowie pomiędzy Piasecznem a Górą Kalwarią. Młody mieszka w Baniosze i stąd wyruszamy po Pannę Młodą do miejscowości Krzaki Czaplinkowskie potem przyjęcie w Sali Weselnej "Pod lasem w Górze Kalwiarii.

W razie jakichkolwiek pytań piszcie , ale nie tu tylko to mnie na PW.

WIELKIE DZIĘKI dla tych co wyrażą swoje chęci przybycia !!! :kox:

 

Opublikowano

Witajcie,

Sowiq i Krz1. dzięki za podniesienie tematu !

Przyłączam się do zapytania jako Pasjonat od dłuższego czasu aktywny na forum.

Prośba do Prezesa o jasne wyklarowanie awansu na Klubowicza.

Najwyższy czas przejść z Padawana na level Jedi ;D

Pozdrawiam

Opublikowano
2 godziny temu, Krz.1 napisał:

Ja bym Twoje pytanie uzupełnił jeszcze o "... i dlaczego tak drogo...?".

A tak poważnie to przyłączam się do powyższego pytania

Trzeba było przyjechać pod narodowy w zeszłym tygodniu to byście osobiście to załatwili  :P

Chociaż co po niektórzy to chyba byli tym bardziej gapowe powinni zapłacić 

Edytowane przez Robero321

Opublikowano

Robero321 było tyle tematów poruszane, że ten akurat umknął ;D

Będziemy męczyć Prezesa do skutku ;D

Pozdrawiam

Opublikowano
15 godzin temu, Robero321 napisał:

Trzeba było przyjechać pod narodowy w zeszłym tygodniu to byście osobiście to załatwili  :P

Chociaż co po niektórzy to chyba byli tym bardziej gapowe powinni zapłacić 

Ja byłem, ale byłem tak zajęty jedzeniem kiełbasy, że nie pomyślałem :decayed:

Opublikowano

Do różu jest długa droga.
Minimum jedna porządna koszula i polo w tym kolorze w szafie muszą być.
Zdjęcia w kolorze ocenia i kandydatów zatwierdza wąskie grono osób określanych jako pretorianie
Takie ucho prezesa ino że bez YT
I jak, podnosicie rękawicę ?

Opublikowano

Na mnie, jak, nie przymierzając, na Zawiszy (w końcu takież nazwisko noszę...)

Różowe koszule w szafie mam 3 (dwie z długim i jedną z krótkim rękawem), a w różowe polo odzieję się w najbliższy wtorek na spot, więc oczekuję na szybki awans...

Opublikowano

Tomek dobrze że nie pojechałeś po bandzie :grin:

Opublikowano
50 minut temu, Robero321 napisał:

Tomek dobrze że nie pojechałeś po bandzie :grin:

nie śmiałbym :D

Opublikowano
  • Autor

:grin:


Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Dnia 5.07.2017 o 17:32, musti napisał:

Cześć Pany :hi:

Słuchajcie jest sprawa.

Kumpel z forum się chajta a ja świadkuję. Bardzo miło byłoby mi gdyby znalazło się chociaż kilka osób chętnych do obstawy wesela marką Audi :) .

Ślub jest 22.07 o 16:30 w Sobikowie pomiędzy Piasecznem a Górą Kalwarią. Młody mieszka w Baniosze i stąd wyruszamy po Pannę Młodą do miejscowości Krzaki Czaplinkowskie potem przyjęcie w Sali Weselnej "Pod lasem w Górze Kalwiarii.

W razie jakichkolwiek pytań piszcie , ale nie tu tylko to mnie na PW.

WIELKIE DZIĘKI dla tych co wyrażą swoje chęci przybycia !!! :kox:

 

Podbije posta i przy okazji zapytam się czy już masz chętnych. 

Na motocyklowe obstawy jeździłem i było zadymione ;) Na jedno samochodowe też się mogę przejechać :)

Opublikowano
13 godzin temu, Krz.1 napisał:

Różowe koszule w szafie mam 3 (dwie z długim i jedną z krótkim rękawem), a w różowe polo odzieję się w najbliższy wtorek na spot, więc oczekuję na szybki awans...

pomyślimy, pomyślimy .....

Opublikowano
16 godzin temu, Kamyk napisał:

Do różu jest długa droga.
Minimum jedna porządna koszula i polo w tym kolorze w szafie muszą być.

I jak, podnosicie rękawicę ?

Jeśli nie trzeba fury przemalować na różowo, to oczywiście, że podnoszę :D

Opublikowano
35 minut temu, sowiq napisał:

Jeśli nie trzeba fury przemalować na różowo, to oczywiście, że podnoszę :D

futy to nie, ale pamiętam latem chyba 2008 ktoś pomalował felgi

prezes dał zgodę od razu :thumbup1:

Opublikowano

Mam rozowa firmowke polo wiec jak bede mial juz auto na wtorek to przyjade[emoji3]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
Godzinę temu, d4ri0 napisał:

Mam rozowa firmowke polo wiec jak bede mial juz auto na wtorek to przyjadeemoji3.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

no proszę - i można? można !!! :thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.