Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
no proszę - i można? można !!! :thumbup1:

Ale koszulke polo nie vw polo[emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
5 minut temu, d4ri0 napisał:

Ale koszulke polo nie vw poloemoji12.png

jakby co, to kandydatów jest sporo, a miejsc określony limit .... :whistling:

Opublikowano
30 minut temu, d4ri0 napisał:


Ale koszulke polo nie vw poloemoji12.png
 

Przybądź we wtorek to organoleptycznie stwierdzisz.

 

Opublikowano
24 minuty temu, Kamyk napisał:

jakby co, to kandydatów jest sporo, a miejsc określony limit .... :whistling:

To powinna decydować kolejność podniesienia rękawicy, więc nie przyjmuję odmowy!!!!!!!

Opublikowano

Jaka kolejność Tomek pojedzie po bandzie aż wytrzeszcz zagości na twarzach i będzie zabawa :grin:

Opublikowano
11 godzin temu, Robero321 napisał:

Jaka kolejność Tomek pojedzie po bandzie aż wytrzeszcz zagości na twarzach i będzie zabawa :grin:

rozważam taką możliwość .....

 

Opublikowano

Wszystko macie opisane w odpowiednim dziale, wystarczy poszukać..

Musicie być aktywni na forum, aktywni w realnym życiu forum (spoty itp), min. 100 postów w technicznym i przynajmniej 1 ogólnopolski zlot zaliczony (bukowina) gdzie aktywnie i osobiście poznacie zarząd klubu, vipów i innyh klubowiczy. Muszą wiedzieć kim jesteście.

Potem już z górki: Wasze zgłoszenie do Huga, głosowanie, werdykt i niespodzianki :)

więc szykujcie się na wyjazd w marcu na bt, żeby Warszawa w więcej aut się zjawiła. Od tego trzeba zacząć. Pzdr

Edytowane przez Kosmita

Opublikowano

Ja chyba po kilku latach znów się do bt wybiorę :D

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
11 godzin temu, Kosmita napisał:

na wyjazd w marcu na bt, żeby Warszawa w więcej aut się zjawiła.

Jak by chciała przyjechać całość osób która przewinęła  się przez spoty w  wawie to by zajęła połowowe albo i więcej miejsc w BK

Opublikowano
Wszystko macie opisane w odpowiednim dziale, wystarczy poszukać..
Musicie być aktywni na forum, aktywni w realnym życiu forum (spoty itp), min. 100 postów w technicznym i przynajmniej 1 ogólnopolski zlot zaliczony (bukowina) gdzie aktywnie i osobiście poznacie zarząd klubu, vipów i innyh klubowiczy. Muszą wiedzieć kim jesteście.
Potem już z górki: Wasze zgłoszenie do Huga, głosowanie, werdykt i niespodzianki [emoji4]
więc szykujcie się na wyjazd w marcu na bt, żeby Warszawa w więcej aut się zjawiła. Od tego trzeba zacząć. Pzdr

I wszystko zyebał :decayed:
Opublikowano

Widać nie zajarzył 

Opublikowano

"Starzy" Klubowicze budują aurę tajemniczości a tu cały misterny plan w p...... ;D

Opublikowano
  • Autor

a już zaczynało się robić ciekawie :lol1: 

Opublikowano
Godzinę temu, Robero321 napisał:

Widać nie zajarzył 

co było lepsze, koszule czy felgi ? :grin:

Opublikowano
28 minut temu, Kamyk napisał:

co było lepsze, koszule czy felgi ? :grin:

Koszule.......  Piszczac o bandzie myślałem że pojedziesz też po różowej bieliźnie :D

Opublikowano
2 minuty temu, Robero321 napisał:

myślałem że pojedziesz też po różowej bieliźnie :D

qtfa no na to bym nie wpadł :):):)

Opublikowano

Trzeba mieć wyobraźnie Panie jak by co poniektórzy powiedzieli wyobraźnie i pieniążki ;)

 

Opublikowano

wyobraźnię albo ..... ;)

 

Opublikowano
Godzinę temu, Robero321 napisał:

Koszule.......  Piszczac o bandzie myślałem że pojedziesz też po różowej bieliźnie :D

To może i dobrze, że nie. Takiej akurat nie mam... :wink:

Opublikowano
Dnia 7.07.2017 o 04:25, MAT1000 napisał:

Podbije posta i przy okazji zapytam się czy już masz chętnych. 

Na motocyklowe obstawy jeździłem i było zadymione ;) Na jedno samochodowe też się mogę przejechać :)

Jest kilka osób chętnych . Fajnie gdyby nawet były 4 auta :) Kto może to zapraszam.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.