Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
35 minut temu, Kolkov napisał:

Myślę, że w sobotę jest tu 5x więcej ludzi

W ciepłe weekendy tam jest masa ludzi. By zaklepać sobie miejsce, trzeba być już chyba o 7.00, im później tym co raz więcej ludzi. Byłem nie raz i objeżdżałem zalew w poszukiwaniu spokojnego miejsca. Tamtejsze plaże są pełne w takie weekendy jak dziś.

Ale dobra, tak jak Kosmita napisał, jutro jeszcze obgadamy temat :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witajcie,

Pomysł z Zegrzem b. fajny.

Trzeba korzystać bo nie wiadomo ile jeszcze pogodnych dni będzie.

Tak jak kolega Rafał pisze, trzeba by wcześnie ruszyć bo tam z reguły jest meksyk...

Pozdrawiam

Opublikowano

Ja dzisiaj tam przejeżdżałem, ok godziny 15:30 było w cholerę ludzi, więc w sobotę jest pewnie duuuzo więcej. 

Opublikowano

A jutro grill??

Opublikowano
5 godzin temu, black4 napisał:

Pomysł z Zegrzem b. fajny.

Tu to trafiliście z Zegrza to i po pijaku na czworakach do domu mógł bym wracać :D

Opublikowano

Jutro grill. A z zegrzem jutro coś ogarniemy.

Opublikowano

Myślę,że nad Zegrzem nikt nie będzie pił napojów z % chyba,że osoby towarzyszące. albo chyba,ze że osoba towarzysząca będzie umiała jeździć to w tedy...  Chyba,że ktoś z nas wszystkich ma autopilota, który sam doprowadzi auto do domu :)

Opublikowano

nad zegrze chetnie sie przejade. ustaliliscie jakis termin? ;) w sobote to trzeba jechac juz kolo 8-9 zeby samochod gdzies blisko zostawic.

Opublikowano
1 godzinę temu, Karolwnik napisał:

w sobote to trzeba jechac juz kolo 8-9 zeby samochod gdzies blisko zostawic.

Ok.8.00 trzeba być już na miejscu by nie tylko było blisko do auta ale i większe miejsce na plaży.  Najbliższy weekend ma być gorący więc im później tym będą większe tłumy ludzi

Opublikowano

Panowie. Obgadamy dzisiaj na spocie. Spokojnie :) Zobaczymy ilu będzie chętnych. Ale też darujcie bo na 8:00 to nikt nie bedzie chcial tam jechać.. W końcu to sobota.. 

Opublikowano

Pytanie z innej beczki.

Będzie miał może ktoś ze sobą kompa? Padła mi klima (też nie miała kiedy tylko teraz jak są upalne dni) i nie wiem co to czy czujnik ciśnienia klimy czy sprzęgiełko. Jak w ciemno pojadę na serwis klimy to mi mogą kit wcisnąć,że cały kompresor do wymieniany...

Opublikowano

qrfa jak gorąco ....... :heat:

Opublikowano
Teraz, Kamyk napisał:

qrfa jak gorąco ....... :heat:

Serio? A ja myślałem,że mamy zimę :decayed:

Opublikowano
3 minuty temu, Kamyk napisał:

qrfa jak gorąco ....... :heat:

Tomeczku, rozumiem, że na tę cześć wpadasz dzisiaj na spocisza?

Opublikowano

Paweł specjalnie dla Ciebie to zrobię !

Opublikowano
14 minut temu, Rafa(ł) napisał:

Serio? A ja myślałem,że mamy zimę :decayed:

zmien dilera

Opublikowano
47 minut temu, Kamyk napisał:

Paweł specjalnie dla Ciebie to zrobię !

jeju.. jestem taki podekscytowany :))))

Edytowane przez Kosmita

Opublikowano

Słuchajcie, wezmę grilla, kupię kiełby, telerzyki, kubeczki, sztućce. Ogarnijcie jakieś ketchupy, napoje i więcej mięsa może innego niż kiełbka. pzdr.

Opublikowano

19 dziś na kamulcach?

Opublikowano

Tam gdzie zawsze czyli na przeciwko wejścia do stacji Stadion. Na płytach obok kamulców.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.