Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po wymianie zdań na PW jestem przekonany, że kolega A3 już nic na forum nie napisze i trzeciej szansy już nie dostanie. Co z kolei jest dowodem na to, że pierwsze jego uciszenie było właściwym posunięciem.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A3

kurfa... jak nie Twoje felgi. Dziwnym trafiem sprzedales niedawno auto, dziwny trafem miales takie same felgi i takie same opony(Toyo R1 - chwaliles je na forum), co wiecej... dziwnym trafem odbior jest w Warszawie/Ursus, gdzie mieszkasz... :polew:

Nie traktuj ludzi jak idiotow, bo oni Ciebie tez tak beda traktowac.

Myślę, że możemy już odetchnąć od kolegi A3.

I po co sie tyle naprodukowalem? :polew:

OOOO f*ck :wallbash:,mysle ze to jeszcze nie swiadczy o tym ze to jego fele,nawet jak je kupisz i odbierzesz od niego to Ci powie ze to nie on :polew:

Opublikowano

A3

kurfa... jak nie Twoje felgi. Dziwnym trafiem sprzedales niedawno auto, dziwny trafem miales takie same felgi i takie same opony(Toyo R1 - chwaliles je na forum), co wiecej... dziwnym trafem odbior jest w Warszawie/Ursus, gdzie mieszkasz... :polew:

Nie traktuj ludzi jak idiotow, bo oni Ciebie tez tak beda traktowac.

Myślę, że możemy już odetchnąć od kolegi A3.

I po co sie tyle naprodukowalem? :polew:

juz za późno Michał :)

jak to powiedziec popłakałem sie :):polew:

Poźiek ?? ty musisz teraz uważać :) bo on do Ciebie przyjedzie zeby z Toba pogadać ;)

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

To mi przypomina ten spam na gg.

"Czesc tu Jolka. Pamietasz te strone o ktorej Ci mowilam jak pakowales mnie w nestle? xyzkm.tinyurl.com" :polew:

Opublikowano

no nie to juz szczyt debilizmu normalnie :P

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A3 ja to ci powiem wprost. Ty jesteś zjebany

O kurfa ... :polew: :polew: Spuścić Was z oczu na godzine i juz odpierlacie :D

Myślę, że możemy już odetchnąć od kolegi A3.

6 weidera to 45 dni :kox::decayed:

:polew:

Piałem jak młody bażant :D:kox:[br]Dopisany: Styczeń 19, 2009, 06:47:05 _________________________________________________Kurde ... to juz nie sympatycznie jak ktoś w chja wali , aż w oczy szczypie :evil:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

Raggus skończ bo ja ze śmiechu nie moge wyrobić ;):polew: :polew: :polew:

co za typ :)

Poziek

"jak masz duże jaja to nie potrzebna ci stiaja"

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Teee... Chopy, a za co tak dokładnie konkretnie wyleciał A3 :mysli:

Poza całokształtem oczywiście, bo mu się należało :naughty:

No bo nie wiem :embarrassed: czy jak ja nazwę Pozia bananikiem :banan1: to mnie to samo nie spotka :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

kurfa, ale jaja.. jak te z estiaja :polew: A3 MISZCZU!!!!

Opublikowano

A tak fajnie się czytało. Czemu od razu został uciszony :gwizdanie:

To chyba przez to:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Blue_Monday

Poziek :nabijasie::banan2: Bananik, fajna ksywa :nabijasie:

Opublikowano

no tak, ale jak wytlumaczysz fakt, ze na aukcji od tych nieznznych ci felg jest twoj nr telefonu :shocked:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2009, 20:18_________________________________________________O post A3 magycznie zniknął :)

Opublikowano

a bylo tak fajnie ... :naughty:

Opublikowano

czy muli wam forum?

Opublikowano

Olśnicie mnie chłopy co A3 nawywijał, że taki polew macie?

I mam prośbe o doradzenia w sprawie zakupu lapka tak do 3500zł. Nie śledze tego rynku i zieloniutki jestem na maxa. Na tego zwróciłem uwagę http://manager.money.pl/hitech/notebooki/hp;pavilion;dv5-1199ew;ft152ea,notebook,3754.html Interesuje mnie jak najmniejszy rozmiar ekranu, tak w granicach 15"[br]Dopisany: 19 Styczeń 2009, 20:59_________________________________________________No muli jak cholera.

Opublikowano

No jak chcesz maly to ja bym ci proponowal 13". Sam mam i sobie chwale, ale tutaj duzo mniejsze pole do popisu :/

Opublikowano

No jak chcesz maly to ja bym ci proponowal 13". Sam mam i sobie chwale, ale tutaj duzo mniejsze pole do popisu :/

13-tka wchodzi w gre oczywiście.
Opublikowano

Teraz fajna toshiba za 2700 jest, jak znajdę linka to napisze.

Opublikowano

norbiak poczytaj od strony 2201 :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.