Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to do zobaczenia, jak zawsze od 20:00 (by zająć jakieś konkretne miejsce)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany! Odwiedzę wasz spot w przyszłym tyg (jak mnie wpuścicie :D) 

 

Pytanie, potrzebny lakiernik z piecem który pomaluje mi końcówki wydechu piecowo w czarny połysk. Przywiozę zdjęte więc demontażem się nie musi przejmować. Znacie kogoś?

W piątek w nocy powinienem być w Wawie, w sobotę rano mogę przywieźć już zdjęte, do wtorku/środy chciałbym je mieć z powrotem. Proszę popytać jak macie kogoś, lub ew. dać namiary to sam zadzwonię!

Opublikowano

Każdy jest mile chętny . Też postaram się zawitać. Dawno mnie nie było :/

Opublikowano

:hi:

 

Godzinę temu, Młody_drog napisał:

Znacie kogoś?

 

Ktoś by się znalazł

 

Opublikowano
9 godzin temu, Młody_drog napisał:

Pany! Odwiedzę wasz spot w przyszłym tyg (jak mnie wpuścicie :D) 

 

Pytanie, potrzebny lakiernik z piecem który pomaluje mi końcówki wydechu piecowo w czarny połysk. Przywiozę zdjęte więc demontażem się nie musi przejmować. Znacie kogoś?

W piątek w nocy powinienem być w Wawie, w sobotę rano mogę przywieźć już zdjęte, do wtorku/środy chciałbym je mieć z powrotem. Proszę popytać jak macie kogoś, lub ew. dać namiary to sam zadzwonię!

Siemaneczko. Wpadaj koniecznie. Po spocie skoczymy coś wspólnie zjeść razem ze spotową ekipą więc zarezerwuj sobie więcej czasu ;)

Ja polecam dobrego lakiernika ale musisz dopytać czy zrobi to co chcesz (ja u nich likwidowałem szkodę i znają się na rzeczy). Auto Schubert na Wałuszewskiej. 

Edytowane przez Kosmita

Opublikowano

Jak na bt ruszasz z Warszawy może polecisz z nami w czwartek do Chochołowa do term, mała integracja, a w piątek przeskoczymy do Stasindy..?

Opublikowano

Chodzi nie tyle o lakiernika a o piec, musi byc lakier odporny na temperatury.

 

Co do wyjazdu w czwartek, nie wiem. Planowałem polecieć w środę i może z 2 dni pojeździć na desce. Zależne od warunków oczywiście

Opublikowano
Teraz, Młody_drog napisał:

Chodzi nie tyle o lakiernika a o piec, musi byc lakier odporny na temperatury.

 

Co do wyjazdu w czwartek, nie wiem. Planowałem polecieć w środę i może z 2 dni pojeździć na desce. Zależne od warunków oczywiście

No to zastanów się jeszcze. My mamy zarezerwowany pensjonacik obok term. Wyruszamy w czwartek rano koło 7. A w piątek po śniadanku lecimy na zlot. Na dwa samochody jesteśmy poki co. Jak coś to dawaj znać. 

 

Zadzwoń tam, to duży zakład może mają coś takiego.

Opublikowano

Dzięki za wczorajszego spota 1f609.png Frekwencja dopisała. Później sporawą grupą pojechaliśmy coś zjeść i pogadać. 
Mieliśmy też na spocie cały przekrój generacji A4: od b5 do b9, co się rzadko zdarza. Foty w linku poniżej (na samym dole, ostatni post). Do następnego! Pzdr

 

Edytowane przez Kosmita

Opublikowano
  • Autor

Spot :kox:




Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Czy ktoś się wybiera w piątek z Wawy i okolic na zlot w bukowinie? Chciałbym się dołączyć.

Opublikowano

W nocy ruszam w 3 osoby pociagiem możesz się zabrać :)

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, Kodzak33 napisał:

Czy ktoś się wybiera w piątek z Wawy i okolic na zlot w bukowinie? Chciałbym się dołączyć.

 

Z tego co wiem to @muunv śmiga w piątek :wink:

 

30 minut temu, bongod napisał:

W nocy ruszam w 3 osoby pociagiem możesz się zabrać :)

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 

 

Już się martwię  :kox::kox::kox::kox::kox::kox:

 

 

Opublikowano

8 rano melduj się na dole hahahah :D

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

@Kolkov ja niestety musialem zrezygnowac z Bukowinh w tym roku z przyczyn osobistych.. :(


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Uuuuu, fatalnie :kwasny:

Opublikowano
Uuuuu, fatalnie :kwasny:


Baby.. :/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

;) za spota

Opublikowano
12 godzin temu, Kodzak33 napisał:

Czy ktoś się wybiera w piątek z Wawy i okolic na zlot w bukowinie? Chciałbym się dołączyć.

My lecimy w czwartek koło 7 do Chochołowa do term a stamtad w piatek do stasindy (ok 30km). Jak coś to dawaj z nami, mamy fajny pensjonacik.

A w piątek z tego co wiem to @musti leci..

Opublikowano

Ja z narzeczoną jadę autem więc pociąg odpada, a w czwartek pracujemy i raczej nie damy rady dzięki za propozycję. Napisze do musti

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.