Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No cóż a mnie nie będzie - nie chce Was zarażać - grypa panuje, strzeżcie się... :angry:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i mnie tez nie, mieli mi dzisiaj autko oddac ale sie nie wyrobili w ASO :(

Opublikowano

Wy juz lepiej nie wpadajcie... :polew: lepiej na spokojnie przyjedzcie :decayed:

od Ciebie to dziwnie brzmi :decayed:

:tongue4:

Sławeq [/b] dealer jak dealer ale jaki pośrednik :naughty::kox::decayed:

raczej dwoch :decayed: no dobra 2 w 1 :tongue4:

A Boberek to sie dzis na spota wybiera? bo dla niego tez mam troche towaru :wink4:

Opublikowano

Ja dziś wyjątkowo nie dam rady :tongue4:

Opublikowano

Angel a co Ty masz za podpis :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

Angel a co Ty masz za podpis :shocked: :shocked: :shocked:

ooo przytyło nam sie :)

Opublikowano

Angel a co Ty masz za podpis :shocked: :shocked: :shocked:

Ten co na maxa nie zorientowany :polew:
Opublikowano

Angel a co Ty masz za podpis :shocked: :shocked: :shocked:

Ten co na maxa nie zorientowany :polew:

:polew: :polew: :polew:

Nie no zorientowany to jestem :naughty: , ale sam podpis mnie zdziwił :kox:

Opublikowano

Angel a co Ty masz za podpis :shocked: :shocked: :shocked:

fajny nie :decayed:

stary mi sie juz znudzil.....wiec sprawilam sobie nowy :tongue4:

Opublikowano

Kurde musze sie kiedys w koncu skusic na waszego spota bo jestem ciekaw co sie dzieje itd... jak bym mial skim jechac to bym wpadl bo tak samemu to dziwnie... jedynie to smigam na spoty SR w czwartki moze ktos sie skusi :P?

Opublikowano

Kurde musze sie kiedys w koncu skusic na waszego spota bo jestem ciekaw co sie dzieje itd... jak bym mial skim jechac to bym wpadl bo tak samemu to dziwnie... jedynie to smigam na spoty SR w czwartki moze ktos sie skusi :P?

No musim sie kiedy wybrać na tego spota A4 :decayed:

Opublikowano

Kurde musze sie kiedys w koncu skusic na waszego spota bo jestem ciekaw co sie dzieje itd... jak bym mial skim jechac to bym wpadl bo tak samemu to dziwnie... jedynie to smigam na spoty SR w czwartki moze ktos sie skusi :P?

Kurde musze sie kiedys w koncu skusic na waszego spota bo jestem ciekaw co sie dzieje itd... jak bym mial skim jechac to bym wpadl bo tak samemu to dziwnie... jedynie to smigam na spoty SR w czwartki moze ktos sie skusi :P?

No musim sie kiedy wybrać na tego spota A4 :decayed:

dawajcie Pany na głupa we wtorek.

wysiadacie z auta i juz jestescie swoi

Opublikowano

No nie zapomnijcie oczywiście przysłowiowej krówki na wstęp, i oddanie kluczyków w dobre ręce :gwizdanie:

Ale dzisiaj zajebiosty spocik był :>

Opublikowano

Ale cuś przykrótki.. :gwizdanie:

Opublikowano

cos niesamowitego. brawo trener!

Opublikowano

Poooooolllllsssskaaaa, biaaaaałłłłoooo czerwooooniiii

Ale akcja!!!!

Opublikowano

HEHE, nieźle

Ale se walnąłem avatara :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

HEHE, nieźle

Ale se walnąłem avatara :kox: :kox: :kox:

Ale cos nie bangla.. :no:

Opublikowano

HEHE, nieźle

Ale se walnąłem avatara :kox: :kox: :kox:

trzaski na linii

Opublikowano

Musicie naprawić se monitory, ja tam widzę same dupeczki :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.