Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie dramatyzuj...

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobrze, że są takie ostrzeżenia. Sam ostatnio stworzyłem odrobinkę niebezpieczną sytuację i strasznie się za nią beształem kilkanaście razy... Teraz widzę dodatkowo jakie mogły by być tego skutki przy niefarcie... Jestem pewny, że teraz zdecydowanie rzadziej będę korzystał ze stadka koni które mam pod maską... Oooo zdecydowanie rzadziej.

Opublikowano

jak to kto GIT produkcja

twórcy takich hitów jak "Wściekłe pięści węża" :decayed:

Opublikowano

jak to kto GIT produkcja

twórcy takich hitów jak "Wściekłe pięści węża" :decayed:

albo "Bułgarski pościg" :polew:

Opublikowano

jak to kto GIT produkcja

twórcy takich hitów jak "Wściekłe pięści węża" :decayed:

albo "Bułgarski pościg" :polew:

Jeszcze "Sum tak zwany olimpijczyk"

"Sarnie żniwo" już gorsze.

"Wściekłe pięści weża.." nawet grałem jako statysta :D

Opublikowano

Koledzy wiecie może gdzie w warszawie bądź okolicach można kupić i wstawić szybę tylną:(?? i może orientujecie się ile to złotówek trzeba wydać?? Dziś koło arkadii mi wybili:((

Opublikowano

Koledzy wiecie może gdzie w warszawie bądź okolicach można kupić i wstawić szybę tylną:(?? i może orientujecie się ile to złotówek trzeba wydać?? Dziś koło arkadii mi wybili:((

:szukaj:http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adr_wymiana_przedniej_szyby_w_warszawie-t63175.0.html;new;topicseen#new

Opublikowano

Koledzy wiecie może gdzie w warszawie bądź okolicach można kupić i wstawić szybę tylną:(?? i może orientujecie się ile to złotówek trzeba wydać?? Dziś koło arkadii mi wybili:((

Tel. 505 583 800 lub 664 092 743 - wymieniają pod domem.

Sam wymieniałem przednią w wakacje i wszystko cacy - ceny bardzo przyzwoite.

Opublikowano

dzięki za szybką odpowiedz i sorka, że tu ale zależy mi na czasie :confused4: wychodzi na to że zostaje mi serwis bo inni się cenią więcej niż serwis :wallbash:

Opublikowano

w takim razie ile wymiana w ASO?

Opublikowano

w takim razie ile wymiana w ASO?

w ASO w sumie wyjdzie około 950PLN. A co dzwonie po auto szybach od 1200 w górę albo nie mają;/ heh Warszawa i jej ceny;/

Opublikowano

ukradli cos czy tylko wybili??

Opublikowano

ukradli cos czy tylko wybili??

tylko szyba;/ pewnie alarm ich spłoszył;/

Opublikowano

Koledzy wiecie może gdzie w warszawie bądź okolicach można kupić i wstawić szybę tylną:(?? i może orientujecie się ile to złotówek trzeba wydać?? Dziś koło arkadii mi wybili:((

kup szybe na allegro , a ja ci załatwie wstawienie za 150 pln , jak bedziesz miał szybe to daj mi znać na PW

Opublikowano

Szybe wstawić prosta rzecz ... ja wycinałem swoje w Avancie .. i wklejałem :tongue4:

Opublikowano

ale ja tego nie robie osobiście, i nie czerpie z tego żadnych profitów. Mam znajomego.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.